Gebelik belirtileri var ama testler negatif

Haumyuyi

Yeniden anne olmak
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
29
29
37
Kızlar ben her ay 26gunden 26gune adet oluyorum son regl tarihimin ilk günü 29mayis 4haziranda bitti ve 10 Haziran yumurtlama günüm olarak görünüyordu mobil uygulamada 7.9.11.14 ye korunmasız ilişki yaşadık şu an erken gebelik testleri negatif çıkıyor adetime 5gun var bu şekil yaşayıp pozitif görenler varmidir acaba

Canim bence adetinin gecikmesini bekle cunku idrar testlerinde hemen çıkmıyor hemen hemen biraz bekleyip testi tekrarlayabilirsin

Belirti var demişsin ama yazmamışsın ? Dediğine göre daha adetine 1 hafta var belirtide olmaz bu kadar erken zaten ne testte nede kanda çıkmaz bu kadar acele etme bence. Adetin gecikince yaparsın.

Teşekkürler canım 2gun önce rahatsızlandım acile gittim HCG 34cikti adet günüm olmadım carsamba randevu aldım hamileyim ben diğerlerinde de hissetmiştim bu kadar erken

Teşekkürler canım 2gun önce rahatsızlandım acile gittim HCG 34cikti adet günüm olmadım carsamba randevu aldım hamileyim ben diğerlerinde de hissetmiştim bu kadar erken
Merhaba benim konularıma da göz atar mısınız ve son konuma da fikrinizi yazar mısınız

X