Kontakt Lens Freshlook lens kullananlar...

Shawtyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2017
81
34
25
Merhaba görüntü amaçlı renkli lens kullanmayı düşünüyorum şuan aklımda freshlook markası var kullanan varsa yazabilir mi acaba? Hangi renk ve nasıl durduğunu bi sorun olup olmadığını

Ben hareli yeşil lens kullanıyordum dediğin markadan çokta güzel duruyordu 🤗

Batma yanma gibi şeyler oluyor mu ? Ben de mavi renklerinden denemek istiyorum ama hangisi hem belli olup hem doğal durur bilemiyorum

Bende hiç olmadı batma yanma çok dikkatli kullanıyordum çünkü. Mavi renk biraz daha kendini belli ediyor onuda kullandım ama lens olduğu kaç m ilerden belli oluyordu:) yeşil lenste daha doğal durmuştu. Griside güzel duruyor. Uygun aslında fiyatı aklın mavideyse alıp dene zaten 3 aylık kullanım süreleri

Bende hiç olmadı batma yanma çok dikkatli kullanıyordum çünkü. Mavi renk biraz daha kendini belli ediyor onuda kullandım ama lens olduğu kaç m ilerden belli oluyordu:) yeşil lenste daha doğal durmuştu. Griside güzel duruyor. Uygun aslında fiyatı aklın mavideyse alıp dene zaten 3 aylık kullanım süreleri
Hangi maviyi kullandın acaba birde fotoğraf varsa acaba atabilir misin gözlerinde duruşunu

Hangi maviyi kullandın acaba birde fotoğraf varsa acaba atabilir misin gözlerinde duruşunu

Hiç hatırlamıyorum markası yine freshlook mavili olan foto hiç yok çünkü çok kullanmadım

X