İğneli Epilasyon Gaziantepte yüze iğneli epilasyon

ordu caddesinde amerikan güzellik salonu var. orda rahşan hanım var. gaziantepte en iyi iğneli yapan yer orası. yaklaşık 3 sene gittim ve benimle beraber bir çok kişi gitti (kardeşlerim, halam, yengelerim..vs) hepsi memnun kaldı. telefonu :0342 339 23 76

yüz ve bacakla başlamıştım. konumda var bu konuda eğer bakarsınız. yıllar önce açmıştım. alt bacakla başladım 6 ay düzenli gittim ama sonra hem vakit hem para ayıramadım. çok maliyetli oluyordu çünkü. sonra bacak için lazere başladım. yüz için iğneliye aynı bayana devam ettim. ve sonunda sabırla devam etmek sonunda yüzüm bitti çok şükür (yaklaşık 2 yıl sürdü tamamen bitmesi) dudak üstü, kaş arası tamamen bitti. birkaç defa alnıma ve favorilerime yaptım. onlar hiç dokunulmadığı için çabuk bitti.

lazere sonra tüm bacak devam ettim. iğneli ile alt bacağı yaptırdığım için daha önce, alt bacağımda çok az var, üst daha çok... sabredip para da ayırabilseydim biterdi tamamen. alt bacağım şu an çok az bu da iğnelinin etkisinden. üstler onca lazere rağmen hala var. alt ise yok gibi nerdeyse..

bayan biraz yavaş çalışıyor. baştan söyleyeyim. çok masraflı oluyor bu yönden. kız kardeşim dudak üstü için gidiyor her 3 haftada bir yaklaşık 6 aydır. her seans 50 tlden aşağı tutmuyor nerdeyse. ilk seanslar 70 tl ve üzeriydi. ama değer. leke kalmıyor. masraflı oluyor ve zaman istiyor. bunları karşılayabileceksiniz düşünmeden gidin derim.

bir yer daha var. kız kardeşim kaşları için ona gidiyor. kaşları daha güzel yapıyormuş. rahşan hanıma dudak üstü için gidiyor, bu diğer bayana kaşları için. milenyum güzellik merkezi, fatoş hanım. telefonu internette var. o da leke bırakmıyor ama dudak üstünü tamamen almıyordu. rahşan hanım daha titiz bu konuda, hepsini alıyor o yüzden dudak üstü için rahşan hanıma gidiyor kardeşim.. ben sadece bir defa gittim fatoş hanıma. çok eskiden. bende o yönden beğenmedim. dudak üstünü aldı ama çoğunu ince tüyleri bıraktı. o yüzden gitmedim bir daha ona. isterseniz ona da bir bakın... o da iyi ve daha hızlı çalışıyor rahşan hanıma göre...

Uzun yıllar sonra gelen edit!

Arkadaşlar iğneli epilasyon konusunda bana çok fazla özel mesaj geldiği, bunlara yetişemediğim ve bu konuya yazdığım eski mesajlara düzenleme yapamadığım birkaç konuya açıklık getirmek istedim.

Öncelikle Amerikan güzellik salonunu işleten Rahşan hanımın o dönem yazdığım ''yavaş çalışıyor'' sözünün yanlışlığını daha sonradan farkettim bende. Bu konuyu Rahşan hanım'la konuştuğumuzda bana çift akım verip kıl köklerini yaktığı için bu şekilde çalıştığını, daha hızlı çalışıp kökleri yakmadan da -çoğu kişinin yaptığı gibi- çalışabileceğini ama bu şekilde çalışmasının verimsiz olacağını tam tersine bu şekilde hızlı çalışmasının işlemin bitme süresini çok daha uzatacağını söyledi.

Kız kardeşimin gittiği milenyum güzellik merkezi hakkında ise... Oraya gitmeyi bıraktı kardeşim birkaç seans sonunda, fatoş hanımın randevu saati belli olmasına rağmen her defasında kendisini uzun zaman beklettiğini ve zamanla çalışma tarzını da beğenmemeye başladığını söylemişti o dönemler. Tekrardan Rahşan hanıma devam etti zaten sonrada...

Konuya eskiden de yazdığım gibi ben, kız kardeşlerim, halam iğneli epilasyon için gittik Rahşan hanıma. Ben başka şehre taşındım ama kız kardeşlerim yüzleri için iğneli epilasyona, bacakları ve kolları için lazere devam ediyorlar Amerikan güzellik salonuna. Lazer konusunu sorduğumda yeni bir cihaz alındığını ve tüylerin baya azaldığını memnun olduklarını söylediler. Hem iğneli hem lazer konusunda Rahşan hanıma güvenebilirsiniz. İşini gerçekten bilen ve müşterilerine ihtimam gösterip ilgilenen biri..

Ben 2009 da başladım iğneli epilasyon macerasına birkaç sene maliyetli ve zaman alıcı oldu ama kesinlikle değdi. İyi ki yaptırmışım hatta keşke maliyetinden dolayı bacaklarıma başlamışken bitirseydim diye pişman olduğum zamanlar hala oluyor. Çünkü yaklaşık 9 sene geçti ve alt bacaklarım çok çok az çıkıyor ama üst bacaklarım yaptırdığım lazere rağmen hala bitmedi. Çok şükür ki Rahşan hanım sayesinde yüzümü bitirmişim çünkü hayatta her geçen zaman kıl tüy işine ayıracak daha az vakit buluyorsunuz ve her gittiğiniz yerde işi bilen deneyimli insanlar bulamıyorsunuz. Ben 5 senedir istanbuldayım ama bacaklarıma devam edebileceğim işi bilen iğneli epilasyon yapan birini hala bulamadım mesela. O yüzden eğer antepteyseniz ve Rahşan hanım hala çalışıyorsa kıymetini bilin ve maliyetine rağmen devam edin sonunda buna değecek emin olabilirsiniz =)

Uzun yıllar sonra gelen edit!

Arkadaşlar iğneli epilasyon konusunda bana çok fazla özel mesaj geldiği, bunlara yetişemediğim ve bu konuya yazdığım eski mesajlara düzenleme yapamadığım birkaç konuya açıklık getirmek istedim.

Öncelikle Amerikan güzellik salonunu işleten Rahşan hanımın o dönem yazdığım ''yavaş çalışıyor'' sözünün yanlışlığını daha sonradan farkettim bende. Bu konuyu Rahşan hanım'la konuştuğumuzda bana çift akım verip kıl köklerini yaktığı için bu şekilde çalıştığını, daha hızlı çalışıp kökleri yakmadan da -çoğu kişinin yaptığı gibi- çalışabileceğini ama bu şekilde çalışmasının verimsiz olacağını tam tersine bu şekilde hızlı çalışmasının işlemin bitme süresini çok daha uzatacağını söyledi.

Kız kardeşimin gittiği milenyum güzellik merkezi hakkında ise... Oraya gitmeyi bıraktı kardeşim birkaç seans sonunda, fatoş hanımın randevu saati belli olmasına rağmen her defasında kendisini uzun zaman beklettiğini ve zamanla çalışma tarzını da beğenmemeye başladığını söylemişti o dönemler. Tekrardan Rahşan hanıma devam etti zaten sonrada...

Konuya eskiden de yazdığım gibi ben, kız kardeşlerim, halam iğneli epilasyon için gittik Rahşan hanıma. Ben başka şehre taşındım ama kız kardeşlerim yüzleri için iğneli epilasyona, bacakları ve kolları için lazere devam ediyorlar Amerikan güzellik salonuna. Lazer konusunu sorduğumda yeni bir cihaz alındığını ve tüylerin baya azaldığını memnun olduklarını söylediler. Hem iğneli hem lazer konusunda Rahşan hanıma güvenebilirsiniz. İşini gerçekten bilen ve müşterilerine ihtimam gösterip ilgilenen biri..

Ben 2009 da başladım iğneli epilasyon macerasına birkaç sene maliyetli ve zaman alıcı oldu ama kesinlikle değdi. İyi ki yaptırmışım hatta keşke maliyetinden dolayı bacaklarıma başlamışken bitirseydim diye pişman olduğum zamanlar hala oluyor. Çünkü yaklaşık 9 sene geçti ve alt bacaklarım çok çok az çıkıyor ama üst bacaklarım yaptırdığım lazere rağmen hala bitmedi. Çok şükür ki Rahşan hanım sayesinde yüzümü bitirmişim çünkü hayatta her geçen zaman kıl tüy işine ayıracak daha az vakit buluyorsunuz ve her gittiğiniz yerde işi bilen deneyimli insanlar bulamıyorsunuz. Ben 5 senedir istanbuldayım ama bacaklarıma devam edebileceğim işi bilen iğneli epilasyon yapan birini hala bulamadım mesela. O yüzden eğer antepteyseniz ve Rahşan hanım hala çalışıyorsa kıymetini bilin ve maliyetine rağmen devam edin sonunda buna değecek emin olabilirsiniz =)

1 sene İstanbul'da, 1 sene Balıkesir'de iğneli epilasyon yaptırdım. Hiçbir yerde faydasını görmediğim kadar Rahşan Hanım'dan yani Amerikan Güzellik Salonu'ndan fayda gördüm. Rahşan Hanım hem hızlı çalışıyor, hem son teknoloji cihazlar kullanıyor. İşlem sırasında oluşan kızarıklıklar birkaç saat içinde yok oluyor ve uzun süre tüy çıkmıyor. Yüz bölgem olduğu için iz kalır mı diye korkularım olmuştu ama hiçbir iz kalmadı yüzümde. Bir de Rahşan Hanım süreci çok iyi yönetiyor, kılların yapısı, çıkma zamanı, çıkmaya başladıktan ne kadar süre sonra kıl ne durumda olur, işlem ne aralıklarla yapılırsa fayda görülür tüm bu süreç hakkında çok iyi yönlendiriyor. Zaten kendisi Amerika'da bu alan üzerine eğitim almış. Kesinlikle hem lazerde hem iğneli epilasyonda sonuna kadar güvenebilirsiniz kendisine.

Arkdaşlar yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum bana önerebileceğiniz bir yer var mı
Merhaba size Amerikan Güzellik salonunu önerebilirim çünkü sahibi çok titiz işini iyi bilen bir uzman, işlemlere sadece kendisi giriyor ve personelini sokmuyor. Yüzüm o kadar kötüydü ki yanlış lazer uygulaması sonucu bütün ince tüylerim artmış ve kıl haline dönmüştü. Bir çok yerle görüştüm ama moralimi daha da bozdular. Yüzün çok kötü olmuş kim yaptı bunu bir ara depresyona girdim resmen sonra Rahşan hanımı buldum o hiç öyle davranmadı hiç bir sorun yok hallederiz siz yeter ki rahat olun ve düzenli gelin dedi. Tam iki yıl önce bütün yüzüm bitti hiç bir leke iz de asla yok. En çok korktuğum buydu. Zaten gittiğinizde kiminle isterseniz görüşebiliyorsunuz Rahşan Hanım herhangi bir saat gelin ve müşterilerimize herhangi birinden ön bilgi alın diyor. Yalnız bir sorun var çok yoğunlar randevu bulmak zor bir hafta önce alın derim bazen de sekreter yazmayı unutuyor biraz bekliyorsunuz yine özel msj ararsanız da cevaplarım ben kurtuldum kendisine çok dua ediyorum herkeste kurtulsun. 🤩

Seni kınıyorum bu işi para için yapmayan tek yer varsa oda Amerikan Güzellik Salonu o kadın çok dürüst bir insan şimdi evliyim ve onu tanımasam evlenemezdim bile yüzüm erkek gibiydi... Bu işi rezil yapan o kadar çok yer varken. Benim yüzümü mahvettiler özelden yaz sana fotoğraflarımı gösteririm.

Gaziantep te bulunan Milenyum Gaziantep Güzellikmerkezine ASLA gitmeyin. Orada sahibi Fatoş Hanım insanlarla nasıl -konuşması gerektiğini bilmiyor! Sürekli insanları çemkirerek azarlayarak konuşuyor. 7-8 dakika sürecek olanbir işlemi iptal ettirdim diye saymadığı laf kalmadı. bir sonraki randevuyu talep ettiğimde ise bana randevu vermedi. Tüketici şikayet hattına da şikayet ettim kendisini.. Saygısızlık yapıyorlar.

Bende Amerikan Güzellik salonunun uzun yıllardır gider gelirim. Rahşan Hanımla tanışıklığımız 19 yaşımı bulur. Yüzüm ve bütün vücudum bitti. Yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırdım ve ne bir leke ne de diğer bir sorun ile karşılaştım. Vücuduma ise bacak ve kolla başlayarak diğer bölgelerle devam ettim. Bacaklarımdaki çılgın batıklar gittiği için ayrıca mutluyum =) Öğrencilik dönemlerinde şehir dışında okuduğum için bir kaç yere iğneli için başka yerler denedim ancak hepsi hüsran, acı ve leke ile bitti. Rahşan Hanım'ın titizliğini ve öz verisini daha iyi anladım o zaman. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bende Amerikan Güzellik salonunun uzun yıllardır gider gelirim. Rahşan Hanımla tanışıklığımız 19 yaşımı bulur. Yüzüm ve bütün vücudum bitti. Yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırdım ve ne bir leke ne de diğer bir sorun ile karşılaştım. Vücuduma ise bacak ve kolla başlayarak diğer bölgelerle devam ettim. Bacaklarımdaki çılgın batıklar gittiği için ayrıca mutluyum =) Öğrencilik dönemlerinde şehir dışında okuduğum için bir kaç yere iğneli için başka yerler denedim ancak hepsi hüsran, acı ve leke ile bitti. Rahşan Hanım'ın titizliğini ve öz verisini daha iyi anladım o zaman. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ben lazer hiç yaptırmadım ama gittiğimde gördüğüm müşteriler memnun olduklarını söylediler. İğneliden bende çok memnunum lazer yaptırdığın tüyler geri çıktı mı peki ne kadar oldu biteli.

hayirlisi olsun canim insallah iyi sonuclar alirsin offff yaaa ama 175 tl de az para degil hani birde daha ogretmen indirimiyle lazer fiyatlari gercekten cok ucuk yaaaa insallah verdigin paraya degerde cabucak bitirirsin canim

guzel gunler mazide kalmis ben hala ruyada
Amerikan Güzellik salonunu dene çok beğenirsin hala bir yer bulamadın mı?

X