Gebelik belirtileri bu kadar erken olur mu ?

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
655
255
Merhaba arkadaslar
Daha once gebelik gecirdigimde vucudumda olan degisiklikten hemen anlamistim fakat kurtaj olmak durumunda kaldim .
Daha once gecirdigim belirtilere benzer oldugu icin suphelendim bu sefer
Esim geri cekilme yontemi ile korundugunu zannediyor defalarca bu bir yontem degil desemde 😆
Son adet tarihim 5 ocak
16 ocak22 -23 ocaga kadar iliski oldu her gun geri cekilme ile
Belirtiler yumurtlama vesonrasi 2 kere sicak basmasi oldu anlik ve gecti
Yumurlamadan itibaren kabizlik ve gaz
Sol kasik batmasi igne gibi bazen sag gazdan dolayi da olabilir diye dsunuyorum ama cogunluk sol
Ara ara bas agrisi
Hafif bi halsizlik
Bu gun baslayan meme ucu hassasiywti tisort giyerken ozellikle dokununca
Akintim sefaf ile beyazimsi gibi
Bir de limonlu su yapmostim surahiyi getirdim oturdum kokladim asiri keskin ve hos geldi bana
Isin tuhaf tarafi bir kac hafta once bebek emzirirken ama bebwgin emmedigini gogsumden sut aktigini gordum ruyam da .
( geri cekilmenin bir korunma yontemi olmadigini bildigimden her ay kuruntu yaptigim icin esim ciddiye almiyor usutmuaaundur diyor )
Deneyimlwrinizi paylqsir misiniz sizler de tesekkurlwr 😇😇😇

Az kalsin unutuyordum
Yumurtlama da dahil sivilcelenme yuz bolgemde cokca 😇

Arkadaslar tecrubelerinize ihiyacim var 😑 bebek dusunuyoruz ama bir kac ay sonra esim boyle korundugunu dusunuyor sizce hamile miyim 😇😇😇

Merhaba arkadaslar
Daha once gebelik gecirdigimde vucudumda olan degisiklikten hemen anlamistim fakat kurtaj olmak durumunda kaldim .
Daha once gecirdigim belirtilere benzer oldugu icin suphelendim bu sefer
Esim geri cekilme yontemi ile korundugunu zannediyor defalarca bu bir yontem degil desemde 😆
Son adet tarihim 5 ocak
16 ocak22 -23 ocaga kadar iliski oldu her gun geri cekilme ile
Belirtiler yumurtlama vesonrasi 2 kere sicak basmasi oldu anlik ve gecti
Yumurlamadan itibaren kabizlik ve gaz
Sol kasik batmasi igne gibi bazen sag gazdan dolayi da olabilir diye dsunuyorum ama cogunluk sol
Ara ara bas agrisi
Hafif bi halsizlik
Bu gun baslayan meme ucu hassasiywti tisort giyerken ozellikle dokununca
Akintim sefaf ile beyazimsi gibi
Bir de limonlu su yapmostim surahiyi getirdim oturdum kokladim asiri keskin ve hos geldi bana
Isin tuhaf tarafi bir kac hafta once bebek emzirirken ama bebwgin emmedigini gogsumden sut aktigini gordum ruyam da .
( geri cekilmenin bir korunma yontemi olmadigini bildigimden her ay kuruntu yaptigim icin esim ciddiye almiyor usutmuaaundur diyor )
Deneyimlwrinizi paylqsir misiniz sizler de tesekkurlwr 😇😇😇
Bunlar kesin hamilelik belirtileri degil bence bende hamile kaldigimi hemen anlarim ama bnmkiler dha cok annelik hissi vucut olark adetime uc bes gun kala dahada emin oldm iki gun kala tam emin olmstm

Regl günlerimiz aynı benimde sat 5 Ocaktı bizde istiyoruz ama henüz çok erken olduğu için test doğru sonucu vermez en azından Şubat 1 e kadar beklenmeli diye düşünüyorum ben öyle test yapcam benimde bazı belirtilerim var

Regl günlerimiz aynı benimde sat 5 Ocaktı bizde istiyoruz ama henüz çok erken olduğu için test doğru sonucu vermez en azından Şubat 1 e kadar beklenmeli diye düşünüyorum ben öyle test yapcam benimde bazı belirtilerim var
Sonucunuzu bana da haber verir misiniz 😇 takipte kalalim sizin belirtileriniz nedir

Sonucunuzu bana da haber verir misiniz 😇 takipte kalalim sizin belirtileriniz nedir
Benim öyle aman aman belirtim yok sadece göğüslerim ağrıyor arada bir kasik ağrım oluyor okadar olur haber veririm sizde verin benden önce test yaparsanız bende yaparım ona göre sonuçta günler aynı :)

Benim öyle aman aman belirtim yok sadece göğüslerim ağrıyor arada bir kasik ağrım oluyor okadar olur haber veririm sizde verin benden önce test yaparsanız bende yaparım ona göre sonuçta günler aynı :)
Olur tabi hislerime yenik dusmezsem regl gecikmesini bekleyecegim uzulmemek icin 😇

Bnde his olark belirti vardi misal karnimi biyere carpsam kanama gecircem gibi rahimimde bir tunma hissi vr gibi yani dha cok hissiyatti sonrasnda goguslerm cok acidi hic olmadigi kdr karnm agridi erkenden adet olck gibi hic olmazdi o tarz
Cok tesekkurler 😇

Akıntı mevcut mu sizde mevcut ise ayiptir sormasi nasil gebeligin erken belirtilwrinde akinti oluyorms ama nasil bilmiyorum
Akıntım yok sadece 4-5 gün önce aşırı çok oldu şuan yok ama bu akıntı kişiden kişiye değişiyor diyolar. Mesela benim kayınvalidem söyledi 9 ay boyunca en ufak bir akıntı veya lekelenmem olmadı demişti ama bazı insanlar da 9 ay boyunca hiç durmuyor diyolar

Ne zamandır düşünüyorsunuz kaç aydır yada istiyorsaniz neden korunmaya çalışıyorsunuz ki bırakın gitsin 🤣
Evlenmeden once de biz birlikte yasiyorduk uzunca bir sure zaten dusunuyorduk ama bu bebek isleri biraz masrafli oldugu icin birikim yapalim dedik ve gelecek nakitlerimiz var onlar da gelsin daha garanti olsun diye hep erteledik evliyiz su an tabi ama esim boyle korundugunu zannediyor ama olursa da kabulumuz elbette seviniriz 😆 Esim kendini avutuyor iste korunuyorum zannediyor e haliyle her ay kuruntu oluyor bende de . Ama bu ay farkli hissediyorum umarim yanilmiyormdur 😕 Esim ciddiye almiyor beni boyle korunma olmaz dedigimde yumurtlama gunu oncesi ve sonrasi surekli bi iliski oldugu icin supheleniyorum bende araliksiz devam etti . Klasik erkekler genelleme yapmak dogru olmaz tabi ama geneli bu sekilde korundugunu zannediyor bilincli olanlar da var elbette

Akıntım yok sadece 4-5 gün önce aşırı çok oldu şuan yok ama bu akıntı kişiden kişiye değişiyor diyolar. Mesela benim kayınvalidem söyledi 9 ay boyunca en ufak bir akıntı veya lekelenmem olmadı demişti ama bazı insanlar da 9 ay boyunca hiç durmuyor diyolar
valla benim danisacak cok kisi yok etrafimda 😆 soramiyorum daha dogrusu
Eltim geri cekilme ile yakin zamanda gebe kalip farkinda olmadigi ve korundugunu zannettigi icin dikkatli davranmamis ve dusuk yapmis benimle paylasinca ekstra bi kusku oldu

X