Gebe miyim?

Vantilatta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2020
37
67
merhaba tüm anneler ve anne adayları. Sormak istediğim sey yumurtlamadan ve ilişkiden kaç gün sonra belirti oluşur gebelikte. Bugün 6. günüm ve ufak kasık kramplarım var? Bu kadar erken belirti olurmu? Yada yasayan oldumu acaba?

Kasık sancısı regl döneminden öncede olur , yumurtlamadada olur bazen iltihap olur yine olur kasık sancısı bazen ilişkide hafif zorlama olur bir hafta kasık sancısı devam eder . Yani çok genel bişey aslında bu sancı . Evet gebeliğin ilk etaplarında oluyor bebek tutunduğu için ama bence kendini kasma adet geçilmeni bekle. Ama ilişkiden 12 gün sonra artık kan da çıkıyor gebelik yani ortalama 10 gün sonrada vücut hissetmeye başlıyor denektir, inşallah gebesindir 🙏🏼❤️

İlişkiden 10 gün sonra test yapabilirsin ama belirtiler geç başlıyor. Yani 6. Gün tutunsa bile daha yoldadır yavrucak. Belirtiler çok geç başlıyor ama inş görürsün pozitifi

merhaba tüm anneler ve anne adayları. Sormak istediğim sey yumurtlamadan ve ilişkiden kaç gün sonra belirti oluşur gebelikte. Bugün 6. günüm ve ufak kasık kramplarım var? Bu kadar erken belirti olurmu? Yada yasayan oldumu acaba?
Daha erken canın 12. günde belli olur gebelik

Kasık sancısı regl döneminden öncede olur , yumurtlamadada olur bazen iltihap olur yine olur kasık sancısı bazen ilişkide hafif zorlama olur bir hafta kasık sancısı devam eder . Yani çok genel bişey aslında bu sancı . Evet gebeliğin ilk etaplarında oluyor bebek tutunduğu için ama bence kendini kasma adet geçilmeni bekle. Ama ilişkiden 12 gün sonra artık kan da çıkıyor gebelik yani ortalama 10 gün sonrada vücut hissetmeye başlıyor denektir, inşallah gebesindir 🙏🏼
Ovulasyon vardı baktım şimdi dayanamadim böyle çıktı kafam allak bullak oldu

Kasık ağrıların her regl öncesi de olmuyosa hamilelik olabilir. Benim de sadece hamile oldugum aylar da oldu.

Kasık ağrıların her regl öncesi de olmuyosa hamilelik olabilir. Benim de sadece hamile oldugum aylar da oldu.
Benim sancım olmaz genelde yani olsa bile bir gün öncesi olur. Ovulasyon vardı evde onu yaptım şimdi pozitif çıktı hiç bir şey anlamadım. En iyisi beklemek sanırım allak bullak oldu kafam

Benim sancım olmaz genelde yani olsa bile bir gün öncesi olur. Ovulasyon vardı evde onu yaptım şimdi pozitif çıktı hiç bir şey anlamadım. En iyisi beklemek sanırım allak bullak oldu kafam
Belirtilerini takip et.Regle yakın test yaparsın. Elinde fazla ovulasyon varsa koyulasmayı da takip edebilirsin. Ben etmedim ama bugün çatlamadan sonra 15.gün kontrol çizgisinden dahi koyu cıktı ovulasyon

Belirtilerini takip et.Regle yakın test yaparsın. Elinde fazla ovulasyon varsa koyulasmayı da takip edebilirsin. Ben etmedim ama bugün çatlamadan sonra 15.gün kontrol çizgisinden dahi koyu cıktı ovulasyon
Rica etsem son konumdaki fotoya bakarmisin şuan yükleyemiyorum buraya.

Bende hiçbir belirti olmadı. Hatta adet öncesi rahatsızlığımı bile yaşadım. Planlı bir gebelik olduğu için adet günü test yaptım ve pozitif çıktı.

X