Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar bekarken pcos tedavisi için doktora giderdim oarada hep kısırlık tedavisi görenlere bakar acırdım üzülürdüm bilmediğim bir çok terim vardı duyduğum hani acıma acıncak hale düşersin derler ya şimdi bende onlar gibi tedavi oluyorum bilmediğim oterimleri şimdi öğrendim uygulanmadık tahlil kalmadı ama olmuyor o günlerde hiç benimde böyle bir durum yaşayacağım aklıma gelmemişti o insanlara üzülürdüm ama anne olamamanın acısını bilmediğim için onları anlamam mümkün değildi saddece üzülmekle yetiniyordum niye bu kadar dert ediyorlar allah vermezse olmaz diyordum ama şimdi onları çooooook iyi anlıyorum evet allah vermezse olmaz ama takmamak insanın elinde değilmiş bunu öğrendimkimse başına gelmeden bunu anlayamıyor rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bunu nasip edene kadarda bizlere sabretmeyi nasip etsin sevgiyle kalın
c.gif
ANIIMMM BU SÖYLEDİKLERİNİN AYNISINI BENDE YASADIM.COK KÜCÜK YASTA DR.GİTMEYE BASLADIM.ÖNLEMİMİ ÖNCEDEN ALDILAR AİLEM AM;NAFİLE BAK KAC YASIMA GELDİM.BU PCOS DENEN İLLET HİÇ BIRAKMADI BEDENİMİ,BİR GEZİNTİYE CIKSA HEMEN CALISMALARA BASLIYACAM AMA;HEP BENİMLE....İLACLARLA SAKLANIYOR.TEKRAR ORTAYA CIKIYOR.GECMİŞ OLSUN BİTANEM...

arkadaşlar bişey socam pcos hastası olduğunuzu yazmışsınız ben hiç adet olmuyorum sizde öylemi oluyor

arkadaşlar bişey socam pcos hastası olduğunuzu yazmışsınız ben hiç adet olmuyorum sizde öylemi oluyor

canım pcos her kadında aynı etkiyi göstermiyor adet düzensizliği ,kiloda artış,tüylenme gibi sonuçlrı var kim
inde hepsi birden kiminde bazıları ortaya çıkıyor bir doktora gitmeni öneririma.s.

slm lar bende aranıza yeni katıldım.hamile kalmak için çaba gösterenlerden biriyim.ama her defasında hüsran :KK43:((((

CANIM BENDE YENİ SAYILIRIM HOŞGELDİN BURASI İNSANI GERCEKTEN COK RAHATLATIYO.SANADA FAYDALI OLACAK BAK GÖR BÜTÜN ARKADASLARA TESEKKÜRLER SİZ OLMASANIZ NE YAPARDIM:1hug:CÜNKÜ KİMSE BİZİ BİZDEN DAHA İYİ ANLAMIYO.:nazar:a.s.

tesekkür ederim kızlar cevapladıgınız için benim adetim hala devam ediyor bitti sandım açık pembe kanamam geliyor çok az aralıklarla bir iki damla geliyor bu ay adetim bir degişik oldu sebebi ne olabilirki.

belenay, gözek ordamısınız?sizin çocuk varmı?

nerde be güzelim habire uğraşıyoruz olsun diye ne nazlı bebelermiş be bir türlü gelmek bilmediler :dilcikar:aman durun şimdi darılırda hiç gelmezler:roflol: işi iyice şakaya vurdurdum ne yapayım düşündükçe kafayı yicema.s.

SELAM
BENDE GANOPHEN KULLANDIM, BENİMDE YUMURTALARIM OLUŞUYO AMA ÇATLAMIYO BU NEDENLE GEÇ ADET OLUP, AZ OLUYORUM DOKTORA GİTTİM 1 HAFTA SONRA DA DUPHASTON KULLANACAĞIM BAKALIM HAYIRLISI GÖRÜŞMEK ÜZERE naniknanik

hadi bakalım hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruza.s.

Arkadaşlar ben de bebek isteyip fakat hamile kalamayanlardanım. Bu ay rahim filmi çektirdim. Bugün sabah regl oldum fakat sadece kahverengi bir leke geldi. O saatten beri gelen giden birşey yok. Daha önce hiç böyle birşey olmadı. Başına böyle bir şey gelen var mı? Neden olabilir ki?

kızlar ya pko nun tedavısı sadece zayıflamakmış cidden öylemi yaff baska tedavısı yokmu :KK43:

sadece zayıflamak değil tabiki bir etken amagüzelim zaten pcos yüzünden kilo alıyoruz ah bir verebilsek ne zayıf kadınlar var pcos hastası rabbim hepimizi kurtarsın şu pcos canavarından amiiin

canım benim aynı şeyleri aylarca yaşadık stresten olabilir kendimizi hamileliğe o kadar kaptırıyoruzki her ay evet bu ay oldu diyoruz vücutta kendini hamile gibi hissediyor sonra adet oldukmu olamaz ya bu ay sanki olcak gibiydi tüh diyoruz hadi hadi çalışmalara devam durmak yok kendine hiç birşeyi dert etme günün birinde bizde hamişim diye sesleneceğiz burdan allah yeterki hayırlısını nasip etsin

[COLOR=[CENTER][/CENTER]"Red"][/COLOR]

arkadaşlar.en iyisi herkez kendi problemlerini,hangi tedaviyi uyguladıklarını veya uygulayacaklarını,ne gibi testler yaptırdığını anlatsın .

önçelikle herkeze selamlar.
25 yaşındayım, 7 senelik evliyim,5 yaşında
b.gif
ir oğlum var.yaklaşık 4 senedir hamil
e.gif
kalamıyorum.4 senedir doktorlara gittim.ama bir nedeni yok hamile kalamamanın.tüm tesler yapıldı.rahim filminden.hormonundan.eşiminde testleri yapıldı.hiç bir sorunumuz yok.6 aya kadar klomen kullandım,
b.gif
ir sonuç alamadık,prengl diy
e.gif
çatlatma iğnesi vuruldum.oda olmadı.gelece
k.gif
ay aşılama yapılacak.inşallah hamile olurum.herşeyin hayırlısı diliyorum

bende 32 yaşındayım 2yıllık evliyim 18 aydır deniyoruz olmadı bütün tahlillerim yapıldı hormon testleri dahil bütün testler temiz çıktı sadece hepatit b taşıcısıyım doktor bununda bir sorun olmadığını söyledi guatır tahlilim yüksek çıkmış tiroid ultrason çekildi oda temiz çıktı şu meşhuuuuuur rahim filmi kabusu temiz sonuçlandı eee eşimdede herşey normal 1 ay gonaphene kullandım çatlatma iğnesi derken sonuç yine hüsran doktor 2.ay deniyelim dedi ben araverdim yaza doğru inşallah bakalım kısmet işte böyle benim hikayem hadi kızlar sırada kim var

Merhaba Bende sizler gibi anne olmayı dusleyenlerdenim yaklasık 8 aydır deniyoruz.. bizde de hiç br problem yok cok sukur ama ben stres yaptıgım için olmuyor herhalde.. (diye dusunuyorum) biraz kendimi rahatlatmak için sizlerle paylaşmak istedim.. bu stresi yenmenin bir yolu varmı.. cok ugrasıyorum bu ay gebelkle ilgili hicbirsey yapmıcam unutucam diyorum ama bir turlu olmuyor..

EVET CANIM BENIMDE AYNEN 8 AYDIR OLMUYO VE COK STRES YAPIYORUM YAPMAMAK LAZIM AMA OLMUYO ISTE:1no2:

kızlar merhaba dilerim allahım hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi nasip eder gerçekten kafaya takmamak çok zor hatta imkansız bende 6 aydır bebek bekliyorum dr daha yeni stres yapma diyor en sonunda stresten regl gecikmesi yaşadım tam 13 gün kan testi yapıtrdım sınuç negatif dr stresten dedi ve tahlil verdi yaptır diye sizden ricam bu tahlilleri daha önce yaptıran arkadaşlar varsa bana normal değerleri kaç olmalı söyleyebilirlermi PROLAKTİN LH FSH VE TSH

merhaba cnm. http://www.mumcu.com/html/h2n.php?filnavn=lab.htm bu adrese girince bütün tahlillerin normal değerlerini gösteriyor. umarım yardımcı olmuşturum.

selam arkadaşlar bende 14 yıllık evliyim ve malesef pko hastasıyım tedavi tedavi tüp bebek ilaçlar ilaçlardan dolayı oluşan miyom ameliyatı vs vs ama yine ellerim boş kafaya takma diyorlar mümkün mü üzüntüden kafayla konuşmaktan yüz felci oldum şükür geçti. benim şansızlığım yanlış tedavi ile kortizon yüklenmesi ve her tedavi sonunda bebek yerine dahda büyüyen göbek sahibi oldum.hep terslikler beni buldu kusura bakmayın çok doluyum ve dertleşmek istedim daha fazla sıkmayım allah dileyen herkese hayırlı evlat versin

X