İğneli Epilasyon Gaziantepte yüze iğneli epilasyon

Merhabalar

Buradan Amerikan güzellik salonunu tavsiye ettikleri için gittim.
6ay öncesinden randevu veriyor bayan. Ücretin 1/4 alıyor gerisini her gittiğinde 1/4 oduyorsun Öncesinden aldım randevuyu zamanı gelince gittim fakat Rahşan hanım dolar kuru yükseldiği için tekrardan zam yaptı. Fiyat neredeyse yarı yarıya yükseldi. Yapılan sözleşme tekrardan arttırılır mi bilemem.
Her defasında kendisi randevularimi erteletip durdu. Bir hafta öncesinde seansına girmiştim. Henüz kabuklarım iyilesmemisti. Kendisine tüylerim daha uzamamis iptal edebiliyor muyum diye sordum. Bir sürü azar işittim.
Gideceğim en son randevumu 3 kere iptal ettirdi,ben sırf randevuma gitmek için bütün işlerimi bekletiyordum. 3. Kere iptal ettirdi benim bugün gelmem lazım yarın şehir dışına cikacagim dedim kendimi buna göre ayarladım. Daha diyordum ki kadın telefonda bütün randevularini iptal edeceğim deyip beni azarladi. Bağırıp çağırmaya başladı. Hiç muhattap olmayıp telefonu kapadım. Grupta benim hakkımda olmayan yalan yanlış şeyler söyledi.( Hakkımı helal etmiyorum)
Hiç kimsenin musterisine bağırıp terslemeye hakkı yoktur. Bayan bana kendini ne zannediyorsun deyip aşağılamaya çalıştı. Grupta eşimin ne iş yaptığını bile söylüyor yani o kadar maddiyatin iyi neden zam yaptığına itiraz ediyorsun diyor. Benim özelimi kimseye anlatamazsın kimsenin böyle bı hakkı yoktur.
Ki sözleşme bir kere yapılır tekrardan fiyat değiştirilmez.
Bana gruptan bir sürü şey söyledi tabi grupta daha kibar konuşuyor. Kendisini haklı çıkarıyor. Senin bütün seanslarına iptal ettim herkes bana uyacak diyo. Sabah tartıştığı kadını da tehdit ediyor senin de fişini çekerim akıllı olun. Aslında grubun hepsi biliyor kimse ses cikarmiyor
Ve bana hala gruptamisin çıkmadın mi diyo.
Sonra özelden bana seni gruba tekrardan alayim gruptan benden özür dile iş tatlıya bağlansin. Ben hiçbi şekilde muhattap olmadım hiç cvp vermedim. Özür dileyecek bişey demedimÖzür dilememi bekliyor. Böyle bi ego yok.
Kabul etmedim ve kadin tekrardan bir sürü hakaret etti.
Arkadaşlar ben 3 seans girebildim, yüzüm % 25-30 azaldı bayan grupta yüzünü %80 azalttım diyor. Kendisini ovmeyi ve ovulmeyi çok seviyor. Ha bide iz falan kalmıyor el işi güzel.
Böyle işte böyle davranışları hiç hoş değil.

Gaziantep'te reklamını iyi yapmış ancak işini hiç beğenmediğim birçok isim başlıkta zaten konuşulmuş. Ben milenyum mağduruyum seneler önce bir umut en iyisi diye gittiğim yerden yüz tüylerimi çoğaltarak ayrıldım, öğrenci bursumla zar zor ödemiştim, helal etmiyorum...
Kardeşim de Amerikan güzellikte iğneliye başladı işlemden şikayeti yoktu ancak randevu, sürekli zam, iletişim sıkıntısı gibi sebeplerden bıraktı orayı. Binevler caddesi yakınında Hilal güzellik salonunda iğneliye başladık ikimiz de, bizden sonra giden birçok arkadaşımız da oldu, sonuçlardan çok memnunuz. Sahibi tatlı dilli, güler yüzlü bir hanımefendi. 20 yılı aşkın da bu alanda tecrübesi var. Ben kaşlarımı da yaptırdım, üçüncü gün fışkıran kaşlarım artık haftalarca çıkmıyor, tek tük kaldı...
Umarım herkes lekesiz, dertsiz, tertemiz kurtulur tüylerinden...

Merhaba size Amerikan Güzellik salonunu önerebilirim çünkü sahibi çok titiz işini iyi bilen bir uzman, işlemlere sadece kendisi giriyor ve personelini sokmuyor. Yüzüm o kadar kötüydü ki yanlış lazer uygulaması sonucu bütün ince tüylerim artmış ve kıl haline dönmüştü. Bir çok yerle görüştüm ama moralimi daha da bozdular. Yüzün çok kötü olmuş kim yaptı bunu bir ara depresyona girdim resmen sonra Rahşan hanımı buldum o hiç öyle davranmadı hiç bir sorun yok hallederiz siz yeter ki rahat olun ve düzenli gelin dedi. Tam iki yıl önce bütün yüzüm bitti hiç bir leke iz de asla yok. En çok korktuğum buydu. Zaten gittiğinizde kiminle isterseniz görüşebiliyorsunuz Rahşan Hanım herhangi bir saat gelin ve müşterilerimize herhangi birinden ön bilgi alın diyor. Yalnız bir sorun var çok yoğunlar randevu bulmak zor bir hafta önce alın derim bazen de sekreter yazmayı unutuyor biraz bekliyorsunuz yine özel msj ararsanız da cevaplarım ben kurtuldum kendisine çok dua ediyorum herkeste kurtulsun. 🤩
Merhaba güneş kremini cildinizden nasıl arındırdınız bu süreçte uzmanım suyla arındır diyo ama akne yapıcak siz naptınız temizleme jeli kullandınız mı ne marka kullandınız anlatır mısınız

Bende Amerikan Güzellik salonunun uzun yıllardır gider gelirim. Rahşan Hanımla tanışıklığımız 19 yaşımı bulur. Yüzüm ve bütün vücudum bitti. Yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırdım ve ne bir leke ne de diğer bir sorun ile karşılaştım. Vücuduma ise bacak ve kolla başlayarak diğer bölgelerle devam ettim. Bacaklarımdaki çılgın batıklar gittiği için ayrıca mutluyum =) Öğrencilik dönemlerinde şehir dışında okuduğum için bir kaç yere iğneli için başka yerler denedim ancak hepsi hüsran, acı ve leke ile bitti. Rahşan Hanım'ın titizliğini ve öz verisini daha iyi anladım o zaman. Kesinlikle tavsiye ederim.
Merhaba yüzünüze güneş kremi sürdüğünüzde nasıl arındırdınız bu süreçte benim uzmanım suyla dedi ama akne yapıcak biliyorum yüz temizleme jeli kullanmanızı önerdi mi rahşan hanım önerdiyse hangi markayı önerdi

Merhabalar

Buradan Amerikan güzellik salonunu tavsiye ettikleri için gittim.
6ay öncesinden randevu veriyor bayan. Ücretin 1/4 alıyor gerisini her gittiğinde 1/4 oduyorsun Öncesinden aldım randevuyu zamanı gelince gittim fakat Rahşan hanım dolar kuru yükseldiği için tekrardan zam yaptı. Fiyat neredeyse yarı yarıya yükseldi. Yapılan sözleşme tekrardan arttırılır mi bilemem.
Her defasında kendisi randevularimi erteletip durdu. Bir hafta öncesinde seansına girmiştim. Henüz kabuklarım iyilesmemisti. Kendisine tüylerim daha uzamamis iptal edebiliyor muyum diye sordum. Bir sürü azar işittim.
Gideceğim en son randevumu 3 kere iptal ettirdi,ben sırf randevuma gitmek için bütün işlerimi bekletiyordum. 3. Kere iptal ettirdi benim bugün gelmem lazım yarın şehir dışına cikacagim dedim kendimi buna göre ayarladım. Daha diyordum ki kadın telefonda bütün randevularini iptal edeceğim deyip beni azarladi. Bağırıp çağırmaya başladı. Hiç muhattap olmayıp telefonu kapadım. Grupta benim hakkımda olmayan yalan yanlış şeyler söyledi.( Hakkımı helal etmiyorum)
Hiç kimsenin musterisine bağırıp terslemeye hakkı yoktur. Bayan bana kendini ne zannediyorsun deyip aşağılamaya çalıştı. Grupta eşimin ne iş yaptığını bile söylüyor yani o kadar maddiyatin iyi neden zam yaptığına itiraz ediyorsun diyor. Benim özelimi kimseye anlatamazsın kimsenin böyle bı hakkı yoktur.
Ki sözleşme bir kere yapılır tekrardan fiyat değiştirilmez.
Bana gruptan bir sürü şey söyledi tabi grupta daha kibar konuşuyor. Kendisini haklı çıkarıyor. Senin bütün seanslarına iptal ettim herkes bana uyacak diyo. Sabah tartıştığı kadını da tehdit ediyor senin de fişini çekerim akıllı olun. Aslında grubun hepsi biliyor kimse ses cikarmiyor
Ve bana hala gruptamisin çıkmadın mi diyo.
Sonra özelden bana seni gruba tekrardan alayim gruptan benden özür dile iş tatlıya bağlansin. Ben hiçbi şekilde muhattap olmadım hiç cvp vermedim. Özür dileyecek bişey demedimÖzür dilememi bekliyor. Böyle bi ego yok.
Kabul etmedim ve kadin tekrardan bir sürü hakaret etti.
Arkadaşlar ben 3 seans girebildim, yüzüm % 25-30 azaldı bayan grupta yüzünü %80 azalttım diyor. Kendisini ovmeyi ve ovulmeyi çok seviyor. Ha bide iz falan kalmıyor el işi güzel.
Böyle işte böyle davranışları hiç hoş değil.
Tekrardan merhabalar
Daha önce yazdığım bu konuya ekleme yapmadan edemiyecegim. Ben ilk yazdığımda yeni ayrılmıştım Amerikan güzellik salonundan. O sebeple yazmak istedim ne kadar etki etttigini. Kul hakkına girmesin diye olanları aynı şekilde yazdım.
3 seansa girebilmistim ve %25-30azaldi demiştim. Aradan iki ay geçti azaldi dediğim yerin hepsi tekrardan çıktı. ( hiç bı şekilde ağda, cımbız, jilet vs.) Kullanmadım. 3 seans için benden 10- 11000 TL aldı. Yüz dezenfektani, iğnesi, kremi hariç.
Her zaman yazmayı düşündüm ama boşver Allah tan bulsun dedim. Ben hakkimi helal etmiyorum. Verdiğim parayı Rabbim yedirmesin diyorum. Çünkü mağdur etti beni.
Rahşan yıllardır aynı müşterilerle çalışıyor iki sene seanslara giden müşterileri hep, yani para tuzağı.

Gaziantep'te reklamını iyi yapmış ancak işini hiç beğenmediğim birçok isim başlıkta zaten konuşulmuş. Ben milenyum mağduruyum seneler önce bir umut en iyisi diye gittiğim yerden yüz tüylerimi çoğaltarak ayrıldım, öğrenci bursumla zar zor ödemiştim, helal etmiyorum...
Kardeşim de Amerikan güzellikte iğneliye başladı işlemden şikayeti yoktu ancak randevu, sürekli zam, iletişim sıkıntısı gibi sebeplerden bıraktı orayı. Binevler caddesi yakınında Hilal güzellik salonunda iğneliye başladık ikimiz de, bizden sonra giden birçok arkadaşımız da oldu, sonuçlardan çok memnunuz. Sahibi tatlı dilli, güler yüzlü bir hanımefendi. 20 yılı aşkın da bu alanda tecrübesi var. Ben kaşlarımı da yaptırdım, üçüncü gün fışkıran kaşlarım artık haftalarca çıkmıyor, tek tük kaldı...
Umarım herkes lekesiz, dertsiz, tertemiz kurtulur tüylerinden...
merhaba lütfen hilal hanim hakkında daha çok bilgi verir misiniz lazer magduruyum acilen igneliye başlamam lazım Antep'te iz birakmayan yer arıyorum. rahsan hanıma randevu alamıyoruz milenyumdan herkes çok memnun değilmiş

X