Fransada Yasayanlarin Sohbet Topigi de Olsun mu ? (:

Yok canım 2010 da evlenip geldim :)
Sen kaç yıldır ordasın?
Biz bu yaz başında geldik. Şubat sonunda dönücez inş. Eşim burada doğup büyümüş, tüm akrabaları burada neredeyse, geçici bir iş durumu sebebiyle geldik ama bir ayağımız hep burada olacak artık. Geri gelir miyiz buraya bilmem.
Alıştın mı, 5 sene olmuş artık... :)

ruzgargulu cnm sen hamis degilmiydin?
Dogum ettinmi?durumun nsl.yazismistik.
ben montargiste yasiyorum.5 yildir burdayim.
evlat sahibi olmak icin ugrasiyorum.cevrende ozel tup bebek merkezi varmi?

ruzgargulu cnm sen hamis degilmiydin?
Dogum ettinmi?durumun nsl.yazismistik.
ben montargiste yasiyorum.5 yildir burdayim.
evlat sahibi olmak icin ugrasiyorum.cevrende ozel tup bebek merkezi varmi?
Evet canım doğum yaptım. 1,5 aylık oldu. Ben de tüp bebekle hamile kaldım. Özel bi hastahanede tedavi gördüm doktorum çok iyi 93 bölgesi yakın mı sana?
Rabbim sana da nasip etsin İnşallah canım

Biz bu yaz başında geldik. Şubat sonunda dönücez inş. Eşim burada doğup büyümüş, tüm akrabaları burada neredeyse, geçici bir iş durumu sebebiyle geldik ama bir ayağımız hep burada olacak artık. Geri gelir miyiz buraya bilmem.
Alıştın mı, 5 sene olmuş artık... :)
Alıştım canım mecburen. İlk başlarda zordu ama şimdi iyiyim. Annemi çok özlüyorum o kadar :)
Çocuk olunca daha çok özlem duydum anneme ilk zamanlar.
Allah herkesin yardımcısı olsun ya gurbet zor gerçekten

İnşallah daha fazla beklemetmez bebeğiniz sizi.. :)
TESEKKURLER CNM AMIN INSAALLAH...
RABBIM HAKKIMIZDA HERSEYIN HAYIRLISINI NASIP ETSIN...
BANADA ISTEYEN HERKESEDE GUZEL MINIK ELLER VERSIN YARADAN...
SIZDE VARMI BEBIS???

Evet canım doğum yaptım. 1,5 aylık oldu. Ben de tüp bebekle hamile kaldım. Özel bi hastahanede tedavi gördüm doktorum çok iyi 93 bölgesi yakın mı sana?
Rabbim sana da nasip etsin İnşallah canım
AMIN INSAALLAH ...
93 yakin degil ama mecburen bi merkez istiyorum pariste.
cunku bulundugum yerde buyuk hastane yok.
sen bana merkezle ilgili bilgileri verirsen sevinirim.

bebisinde dogmus.rabbim guzel omur nasip etsin cnm.
hayirli bi evlat olsun ins.

Alıştım canım mecburen. İlk başlarda zordu ama şimdi iyiyim. Annemi çok özlüyorum o kadar :)
Çocuk olunca daha çok özlem duydum anneme ilk zamanlar.
Allah herkesin yardımcısı olsun ya gurbet zor gerçekten
Güle güle büyüt bebeğini yeni doğmuş sanırım. Mutlu sağlıklı ömrü olur inşallah :)
Tabii ya anne özlenmez mi. Her şeyden önce onlar özleniyor...
TESEKKURLER CNM AMIN INSAALLAH...
RABBIM HAKKIMIZDA HERSEYIN HAYIRLISINI NASIP ETSIN...
BANADA ISTEYEN HERKESEDE GUZEL MINIK ELLER VERSIN YARADAN...
SIZDE VARMI BEBIS???
Canım benim cennette bir oğlum var. 3 yıl oldu uğurlayalı. Ama istiyoruz bir bebeğimiz daha olsun, o da yanımızda büyüsün. Başlayacağız çalışmalara inşallah. :)

Sen nerede oturuyorsun ne tarafta kalıyor, ben bilmiyorum pek Fr'yı. Lyon ve birkaç şehir dışında... Geldiğimden beri pek gezme fırsatımız olmadı...

Güle güle büyüt bebeğini yeni doğmuş sanırım. Mutlu sağlıklı ömrü olur inşallah :)
Tabii ya anne özlenmez mi. Her şeyden önce onlar özleniyor...

Canım benim cennette bir oğlum var. 3 yıl oldu uğurlayalı. Ama istiyoruz bir bebeğimiz daha olsun, o da yanımızda büyüsün. Başlayacağız çalışmalara inşallah. :)

Sen nerede oturuyorsun ne tarafta kalıyor, ben bilmiyorum pek Fr'yı. Lyon ve birkaç şehir dışında... Geldiğimden beri pek gezme fırsatımız olmadı...
BASIN SAGOLSUN CNM..
INSALLAH RABBIM SENIDE, BENIDE ,BUTUN BEKLEYENLERIDE SEVINDIRSIN TEZ VAKITTE.
BEN 45 BOLGESINDEYIM.MONTARGIS.PARISE 2 SAAT UZAKTAYIM.

Selam herkese, ben de 1 ay sonra evlilik nedeniyle Paris'e geliyorum. Eşim 3. Arrondissement da oturuyor. Ben de oraya gidiyorum haliyle ☺️ İstanbul'da yaşıyorum ve oldukça geniş bir çevrem var. Haliyle Paris'te yalnızlık beni korkutuyor :KK43: benim gibi aynı durumda olan, Paris'te yaşayan, görüşmek tanışmak isteyen olur mu acaba :)

Selam herkese, ben de 1 ay sonra evlilik nedeniyle Paris'e geliyorum. Eşim 3. Arrondissement da oturuyor. Ben de oraya gidiyorum haliyle ☺️ İstanbul'da yaşıyorum ve oldukça geniş bir çevrem var. Haliyle Paris'te yalnızlık beni korkutuyor :KK43: benim gibi aynı durumda olan, Paris'te yaşayan, görüşmek tanışmak isteyen olur mu acaba :)
hayirlisi olsun cnm ...
ben 45 bolgesindeyim uzagiz size yani.isterdim tanismak...

Hay allah... Olsun, Paris'e yolunuz düşerse mutlaka beklerim :)
ay cnm parise girdikmi cikilmiyor ki.
nasil orda yasanir onuda bilmiyorum.cok yogun kalabalik bi trafigi var.
insallah guzel cevre edinirsin cnm...dil egitimi aldinmi.isteklimi geliyorsun.

.cok yogun kalabalik bi trafigi var.
insallah guzel cevre edinirsin cnm...dil egitimi
ay cnm parise girdikmi cikilmiyor ki.
nasil orda yasanir onuda bilmiyorum.cok yogun kalabalik bi trafigi var.
insallah guzel cevre edinirsin cnm...dil egitimi aldinmi.isteklimi geliyorsun.

Evet fransızca temelim var liseden amaÜniverste eğitimim ingilizceydi haliyle baya unuttum .. Gelme konusunda ise aslında çok istekli değilim. Severek çalıştığım işimden ayrıldım Paris e gitmek için ancak eşim Mühendis ve 10 senedir Pariste ve çalışma koşulları istanbuldakine göre çok iyi olduğu için pariste yaşamaya kararverdik. Bakalım umarım çabuk alışırım... Trafik falan korkutmuyor istanbuldan beter olamaz ama yalnızlık birazzor olacak gibi ..

Son düzenleme:
.cok yogun kalabalik bi trafigi var.
insallah guzel cevre edinirsin cnm...dil egitimi..Evet fransızca temelim var liseden amaÜniverste eğitimim ingilizceydi haliyle baya unuttum .. Gelme konusunda ise aslında çok istekli değilim. Severek çalıştığım işimden ayrıldım Paris e gitmek için ancak eşim Mühendis ve 10 senedir Pariste ve çalışma koşulları istanbuldakine göre çok iyi olduğu için pariste yaşamaya kararverdik. Bakalım umarım çabuk alışırım... Trafik falan korkutmuyor istanbuldan beter olamaz ama yalnızlık birazzor olacak gibi ..
oyle istek demek istememistim cnmo_O
yani esin islemlerini yaptimi serbestmi geliceksin?
ben 5 yildir geri donemedim turkiyeye.vizem bitince pasaportumu aldilar.oturum alamadim hala.:KK43:

oyle istek demek istememistim cnmo_O
yani esin islemlerini yaptimi serbestmi geliceksin?
ben 5 yildir geri donemedim turkiyeye.vizem bitince pasaportumu aldilar.oturum alamadim hala.:KK43:

Biz işlemleri buradan hallediyoruz bir kısmını. Burada evlendiğimiz için konsoloslulta bir takım işlemlerimiz var şimdi onun sonucunu bekliyorım vize için. Vize randevusunda da ofii ye yönlendireceklermiş. Orada sadece onaylatmak kalacak. Senin neden öyle oldu ki :KK43:

X