Gebelerim, vücut çatlakları için hangi ürünleri kullanıyorsunuz ve ne zaman başladınız?

Kedili ve Bebeli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2021
1.669
2.381
Ben cildim çatlamaya çok yatkın diye 2.ayımdan itibaren bio-oil yağ kullanmaya başladım. Henüz bir çatlağım oluşmadı. Yengem de aynı ürünü gebelik boyunca kullanmıştı ve ilk gebeliğinden dahi kalan eski çatlakları giderdiğini söylemişti. Sizin bu şekilde memnun kaldığınız ürünler var mı ?

Ben cildim çatlamaya çok yatkın diye 2.ayımdan itibaren bio-oil yağ kullanmaya başladım. Henüz bir çatlağım oluşmadı. Yengem de aynı ürünü gebelik boyunca kullanmıştı ve ilk gebeliğinden dahi kalan eski çatlakları giderdiğini söylemişti. Sizin bu şekilde memnun kaldığınız ürünler var mı ?
Cerave ve topikrem.

Lierac kullandım ben gebeliğimin 4. Ayından itibaren.. Hamileliğimde oluştu diyebileceğim çatlağım olmadı var olanlar dışında çok şükür.. 37. Haftadayım bu arada..Tavsiye ederim..🌸

3. Aydan itibaren bio oil kullaniyorum suan 4bucuk aydayim gorunur bi sey yok henuz catlamaya musait benimde cildim 7. Aydan sonra bakicaz artik umarim minumum hasarla atlatiriz🙏🏻

3. Aydan itibaren bio oil kullaniyorum suan 4bucuk aydayim gorunur bi sey yok henuz catlamaya musait benimde cildim 7. Aydan sonra bakicaz artik umarim minumum hasarla atlatiriz🙏🏻
Ben de 1 aydır kullanıyorum henüz 3.5 aydayım. İnşallah etkisini görürüz. Özellikle duştan, denizden, havuzdan kısaca güneşten ve sudan sonra nemlendirmeye özen göster. Asıl çatlama o zamanlarda oluyor. Cilt daha fazla neme ihtiyaç duyuyor 🥰

Merhabalar , 4 Aylik hamileyim. ilk aylarımda birçok Yağ ve solüsyon Kullandım Ama hiç etkisini görmedim. Doktorumun da Tavsiyesi ile PeLLis Kullanıyorum çok Memnunum Tavsiye ediyorum . Lütfen sizlerde kullanın Ve etkilerini hemen görüceksiniz..

Merhabalar , 4 Aylik hamileyim. ilk aylarımda birçok Yağ ve solüsyon Kullandım Ama hiç etkisini görmedim. Doktorumun da Tavsiyesi ile PeLLis Kullanıyorum çok Memnunum Tavsiye ediyorum . Lütfen sizlerde kullanın Ve etkilerini hemen görüceksiniz..
4.ayda zaten çatlama olmuyor ki. Sonradan oluyor. Göbeğin büyümesi 6.ayda başlıyor. 32.haftamdayım bende de daha hiç olmadı. Son haftasında bile çatlayanlar var. İnşallah onlardan olmayız. Öncesinde kaşıntı oluyormuş zaten, olursa kaşıma. Nemlendir sen de kuzum ☺️

Ben 2 gebeliğimde çatlak oluşumunu önlemek için kullandım . Kilo almaya başlayınca sıkıntı olacağını düşündüm sevgili doktorum pellis önerdi hiç bir problem yaşamadım

Ben 55kiloda hamile kaldım 73kg doğum yaptım tatlı badem yağı sürdüm hemsirem onermisti catlamayi bırakın çizik bile olmadım hala eski formunda gebelikte o kadar kilo almamisim gibi sabah akşam sürüyordum ve kaşıntı oldukça, kaşıntıya çok iyi geliyordu, tabi her vücuda her şey iyi gelmeyebilir ama diğer ürünleri kullanırken ek olarak kullanılabilir. Ben biraz gobuş cikmaya basladigi andan itibaren kullandım.

Bebe yağı ve soğuk sıkım hindistan cevizi yağı kullanıyorum. 14. Haftada başlamıştım

İlkinde +17 kg ile hiç çatlağım olmamıştı, ikincisinde +11 ile tamamladım, tedbir amacı ile biooil kullandım, yine çatlak oluşmadı. Bence genetik bir durum, annemde de hiç bir şey kullanmadan bir çatlak olmamış zaten.

Ben 55kiloda hamile kaldım 73kg doğum yaptım tatlı badem yağı sürdüm hemsirem onermisti catlamayi bırakın çizik bile olmadım hala eski formunda gebelikte o kadar kilo almamisim gibi sabah akşam sürüyordum ve kaşıntı oldukça, kaşıntıya çok iyi geliyordu, tabi her vücuda her şey iyi gelmeyebilir ama diğer ürünleri kullanırken ek olarak kullanılabilir. Ben biraz gobuş cikmaya basladigi andan itibaren kullandım.

Badem yağını ben de duydum

İlk gebeliğim ve gebeliğimin 3.ayında doktorumun tavsiyesi üzerine PELLİS jel kullanmaya başladım ,işe yarayacağı konusunda endişeliydim ama 8.ayimdayım hala bir çatlama falan olmadi,çok güzel nemlendiriyor,işe yaradığını düşünüyorum. Tavsiye ederim

Mustelanın çatlak yağı ile, hipp in çatlak önleyici kremini aldım. 4. Aydayım şuan sadece kremi kullanıyorum

X