Gebelik belirtileri

venus1704

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
10
4
29
Merhabalar. Reglime 14 gün var. 3 gündür baş ağrısı ve mide bulantısı yaşıyorum. Gögüslerime dokununca hassasiyeti hissediyorum. Akıntım şeffaf ve açık Sarı . Bu belirtileri yaşayan var mıdır?

Gebelik belirtileri diye başlık açtığınız için soruyorum ne zaman oldu yumurtlamanız?

Reglim 21 nde bitti sonraki 4 günlük süreçte karın ve kasık ağrım vardı akıntım da yoğundu sanırsam o süreçte

Vallaha açıkçası biraz benim durumuma benziyor durumunuz😁 Ben de şüpheli ilişki den bir hafta filan sonra (reglime 10 küsür gün kala )göğüs ucu hassasiyetim ve ara ara adet ağrılarım oldu gögus ucu hassasiyeti devam ediyor. Ben de bu kadar erken belirti olur mu diye araştırma yapmıştım bir çok kadın da olmuş gerçekten. Yani gebe olabiliriz kısacası 😁 ben şuan tam adet olma günlerindeyim ama henüz gelen giden yok. Test gecikmeden yapmam

O kadar çok bilgi var ki insan kendine soramadan edemiyor acaba mı diye? ☺️ Düşünmemek de gerekiyor stres yapınca tersi durum yaşayıp üzülmek de var ☺️ Ay Allah inşallah tez zamanda nasip etsin

O kadar çok bilgi var ki insan kendine soramadan edemiyor acaba mı diye? ☺️ Düşünmemek de gerekiyor stres yapınca tersi durum yaşayıp üzülmek de var ☺️ Ay Allah inşallah tez zamanda nasip etsin
Amiiin İsteyen herkese.

Sen ilk kez mi böyle erken belirti yaşıyorsun?
Bu arada bugün sağ tarafım bel ağrısı var hafif kasıkda da var. Herşey mümkün belki regl olucam belki de bebiş vardır Rabbim büyük ☺️

Dongunuz kaç gün peki yumurtlama olamazmi acaba?
25-26 gün arasında genelde yanı evlendikten sonra bu şekilde. Yumurtlamam da regl bitimi oluyor ben buna şahit oldum doktora da gittiğimde okeylemişti. Reglimin biteceği gün gittim yumurtan çatlamak üzere ilişkiye başlayabilirsiniz zaman kaybetmeden demişti tabii her ihtimali göz önüne alıyorum

Amiiin İsteyen herkese.

Sen ilk kez mi böyle erken belirti yaşıyorsun?
Bu arada bugün sağ tarafım bel ağrısı var hafif kasıkda da var. Herşey mümkün belki regl olucam belki de bebiş vardır Rabbim büyük ☺️
2 ay önce Reglim gecikti 4 gün sonra ani bi şekilde kanamam oldu doktora da gitmedim açıkçası ve lekelenmem oldu sonrasında 6 gün düşük de olabilir sonraki ay doktora gittim aksi bir şey belirtmedi tek söylediği yeni evlisiniz doğal bir süreç gün alırım ilişki ve sıfır stres

25-26 gün arasında genelde yanı evlendikten sonra bu şekilde. Yumurtlamam da regl bitimi oluyor ben buna şahit oldum doktora da gittiğimde okeylemişti. Reglimin biteceği gün gittim yumurtan çatlamak üzere ilişkiye başlayabilirsiniz zaman kaybetmeden demişti tabii her ihtimali göz önüne alıyorum
Şimdi anladım benimde 25.26 gün bende ovulasyon kullandım regliden 5 gün onray yumurtlamam oldu değerlendirdik beklemedeyim yeni yumurtaladim😅

2 ay önce Reglim gecikti 4 gün sonra ani bi şekilde kanamam oldu doktora da gitmedim açıkçası ve lekelenmem oldu sonrasında 6 gün düşük de olabilir sonraki ay doktora gittim aksi bir şey belirtmedi tek söylediği yeni evlisiniz doğal bir süreç gün alırım ilişki ve sıfır stres
Bu regl gecikmelerinden sonra da çok duydum gebe kalanı. Benim son aylarda iki ayda bir olmaya başladı reglim, bu ay olmamam gerekirken adet öncesi belirtileri çıkınca şüphelendim birde erken çıktı baya belirtiler. Hadi İnshaAllah diyelim ☺️

Aynen dün yumurta çatladı bugün sanki kasigim agriyormus gibi hemen bişeyler düşünüyor insan
İlişkiden sonra son ses müziği açıyorum kafamı dağıtmak düşünmemek için stres yapmamak için düşündükçe beynim gebe misin acaba diye yanıyor 🤣

Bu regl gecikmelerinden sonra da çok duydum gebe kalanı. Benim son aylarda iki ayda bir olmaya başladı reglim, bu ay olmamam gerekirken adet öncesi belirtileri çıkınca şüphelendim birde erken çıktı baya belirtiler. Hadi İnshaAllah diyelim ☺️
Bak bu durumu da sordum doktora yani gecikmeyi siz yaratıyorsunuz falan demişti sürekli düşünerek düşünmesen normal şekilde Reglin gerçekleşir demişti

Bak bu durumu da sordum doktora yani gecikmeyi siz yaratıyorsunuz falan demişti sürekli düşünerek düşünmesen normal şekilde Reglin gerçekleşir demişti
Ben hiç düşünmüyordum açıkçası bu son dönem aklım başka şeylerle meşguldu bu gecikmelerimin nedeni vücudumun yeni bir döneme hazırlanması olabilir dedim kendi kendime bakalım neler olucak güzel haberler paylaşırız İnşaAllah ☺️

X