Gebelik aşısı yaptıranlar...

Gebelik aşısı yaptıran hamile kalan var mı...2022 ücreti nedir,nasıl yapılıyor
gebelık asısı ne? asılamayı mı dıyosun? onu dr uzun donem cocuk sahıbı olamayanlara kendı onerıyor da yapıyor. uygun gorurse. sartlara bakıyolar yumurtlama tedavısı ya da sperm analızı sonrası kararlastırılıyo. benım donemımde yanı 1.5 2 yıl once 2500 falandı ama sımdı hersey 2 ye 3 katına cıktı. her sehir farklı her dr farklı.:S

gebelık asısı ne? asılamayı mı dıyosun? onu dr uzun donem cocuk sahıbı olamayanlara kendı onerıyor da yapıyor. uygun gorurse. sartlara bakıyolar yumurtlama tedavısı ya da sperm analızı sonrası kararlastırılıyo. benım donemımde yanı 1.5 2 yıl once 2500 falandı ama sımdı hersey 2 ye 3 katına cıktı. her sehir farklı her dr farklı.:S
Yok cnm aşılama değil dediğim.....gebe ihtimalini artıran bi aşı iğneymiş ben de yeni yeni duymaya başladım ne olduğunu tam bilmiyorum

Selamlar benm ikinci tüp bebek denemem Allah isterse doktorum bana uygulaycak hafyaya Çarşamba'ya Neupogen diye bir iğne kutu içerisinde 5 adet var transfer öncesi rahim içine uygulanacak sonrasındada ya koluna yada karnına verilen ölçüde uygulaycaksın dedi

Selamlar benm ikinci tüp bebek denemem Allah isterse doktorum bana uygulaycak hafyaya Çarşamba'ya Neupogen diye bir iğne kutu içerisinde 5 adet var transfer öncesi rahim içine uygulanacak sonrasındada ya koluna yada karnına verilen ölçüde uygulaycaksın dedi
Merhaba peki ne işe yarıyor muyuz...sizin probleminiz neydi sakıncası yoksa sorabilir miyim

Kızlar ben hayırlısıyla transferimi oldum sabah ilk neupogen ile rahim için yıkandı 3,5 saat sonrada iki adet embriyo transferm oldu 31 Ekim tahlil günüm 🙏

Benim yaş 40 amh 0.58 3 transferim olumsuz oldu. Mini tüp bebek yontemi ile yumurta topluyoruz. Malesef 1-2 yumurta ile embriyo oluşuyor. Gebelik aşısını yeniden öğrendim . Doktoruma bir sorayım nedir diye.

Merhaba,gebelik aşısı denen şeyi bana uyguladılar,9 tüp kan aldılar sabahtan,kanımdan asi yapıp aynı gün bana geri rahimden uyguladılar,faydası varmı derseniz,iki kez transfer oldum hiç bı işe yaramadı.ikisi de olumsuz

X