Gebeliğin 7.haftası bebeğin kalp atışı duyulmadı

Nur36

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
2
0
46
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek yaptırdım ve hamileyim bundan 15 gün önce kese görmeye gittik keseyi gördük bize 15 gün sonra gelin kalp atışlarına bakalım dendi dünde gittim ama kalp atışlarını duymadık şuan 7 +2 gün oldu hem karından hem de alttan bakıldı ama duyulmadı korkuyorum doktor bebek oluşmuş 5 mm ölçtü ama canlanmamış gibi duruyor dedi çok moralim bozuldu sizce ne yapmalıyım böyle birşey yaşayan var mı ?

İlk haftalarda kalp atışlarını zaten dinletmiyorlar. Pıtı pıtı atışı görülüyor sadece. Sizin de dinletmemiş olabilir mi acaba?

İlk haftalarda kalp atışlarını zaten dinletmiyorlar. Pıtı pıtı atışı görülüyor sadece. Sizin de dinletmemiş olabilir mi acaba?
Canım sizin kaç haftalıkken attı benim şuan 6+1 kalp atışı yok ya çok korkuyorum haftaya cuma günü duyulması lazimmi habuki kesemde buyuyormus anlamadım korkuyorum ya

Ben ilk 7. haftada gördüm diye hatırlıyorum dinletmeyi ise 11. haftada yaptılar sanki
Canım sizin kaç haftalıkken attı benim şuan 6+1 kalp atışı yok ya çok korkuyorum haftaya cuma günü duyulması lazimmi habuki kesemde buyuyormus anlamadım korkuyorum ya

Bir iki hafta daha bekleyin dr ek birsey soylemedi ise. Belki gec dollenmedir. Henuz cok ufak..

Ben ilk 7. haftada gördüm diye hatırlıyorum dinletmeyi ise 11. haftada yaptılar sanki
Canım doktora gittim tekrar ultrason da baktı tekrar duymadı alttan baktı duydu ama yavaş atıyor dedi gecen hafta gittiğimde 6+1 haftalık ti bir hafta sonra gittim 6+2 olmuş dedi kesen çok iyi büyüyor ama bebegin gelişimi geriden geliyor dedi anlayamadım ya 😔😔🤲

Kızlar bende 4 haftalık hamileyim kasık ağrım oluyor bazen gafif bazen saplanma gibi normalmi çok korkuyorum 1 sene önce boş gebelik geçirdim bunun etkisi olabilir mi

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek yaptırdım ve hamileyim bundan 15 gün önce kese görmeye gittik keseyi gördük bize 15 gün sonra gelin kalp atışlarına bakalım dendi dünde gittim ama kalp atışlarını duymadık şuan 7 +2 gün oldu hem karından hem de alttan bakıldı ama duyulmadı korkuyorum doktor bebek oluşmuş 5 mm ölçtü ama canlanmamış gibi duruyor dedi çok moralim bozuldu sizce ne yapmalıyım böyle birşey yaşayan var mı ?
Konuyu acali 17 gün olmuş ama bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum siz ne yaptınız nasıl devam ediyor hamilelik umarım duymuşsunuzdur kalp atışını bende tüp bebekle hamile kaldım .transferin 14. Gününde keseyi gayet iyi gördük 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi dün gittim ama kalp atışı yoktu bebek çok küçük haftaya tekrar gel dedi benide korku kapladı 7. Haftada duyulmaması normalmi acaba

X