Gebelik Belirtileri 🤰

Girl218

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
56
15
23
Kızlar benim adet tarihim 5 aralıktı yumurtlama günlerimin bi kaçını değerlendirdim ve yumurtlamadan sonra bende göğüslerim fena şekilde şiş ve ağrıyor adetime 6 7 gün var kasıklarımda ara ara batma ve batan yerde bacağımda hafif uyuşma karıncalanma oluyor ara sıra belim hafif derecede ağrıyor sizce bu belirtiler gebelik belirtisi olabilir mi benimle aynı bu belirtileri yaşayıp hamile kalan var mı???

Adet gecikmesinin yanında ben goguslerden anlamıştım. Çok hassas ve sis olmuştu adet dönemindekinden çok farklıydı. Bendeki bariz belirti buydu.

Şuan benimde şiş baya ağrıyor yanları falan ama benim adetten öncede ağrırdı ama erken olmazdı hemen hemen 3 4 gün önce falan

Kızlar benim adet tarihim 5 aralıktı yumurtlama günlerimin bi kaçını değerlendirdim ve yumurtlamadan sonra bende göğüslerim fena şekilde şiş ve ağrıyor adetime 6 7 gün var kasıklarımda ara ara batma ve batan yerde bacağımda hafif uyuşma karıncalanma oluyor ara sıra belim hafif derecede ağrıyor sizce bu belirtiler gebelik belirtisi olabilir mi benimle aynı bu belirtileri yaşayıp hamile kalan var mı???
Yani heveslendirmek istemem ama benimde gebe kaldığım ay aşırı göğüs ağrım hassasiyetim olmuştu ayrıca ben çok fazla adet ağrısı çektim her ay çektğim ağrıdan çok daha fazlaydı

bnde yumurtlama gununde 3 defa ilişki oldu 5 gun oldu göguslerım agrıyo bıde uykum gelıyo acabamı dıyorum

Kızlar 11.11.2023 te kürtaj oldum ikizlerimin kalbi 1 er hafta ara ile durdu.Aralik 16 sında adet oldum bu ay adet günüm geçti göğüslerimde hassaslık var 2 gündür bulantım var test yapmaya korkuyorum hadi yanılıyorsam diye.ilk hamileliğimde de göğüs hassasiyetim oldu.Allah izin verirse bu hafta içi test yapmayı düşünüyorum.Rabbim her kesin kucağına sağ salim hayırlı evlat vermeyi nasip etsin inşallah.🤲 inşallah vardır.

X