Gebeliğe Hazırlık Gebe Kalmak İçin Bal , Polen ve Arı Sütü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

AyTerapisii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2018
684
728
26
Merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır evliyim kiloluyum ve pko var. Duydum ki polen ve arı sütünün hamilelikte ve hamile kalmakta epeyce faydası varmış bilgisi olan kullanan varsa nasıl kullandığını ve etkilerini anlatabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır evliyim kiloluyum ve pko var. Duydum ki polen ve arı sütünün hamilelikte ve hamile kalmakta epeyce faydası varmış bilgisi olan kullanan varsa nasıl kullandığını ve etkilerini anlatabilir mi ?
Açıkçası ben polen ve arı sütünün iştahsızlık için iyi geldiğini duymuştum... Hamilelik sürecinde balık , havuç suyu, nar suyu iyi diye duydum :)

Açıkçası ben polen ve arı sütünün iştahsızlık için iyi geldiğini duymuştum... Hamilelik sürecinde balık , havuç suyu, nar suyu iyi diye duydum :)
bende geçenlerde nette araştırma yaparken gördüm bebek isteyen çiftlerin polen ve arısütünü kulllandıkları takdirde gebelik oranının yüzde 46 artacağı yazıyordu doktor ömer coşkunun röportajıymış ama nasıl kullanılması gerektiği yazmıyordu

Merhaba arkadaşlar Ari sutu bal polen aktarlarda satılıyor gerçekten çok faydalı her şeye özellikle gebe kalmak isteyenler için ama malesef her gebe kalmak isteyene yaramayabiliyor ben kullandım bi kaç ay hiç yaramadı yada yanlış beslenme ile birlikte kullandım yada yanlis marka ninkini kullandim bilmiyorum ama bana yaramadi....birde ben onu kullanirken hipotiroit oldugumu ogrenmistum belki bu sebeptente hamile kalamamış olabilirim son bir senedir düzeltim hormonlarımı anlayacağınız kızlar....

Cok faydali! Ama iyisini alin arifoglunun karisimi fln pek iyi degil direk balci fln olsa super olur. Ona en yakin beeo ya da egricayir var. esinizle beraber kullanin tup bebekte bile destek icin veriyorlarmis ve istatistigine bakildiginds cok artirmis.

bende geçenlerde nette araştırma yaparken gördüm bebek isteyen çiftlerin polen ve arısütünü kulllandıkları takdirde gebelik oranının yüzde 46 artacağı yazıyordu doktor ömer coşkunun röportajıymış ama nasıl kullanılması gerektiği yazmıyordu

gunde bir tatli kasigi onerilir genelde ( tahta kasik ile) bence esinizle beraber kullanin🧿♥️

Merhaba ben Saule Kucukozer,eşimle bebek sahibi olmak istedik , endekronoloji testlermizi yaptırdık ve herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktorumuz, daha sonra kadın doğum uzmanlarına da muayene oldum, eşim de gerekli sperm testlerini yaptırdı ve hala bir sorun olmadığını gördük, çocuk sahibi olmayı çok istiyoduk ve çevreme bundan bahsettim, bir yakınım bir ürünleri almayı önerdi, başta eşim olmak üzere pek inandırıcı değildi ve bir dönem sonra kullanmaya başladık,yani yaklaşık bundan dört ay önce kullanmaya başladık ve şuan yedi haftalık hamileyim,ailecek çok mutluyuz, sizlere de tavsiyem,eğer gerekli muayeneleri yaptırdınız ve bir sorun yok ise bu ürünleri kullandığınızda mutlu sona ulaşacaksınız.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-12-10 at 14.38.45.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-10 at 14.38.45.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleyen: Moderatör:
X