FSH-LH VE TESTESTERON!!!! KIZLAR ACİL YARDIM LÜTFEN!!!

ben tam değerini bilmiyorum cnm sonuçlar elimde değil ama doktor iyi çıkmış dedi yüksek olduğu zaman gebeliğe engelmiş, yumurtalık filmine göre kesin birşey söylücek doktor canım bakalım hakkımızda hayırlısı biraz modum düşük:KK14:
Canım ne yaptın var mı bir gelişme ?

yarın rahim filmi çektircem canım, eşimin sonuçları kötü çıktı ona ilaç tedavisine başlandı, büyük ihtimal film de de bir sıkıntı çıkmayacak ama ben genede çektircem yarın.
Anladım canım eşinde ne çıktı ?

Pko'luyum,yaklaşık 12 yıl oldu teşhis konalı, ama adet düzensizliği hiç yaşamadım. Buna karşılık kilo almaya ve tüylenme yaşamaya devam ettim.
Sonunda bukup gittiğim doktorum pko konusunda uzman. Pko'nun bir hastalık değil, insülin salınımına bağlı bir semptom olduğunu söyledi. Ve şuan tüm sorunlarımın ana nedeninin insülin direnci olduğunu tespit ettik, onu tedavi etmeye çalışıyoruz. İ.d. düştükten sonra kendiliğinden hamile kalacaksın dedi, ben de inanıyorum.

Buarada lh fsh arasında belli bir oran olması lazım, ağır pko hastalarında bu oran tersine dönüyormuş. Doktorunuza bir sorun bunları, bilgi almış olursunuz.

Pko'luyum,yaklaşık 12 yıl oldu teşhis konalı, ama adet düzensizliği hiç yaşamadım. Buna karşılık kilo almaya ve tüylenme yaşamaya devam ettim.
Sonunda bukup gittiğim doktorum pko konusunda uzman. Pko'nun bir hastalık değil, insülin salınımına bağlı bir semptom olduğunu söyledi. Ve şuan tüm sorunlarımın ana nedeninin insülin direnci olduğunu tespit ettik, onu tedavi etmeye çalışıyoruz. İ.d. düştükten sonra kendiliğinden hamile kalacaksın dedi, ben de inanıyorum.

Buarada lh fsh arasında belli bir oran olması lazım, ağır pko hastalarında bu oran tersine dönüyormuş. Doktorunuza bir sorun bunları, bilgi almış olursunuz.
Doğru söylüyorsun kuzum ama benim insülin direncim normal. Herhangi bir sıkıntı yok. Hormon dengesizliği tamamen. Testosteronum yüksek

X