Gebeliğe Hazırlık Fulya açık emar merkezinde hsg çektiren var mı kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar fulya açık emarda hsg filmi çektiren var mı deneyimlerinizi yazarmısınız çok ihtiyacım var :KK43:
Merhaba, dediğiniz yerde cektirmedim ben ama yeni hsg filmi çektirmiş ve aynı korkularla stresi yaşamış biri olarak cevap vermek istedim.benim cektirdigim yerde c kollu bir cihaz yokdu öncelikle o cihazla daha hafif daha acısız çekildiği söyleniyor.ben ona rağmen hiç zorlanmadım.korkularim boşa cikdi çok şükür.ilaci verdikten sonra içeriye karın ve kasıklarda hafif bir sizlama oluyor ama dayanilmayacak bişey değil ve çok kısa sürüyor.korkmayin hiç umarım sonucunun tertemiz çıkar.

Merhaba, dediğiniz yerde cektirmedim ben ama yeni hsg filmi çektirmiş ve aynı korkularla stresi yaşamış biri olarak cevap vermek istedim.benim cektirdigim yerde c kollu bir cihaz yokdu öncelikle o cihazla daha hafif daha acısız çekildiği söyleniyor.ben ona rağmen hiç zorlanmadım.korkularim boşa cikdi çok şükür.ilaci verdikten sonra içeriye karın ve kasıklarda hafif bir sizlama oluyor ama dayanilmayacak bişey değil ve çok kısa sürüyor.korkmayin hiç umarım sonucunun tertemiz çıkar.
Çok tşk ederim sizin durumunuz nedir acaba

Ben eylül ayında çektirdim. Daha önce başka bir yerde çektirmiştim. İnanılmaz kötü geçmişti. Ağrılı olmuştu. Fulya açık mr a önceden ağrı kesici alsam olur mu böyle böyle çok ağrılı olmuştu dedim. Bizde çektirmediğiniz için korkuyorsunuz. Merak etmeyin, ağrınız olmayacak. Ama olursa aşağıda doktorumuz daha hızlı etki edecek bir ağrı kesici yapar size dedi. Korka korka indim. Başlaması ve bitmesi bir oldu. Cihazlr son teknoloji. Doktor her anı anlatıyor. Çok hafif bir kasık sızlamasından başka bir şey duymadım. Korkulacak hiç bir şey yok yani.

Dün burayı okumuştum gitmeden :) bugün bende hsg çektirdim. Stresliydim biraz ama gerçekten korkulacak birşey yokmuş çok memnun kaldım fulya açık emardan. Doktorum hakkı beydi. Çıkınca dedim bunu kesinlikle yazmalıyım, çünkü buradan çok şey öğrendim ve faydası olur diye tecrübemi paylaşmak istedim.

X