funda suyu depo yağları yakıyor...tabiki diyetle beraber..:)

nazkls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2010
15
0
arkadaşlar...funda suyunu deneyen var mı benden başka .?ben ve arkadaşlarım kullanıyoruz..aynı gün başladık...hem ekonomik hemde mucize gibi...:sm_cool:

bende kullandım
düzenli kullanmadım ondan mıdır pek bi mucize göremedim
ama görümcem ve kayın validem 5'er kilo verdiler
ne kadar zaman ne şekilde kullanıp ne kadar kilo verdiniz acaba
ayy ne çok sormuşuma.s.

:KK70: yok çok sormadın...ben 9 gündür kullanıyorum ...2 kiloya yakın eksildim...ama 4 aydır hayatımdan ekmeği çıkardığımıda söylemem lazım...regl dönemimde 1.800 eksik görünüyorum tartıda..

şu aktarlarda satılan sudan aldım..arkadaşıma diyetisyeni söylemiş.illa bişey içeceksen bitki çayı vs. olarak bunu iç demiş.her öğünde öğünle beraber 1 çay bardağının 4 te birine funda suyu kalanına su koyup içmiş..bende öyle yapıyorum..hergün tartılmadım.ilk kez bugün tartıldım..sonuç bu...

şu aktarlarda satılan sudan aldım..arkadaşıma diyetisyeni söylemiş.illa bişey içeceksen bitki çayı vs. olarak bunu iç demiş.her öğünde öğünle beraber 1 çay bardağının 4 te birine funda suyu kalanına su koyup içmiş..bende öyle yapıyorum..hergün tartılmadım.ilk kez bugün tartıldım..sonuç bu...

cevap vermişsiniz miğde de yanma falan yapıyo mu
bi arkadaşım da kekik suyuyla iyi kilo verdi
ama ben gastirit ülserim olduğu için
herşeyi yiyip içemiyorum

benimde gastit ülserim var..hiç bir yan etkisi olmadı...ama bu uzun süre kullanım gerektiren bir kür.1 ay kullanıp 1 hafta ara verip tekrar kullanacağım ben...aranın sebebi vücudun alışmaması için..ben biyoloğum ve bildiğim kadarıyla metabolizma arasız kullanımlarda alışkanlığa çevirip etkisini nötrlüyor..:)

bu arada kekik suyu çok ağrı yaptı bende...mide rahatsızlığı çok zor birşey..esansiyeli çok yoğun olduğundan 1 hafta kullanabildim onu...

benimde gastit ülserim var..hiç bir yan etkisi olmadı...ama bu uzun süre kullanım gerektiren bir kür.1 ay kullanıp 1 hafta ara verip tekrar kullanacağım ben...aranın sebebi vücudun alışmaması için..ben biyoloğum ve bildiğim kadarıyla metabolizma arasız kullanımlarda alışkanlığa çevirip etkisini nötrlüyor..:)

bu arada kekik suyu çok ağrı yaptı bende...mide rahatsızlığı çok zor birşey..esansiyeli çok yoğun olduğundan 1 hafta kullanabildim onu...

o zaman denemeye değer
2 ay da 9 kilo verdim
ama durdu hızlandırmaya bişeyler arıyodum ben de
iyi oldu bunu öğrendiğim
nasıl kullanıyoruz her öğünle beraber
aç mı yoksa tok mu

her öğünde 1/4 çay bardağı funda suyu 3/4 ü su ile tamamlıyoruz...ve öğünle beraber içiyoruz...

Yemeklerden öncemi sonra mı içiyorsunuz... Benimde metabolizmam yavaşladı... Ramazanda diyet yapamayacağım ama almamak için kullanmak isterim...

funda suyu yemeklerden sonra içilir :) bende kendimce yeni bir çay yaptım. 1 tutam mısır püskülü,10 kiraz sapı,1 tatlı kaşığı kekik, 2 avokado yaprağı ve 2 tatlı kaşığı funda yaprağı 750 ml su ile çay yapıorum. inş. etkisi olur :)

ayrıca kaynar suya fundayı koyup 3 dakika kaynatacaksınız 15-20 dakika bekleteceksiniz die biliorum ben. ayrıca ben yukarda verdiğim karışımı yaptım. içtim 1 bardak acaip idrar yollarını çalıştırmaya başladı su da içince :)

kızlar diğer topiğede yazdım ama
ben
biberiye
rezene
kekik
avokado yaprağı
keten tohumu
karışımını kullandım acayip mide bulantısı yaptı ben de
siz nasılsınız
ben bi yerlerde yanlış mı yapıyorum

ya bende kullandım ama sabah akşam aç karna kullandım bende hiç etkisi olmadı bende bıraktım:KK43:( demek ki yanlış kullanmışım

ben de deniyim bari :) sadece aktarlarda mı bulabiliriz bu funda suyunu ?

ben sabah akşam pek düzenli olmamakla beraber aç karnına yemeklerden 30 dk önce içtim..
daha 1 hafta olmadan hemde diyet falan yapmadan göbek ve yağların yoğun olduğu yerlerin inceldiğini farkettim ..2 .hafta eteğim bol geldi..ve düzenli kullanmadım ve yediklerimi hiiiçkısmadım
kullanacaksanız mutlaka aç karnına için...

ben küçük çay çay bardağının dibine koyarak üzerini su ekleyerek içiyorum
yaklaşık 1,5 - 2 yemek kaşığı
tadı gayet güzel ben beğendim yemekten yarım saat önce içiyorum

X