Gebeliğe Hazırlık Gebelige hazırlık için yaptıklarım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben polen propolis ve bal karışımını aktardan sordum kızlar 35 tl markasını unuttum ama 100 tl pahalı değil mi
Evet pahalı geldi banada. Arı sütü olduğu için pahalıymış ama içeriğinde cok az arı sütü var ve polen yokmuş içinde yeni farkettim. Güvenilir bir site bulabilsem alacağım

Merhabalar. Benimde ilk denemem klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Bugün 1 hafta oldu ilk bi kaç gün geçtikten sonra çok yan etkilerini yaşamaya başladım. Şuan aşırı kasık sancım var. Eşimde varikösel var. Umarım tutar💆🏻‍♀️
Kasık ağrısı yapıyor evet bu ay bende çatlatma iğnesi oldum ama letu vermişti doktorum bana 10 gün oldu iğneyi olalı bir hafta çektim ağrısını ama geçiyor merak etmeyin

Merhabalar. Benimde ilk denemem klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Bugün 1 hafta oldu ilk bi kaç gün geçtikten sonra çok yan etkilerini yaşamaya başladım. Şuan aşırı kasık sancım var. Eşimde varikösel var. Umarım tutar💆🏻‍♀️
Canım merhaba benim bu 2.kez klomen ve ovitrelle tedavim. Ağrının olması çok normal dayanamayacak olursan sadece parol içebilirsin demişti bana doktor . Hepimiz inşallah hayırlısıyla bu ay hamile kalabiliriz :)

2.5 yıldır olmayınca ister istemez insan karamsar düşünmeye başlıyo negatifleri göre göre canım
Allah büyüktür 🤲 en ummadığımız andan yeşerir umutlar 🌸 bende bir sene oldu ilk bebeğimi 3 aylıkken kalbi durdu karnımda, kürtaj oldum, benimle hamile olanların hepsi doğurdu. Ben hiç ümidimi kaybetmiyorum rabbim yeniden verir inallah hepimize 🤲

Seni cennette karşılicak meleğin var❤️ Rabbim umutlarımızı yeşertsin inşaallahhh 🤲🏻
Allah büyüktür 🤲 en ummadığımız andan yeşerir umutlar 🌸 bende bir sene oldu ilk bebeğimi 3 aylıkken kalbi durdu karnımda, kürtaj oldum, benimle hamile olanların hepsi doğurdu. Ben hiç ümidimi kaybetmiyorum rabbim yeniden verir inallah hepimize 🤲

X