Fransız askısı mı yoksa Yanak Dolgusu mu?

Fransız Askısı mı? yoksa Yanak Dolgusu mu?

• Ankete Katılan
    98
Öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu görmek gerekir. Ciddi bir sarkma varsa dolgu istenen etkiyi vermez. Hafif bir elastikiyet kaybı varsa, dikkati yüzün üst kısmına çekmek ve kaybolan hacmi geri kazandırmak için dolgu iyi bir seçenektir. Yıllardır botox, dolgu yaptıran biriyim (sanırım 10 yıl oldu) Fransız askıyı 50 yaş öncesi ciddi bir problem yaşamadıkça düşünmem…
Selam alın çizgime ve çin bıyığı denilen alt dudağın iki yanındaki çizgilere dolgu istiyorum. Kalıcılığı ne kadar süre oluyor acaba?

Selam alın çizgime ve çin bıyığı denilen alt dudağın iki yanındaki çizgilere dolgu istiyorum. Kalıcılığı ne kadar süre oluyor acaba
Canım alın çizgin kronik derinleşmemişse botox onu halleder. Yine de dolgu tercih edebilirsin elbette tercih senin. Bir tüp dolgu bana yaklaşık 1 yıl gidiyor. Ama cilt yapısına da bağlı, 6 ay giden arkadaşlarım da var. En az 6 ay diyebiliriz.

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da bu iki işlemden birini, Fransız askısı veya yanak dolgusu yaptırmak istiyorum, sizce hangisi daha etkili olur.
Ayriyeten memnun kaldığınız doktorları tavsiye ederseniz çok sevinirim.
Yasiniz kac acaba ? Yuzunuzun sekli nedir ? Oval, yuvarlak , kalp seklinde yada dirtdorgen durumu nedir ? Zayifmi ? Cene tarafi asagi tarafa dogru inmis mi ? Bunlari bilmeden. Aslinda yuzunuzu gormeden bir yorum yapamayiz . Isterseniz bana atabilirsiniz fotonuzu .

Selam alın çizgime ve çin bıyığı denilen alt dudağın iki yanındaki çizgilere dolgu istiyorum. Kalıcılığı ne kadar süre oluyor acaba?
Cin biyigi dediginiz yer nedir acaba ? Sanirim oraya dolgu Islemi yapiliyor tahmin ettigim yerse eger .
Zaten Botox yuzde bikac bölgeye uygulanıyor ; kaş arası alın bölgesi ve kaz ayakları . Birde çene kısmına yapılıyor gece diş sıkma problemleri olanlarda .

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da bu iki işlemden birini, Fransız askısı veya yanak dolgusu yaptırmak istiyorum, sizce hangisi daha etkili olur.
45-50 yaştan genç ve ciddi volüm kaybı ve sarkma yoksa bence yanak dolgusu çok daha mantıklı.

Fransiz askısı yenilenen bir islem mi? Bu estetik müdahaleler uzun zaman kişiyi genc gorunumlu gösteriyor fakat saglikli yuz yaşlanması olmuyor.diye düşünüyorum.hani cilt kumas gibi bi yeri utuluyorsun baska bi yerine kayiyor kırışıklık. Konuyu takipteyim

Fransiz askısı yenilenen bir islem mi? Bu estetik müdahaleler uzun zaman kişiyi genc gorunumlu gösteriyor fakat saglikli yuz yaşlanması olmuyor.diye düşünüyorum.hani cilt kumas gibi bi yeri utuluyorsun baska bi yerine kayiyor kırışıklık. Konuyu takipteyim
Fransız askısını ben kendi doktoruma sormuştum . İstenildiğini vermiyor demişti . Geçici bir uygulama yani . Gerektiği zaman yüz gerdirme yaptırmak daha daha iyi bir sonuç veriyormuş .

Cin biyigi dediginiz yer nedir acaba ? Sanirim oraya dolgu Islemi yapiliyor tahmin ettigim yerse eger .
Zaten Botox yuzde bikac bölgeye uygulanıyor ; kaş arası alın bölgesi ve kaz ayakları . Birde çene kısmına yapılıyor gece diş sıkma problemleri olanlarda .
Alt dudağın iki yanında aşağı doğru ince bir çizgi oluyor çin bıyığı o .

Fransız askısını ben kendi doktoruma sormuştum . İstenildiğini vermiyor demişti . Geçici bir uygulama yani . Gerektiği zaman yüz gerdirme yaptırmak daha daha iyi bir sonuç veriyormuş .
Yüzle çok oynanınca daha kötü bir görünüm oluyor. Cihazlar var kaliteli yerlerde ilk etaplarda onlar yeterli . Botox ufak dolgu vs bile 30 şardan önce yapılmamalı derim ben

Yüzle çok oynanınca daha kötü bir görünüm oluyor. Cihazlar var kaliteli yerlerde ilk etaplarda onlar yeterli . Botox ufak dolgu vs bile 30 şardan önce yapılmamalı derim ben
Aynen o yaşlarda hafif botox ve dolgu daha uygun olur . Yüz gerdirmeyi 50 yaşlardan sonra öneriyorlar . Arkadaşım profhilo işlemi yaptırıyor . Dudak kenarından aşagı çeneye doğru inen bölgesine yani nazolabial bölgesine dolgu yaptırıyordu . Bu işlemden çok memnun kaldı dolguyu bıraktı .
Cilde iğneyle hyaluronic Asid enjekte ediliyor . Cildin kaybolan elastikiliyetini saglamak ve cildi nemlendirmek icin kullanılıyor .Başarılı bir işlem de yaptıracağım .

Aynen o yaşlarda hafif botox ve dolgu daha uygun olur . Yüz gerdirmeyi 50 yaşlardan sonra öneriyorlar . Arkadaşım profhilo işlemi yaptırıyor . Dudak kenarından aşagı çeneye doğru inen bölgesine yani nazolabial bölgesine dolgu yaptırıyordu . Bu işlemden çok memnun kaldı dolguyu bıraktı .
Cilde iğneyle hyaluronic Asid enjekte ediliyor . Cildin kaybolan elastikiliyetini saglamak ve cildi nemlendirmek icin kullanılıyor .Başarılı bir işlem de yaptıracağım .
Solgarın hapını devamlı kullanıyorum ben . Aha serum da. Kolajen 1 ay kullandım şase şeklinde hergün 3 ay kullanılmalıymış yapmadım. Normal serum da mutlaka kullanırım hergün. Cilde bakmayınca işe yaramıyor o minik dokunuşlar. İkisi birlikte olmalı

Solgarın hapını devamlı kullanıyorum ben . Aha serum da. Kolajen 1 ay kullandım şase şeklinde hergün 3 ay kullanılmalıymış yapmadım. Normal serum da mutlaka kullanırım hergün. Cilde bakmayınca işe yaramıyor o minik dokunuşlar. İkisi birlikte olmalı
Solgarın Ester C ve hyarulonic acid tabletleri çok iyi .Ben de 7-8 yıldır belli aralıklarla collagen kullanıyorum .Minik şişerlerde 10 günlük kürler halinde olanları daha çabuk etki ediyor , daha başladığımın 6. gününde farkı görüyorum saçları cildi nemlendiriyor , yüzün elastikiyetini kazandırıyor , ince çizgileri açıyor ,göz altını bile dolduruyor uzun süre kullanımda tabi. Ayrıca diş ve diş etlerine
kemiklere de iyi geliyor .
Şimdi toz olanını kullanıyorum . Kullanmaya devam edin sizde faydalı olduğuna kesinlikle inanıyorum .

Yaptırmayın Allah aşkına,bütün kadınlar birbirine benzemeye başladı.Her yaşın ayrı bir özelliği ve güzelliği var.Tamamen doğallıktan yanayım.

Merhaba arkadaşlar,

Yüzüme değil ama kaşlarıma fransız askı yaptırdım ilk başta efsane ama bi kaç ay sonra ilk yaptırdığın gibi durmuyor yani yanak dolgusu derim onu da arkadaşım yaptırdı o da benim doktoruma sonuç gerçekten (doktora bırakırsanız) çok iyi ve kalıcılığı da fazla. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim doktor Merthanı elbette başka iyi doktorlar da vardır ama benim dilimi başka doktor yaktıktan sonra ücretsiz yapsalar bile asla tercih etmem beni facia gözaltı dolgumdan kurtaran da kendisidir. Siz siz olun instagramdaki fenomenlerin övüp durduğu doktorlardan uzak durun

Askı yada dolgu bunu ancak düzgün bir muayene sonucu öğrenebilirsin... tavsiyem yaşın 45 in altındaysa dolgu yaptır. Ben 35 yaşındayım mimik çizgisi dolgularım var 5 yılda 3 4 kez yapılmış. Dudak dolgum ve botoxum var, yapan kişi askı senin yüzünü kaldırmyor henüz, yapmaya deymez, biraz daha sarkık yüzlrde iyi sonuç veriyor ddı. Ve askıdan vazgeçtim...
Bilgi vermesi yönünden paylştım bu bilgiyi.

Askı yada dolgu bunu ancak düzgün bir muayene sonucu öğrenebilirsin... tavsiyem yaşın 45 in altındaysa dolgu yaptır. Ben 35 yaşındayım mimik çizgisi dolgularım var 5 yılda 3 4 kez yapılmış. Dudak dolgum ve botoxum var, yapan kişi askı senin yüzünü kaldırmyor henüz, yapmaya deymez, biraz daha sarkık yüzlrde iyi sonuç veriyor ddı. Ve askıdan vazgeçtim...
Bilgi vermesi yönünden paylştım bu bilgiyi.
Yaptırdıklarından memnunmusun? Bende düşünüyorum ve doktor arayisimdayim. İnstagrama asla aldanmak istemiyorum. Yaptıranlara sormak en dogrusu benim icin.

X