garson üzerimize saldırıp,hakaret etti

bebishim

kk'nın pamuğu
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
732
36
maltepe carrefourda patatez diye biryer var ,kızkardesımle corba ve sosıslı aldık parasını odedık ,sosıslının ıcındekı hardal sosunun kokusu cok garıp leş gıbı,tadıda asırı eksıydı,hemen donup garson cocuga ya bu sos bozulmusmu kokuyor dedım ,hayır abla dedı ,yemeye devam ettık ama ne mumkun,o sırada garsonun sefıne abıu bunlar bozulmus tarıhı gecmıs ne yapayım dedıgını duyduk ama sans eserı,hemen kızkardesım gıdıp nıye bıze mudahale etmıyorsunuz bozuk malı yedırıyorsunuz dedı,yerıne baska bırsey verelım dedıler kardesım yanıma geldı ben corbamı bıtırdım ,gıttık mıdemız bulanmıs bır sekılde para ıadesı ıstedık,hemen şef olarak orada duran kısa boylu,zayıf,sıyah saclı adının ümit oldugunu soyleyen adam para ıadesı mumkun degıl dedı,bızde nasıl olur yıyemeyecegımız bırseyın parasını nıye odeyelım dedık,adam hakaret ederek aradakı bankonun uzerınden atlayacak gıbı hareketler yaparak sesını yukselttı,vermıyorum lan ,adım ümit daglayan adamı daglarım ,aglatırım dedı,gerekırse sızı doverım dedı,ınanın o an sınırden elım ayagım tıtredı,sesler yukseldı,buranın patronu kım onunla goruselım dedık ,patronda sahıbıde benım dedı,masaya vurarak vermem lan dedı,sonradan gercekten oranın patronu oldugunu anladıgımız bır adam sakınce geldı sorun ne dedı,anlattık hardal sosunu getır dedı,adam cope doktuk deyınce,inanmadık copu gosterdı ,resmen cope sıkmıslar sosu, nasıl olur ambalajını getır dedı adam,getırdı tarıhe bakınca gecmıs dedı,adam parayı yuzumuze fırlattı patronu kendıne gel ben sana sorarım dedı,sonra bankonun arkasına gecıp bagıran adamı ıcerı cektı ,bızde sınır ıcerısınde kalakaldık
carrefourda guvenlıgın gorevı nedır?,sıkayet merkezı varmıydı?,bız hakkımızı nasıl arayacagız boyle durumlarda ,öyle kısılıksız ve ezık ınsanlar varkı karsısındakı sakın konusan ıkı bayanı sahıpsız ezerım dıye bagırıp gerekırse sızı doverım dıye tehdıt edebılıyorlar?

sinnnir oluyorum böyle olaylara yaa ne hakları var.. nasıl işletmecilik bu ?

benzer şeyi bende ümraniye enes de yaşadım, sonra töbe ettim daha da uğramadım..

Allah razı olsun bi adam geldi de halletti...