Gastrit ve reflü ile kilo almak

Çok teşekkür ederim zeytin sütünü nerden alıyoruz aktardan mı
Rica ederim. Annem Çanakkale’ye gezmeye gitmişti. Oradan getirmişti. Attarda yoktur bence. Kız bildiğin zeytinyağı aslında ama eski usule göre öğütülmüş haliymiş. Gün yüzü görmeyecek, alimünyum folyaya sarılıydı şişesi.

İlaç verdi.cnm.yarin.alacagim bende iştahsızlık var .Canim herseyi çekerdi bir aydır hiç bir şey istemiyor acikmiyorum kan degerlerim normal piskolojim bozuldu.yemek.borumda bir şeyler geziniyor .

İlaç verdi.cnm.yarin.alacagim bende iştahsızlık var .Canim herseyi çekerdi bir aydır hiç bir şey istemiyor acikmiyorum kan degerlerim normal piskolojim bozuldu.yemek.borumda bir şeyler geziniyor .
Hep bunları yaşadım umarım hafifler ilaçlarla sıkıntıların ...yemeye çalış bwn Yiyemediğim için çok sıkıntı çekiyorum şimdi verdiğim kiloları alamıyorum da şimdi artık diyetisyen desteği düşnüyorum

3 yıldır bu hastalıkla cebelleşiyorum strese bağlı ortaya çıktı verdiğim kiloları alamadım iştahım bi gitti hala gelmiyor zorla yiyorum hayat kalitem bayağı düştü beslenme düzenimi yemek alışkanlıklarımı hep değiştirdim ama hala aynı midem hep dolu sanki ve bulantı çok oluyor bende maalesef ilk başlarda kudret narı kullanmıştım o şiddetini azaltmıştı doktor rennie vermişti ama hiç bir faydası olmadı bana 50 kiloyum şu an 1 ay oldu iştahım açılsın diye balık yağı hapına başladım ama asla açılmadı sadece omega 3 takviyesi almıs oldu vücudum hepimize rabbim şifa versin 😞

Amiiinnn seni o kadar iyi anlıyorum ki ne pis bi hastalıkmış meğer
3 yıldır bu hastalıkla cebelleşiyorum strese bağlı ortaya çıktı verdiğim kiloları alamadım iştahım bi gitti hala gelmiyor zorla yiyorum hayat kalitem bayağı düştü beslenme düzenimi yemek alışkanlıklarımı hep değiştirdim ama hala aynı midem hep dolu sanki ve bulantı çok oluyor bende maalesef ilk başlarda kudret narı kullanmıştım o şiddetini azaltmıştı doktor rennie vermişti ama hiç bir faydası olmadı bana 50 kiloyum şu an 1 ay oldu iştahım açılsın diye balık yağı hapına başladım ama asla açılmadı sadece omega 3 takviyesi almıs oldu vücudum hepimize rabbim şifa versin 😞

Arkadaşlar ağzınızda geçmeyen metal tadı oluyor mu yardımcı olur romatoloji nöroloji valla başım döndü geçmiyor metal tadı

Kızlar nasıl oldunuz yaa benim de geğirme oluyor yemklerden sonra bir de bazen göğüs ağrısı oluyor ben de yarın gidicem doktora ağzımda koku tükürük birikmesi bende yaşıyorum çok üzülüyorum stres hat safhada 😔

Merhabalar gastrit ve reflü sebebiyle 56 kilodan 46 kiloya düştüm ve uğraşmama rağmen bi türlü toparlayamıyorum direncim düştü bu durumu yaşayan varmı ? Nasıl kilo alabilirim ?
Hem gastrit ve midenizi iyileştirir hemde kilo almanıza yardımcı olur

Eklentiler

• IMG-20220112-WA0025.jpg
    IMG-20220112-WA0025.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 152
Merhabalar gastrit ve reflü sebebiyle 56 kilodan 46 kiloya düştüm ve uğraşmama rağmen bi türlü toparlayamıyorum direncim düştü bu durumu yaşayan varmı ? Nasıl kilo alabilirim ?
Geçmiş olsun multivitamin compleks ürünümüz var reflü ve gastrite çok iyi geliyor üstelik ürünlerin toksisite raporlari var hiçbir canlıya zarar vermeyen ürünler tercih edersen iletişime gecebilirsin benimle

X