Gebelik belirtilerim geçmiş ilişki aldatılma dolandırılma kürtaj

Erken yapmayın,ben adettim bitti 2 hafta sonra kasikta batma başladı değişikti bi cekme hissi , ben hamile kaldığımi anladım. Adetten 3 gun önce test yaptim negatif cikti sonra 1 gün kala yaptım negatif ama ağrı hala devam etti adet olmadım kan testiyle pozitif olduğunu öğrendim
Yaaa canım Umut oluyor bu yazılar bana aslında yapmamak daha iyi çünkü varsa bile negatif görerek psikolojik etkileniyor insan moral olarak . 1 günüm kaldı adete bu ay inan çok farklı hissediyordum aslında bilmiyorum ne olacak meraklıyım

İnşallah ama bilmiyorum yok gibi yani iki yıla yakın süredir olmadı bir aşılama ile olmadı o yüzden bilmiyorum bana biraz zorgeliyo
Canım haber var mı 🥰 ben adet oldum ayın 3 ünde ama ne ağrı ne yoğunluk var leke gibi ama kırmızı ilk gün ümitliydim ama lekelenmeden fazla geliyor 30 yaşındayım ilk kez böyle adet oluyorum 🤦‍♀️

Kızlar yazım biraz uzun olacak ama çok doluyum ve bunu kimseyle dertleşemiyorum . Ailemin yanında yaşıyordum üniversite 2.sınıfa giderken birisi ile tanıştım rüya gibiydi ilgiler beni göklere çıkarmalar . Neyse uzatmayacağım bu şahıstan hamile kaldım geri çekilme ile korunuyorduk aynı zamanda pcos var bende ve hamile kalmadan 3 ay önce dermoid kist ameliyatı olmuştum . Her neyse hamile kaldığımda bu kişi inanmadı ilk baş sonra da tamam dedi evlenelim . 1 ay kadar geçti mide bulantıları aileme çaktırmadan sürekli kusmalar sürekli uyumalar.. dedi ki ailem istemiyor ben de istemiyorum aldıralım . Beni ortada bıraktılar annesi geldi sen oğlumun altına mı yattın küfürler küfürler falan . Neyse psikolojik baskılar üzerine bir klinik bulduk ben operasyon sonrası baygın yatarken bu ne zaman susacak hemşire hanım diye konuşurken uyandım . Ağlıyormuşum narkozun etkisiyle onun için diyormuş . Üzerime kredi de çekmişti zamanında sonra ortadan kayboldu sayılır bana olan borcunu da ödemedi ve ailemin evine icra için geldiler . O zamanın zamanında 20 bin lira olan borç abim kredi falan çekti kapattı 70 küsür olarak geri ödedim 2 sene maaşsız çalıştım diyebilirim bu esnada okulumu da bıraktım . Sonra çalıştığım iş yerinde biri ile tanıştım ve birbirimize aşık olduk 1 yıl içinde de evlendik . Şu an 11 aylık evliyim evlendiğimiz aydan beri deniyoruz ve bebeğimiz olmuyor . Eşim geçmişimi bilerek benimle evlendi . Aylardır her ay bu sefer oldu diyorum ama nasip olmuyor . Pcos olduğum için düzenli adetim yok ama yine de düzenli sayılır yani bi kaç gün şaşar . Son adet tarihim 4 Nisan uygulamaya göre 20 Nisan yumurtamam ama daha önce Ovulasyon testi yaptığımda 12.gün de yumurtlama oldu 19. Da da yani şöyle ben 3 gündür rahim sertliği yaşıyorum ve hareket ettiğimde sağ kasığım da batma oluyor yani bu ağrı batma 7 güne yakındır var zaten göğüs hassasiyeti ve dolgunlukta vardı . Yani diyeceğim şu an kendimi gebe gibi hissediyorum . Sadece böyle gün gün buraya belirtilerimi yazmak istedim . Bakalım bu şekilde tahmin eden olmuş mu sizlerden de olan var mıdır acaba kızlar yumurtlama sonrası gebe kaldığını hisseden . Yani bu ay bir var bir yok olarak değerlendirdik . Özellikle sağ kasık batması gün içinde defalarca oluyor . Adetime ortalama 9 gün var sizler de yazar mısınız 😇 bekliyorum haberlerinizi yaşadıklarınızıcsh
Kızlar yazım biraz uzun olacak ama çok doluyum ve bunu kimseyle dertleşemiyorum . Ailemin yanında yaşıyordum üniversite 2.sınıfa giderken birisi ile tanıştım rüya gibiydi ilgiler beni göklere çıkarmalar . Neyse uzatmayacağım bu şahıstan hamile kaldım geri çekilme ile korunuyorduk aynı zamanda pcos var bende ve hamile kalmadan 3 ay önce dermoid kist ameliyatı olmuştum . Her neyse hamile kaldığımda bu kişi inanmadı ilk baş sonra da tamam dedi evlenelim . 1 ay kadar geçti mide bulantıları aileme çaktırmadan sürekli kusmalar sürekli uyumalar.. dedi ki ailem istemiyor ben de istemiyorum aldıralım . Beni ortada bıraktılar annesi geldi sen oğlumun altına mı yattın küfürler küfürler falan . Neyse psikolojik baskılar üzerine bir klinik bulduk ben operasyon sonrası baygın yatarken bu ne zaman susacak hemşire hanım diye konuşurken uyandım . Ağlıyormuşum narkozun etkisiyle onun için diyormuş . Üzerime kredi de çekmişti zamanında sonra ortadan kayboldu sayılır bana olan borcunu da ödemedi ve ailemin evine icra için geldiler . O zamanın zamanında 20 bin lira olan borç abim kredi falan çekti kapattı 70 küsür olarak geri ödedim 2 sene maaşsız çalıştım diyebilirim bu esnada okulumu da bıraktım . Sonra çalıştığım iş yerinde biri ile tanıştım ve birbirimize aşık olduk 1 yıl içinde de evlendik . Şu an 11 aylık evliyim evlendiğimiz aydan beri deniyoruz ve bebeğimiz olmuyor . Eşim geçmişimi bilerek benimle evlendi . Aylardır her ay bu sefer oldu diyorum ama nasip olmuyor . Pcos olduğum için düzenli adetim yok ama yine de düzenli sayılır yani bi kaç gün şaşar . Son adet tarihim 4 Nisan uygulamaya göre 20 Nisan yumurtamam ama daha önce Ovulasyon testi yaptığımda 12.gün de yumurtlama oldu 19. Da da yani şöyle ben 3 gündür rahim sertliği yaşıyorum ve hareket ettiğimde sağ kasığım da batma oluyor yani bu ağrı batma 7 güne yakındır var zaten göğüs hassasiyeti ve dolgunlukta vardı . Yani diyeceğim şu an kendimi gebe gibi hissediyorum . Sadece böyle gün gün buraya belirtilerimi yazmak istedim . Bakalım bu şekilde tahmin eden olmuş mu sizlerden de olan var mıdır acaba kızlar yumurtlama sonrası gebe kaldığını hisseden . Yani bu ay bir var bir yok olarak değerlendirdik . Özellikle sağ kasık batması gün içinde defalarca oluyor . Adetime ortalama 9 gün var sizler de yazar mısınız 😇 bekliyorum haberlerinizi yaşadıklarınızı
Tam gençlik toyluk dönemlerinde hatalar yapabiliyoruz. Benim de öyle çok yanlışlarım kandırılmalarım oldu.Allah’a havale ediyorum inşallah bu dünya da ahımızı yaşatmadan ölmezler. Şuan 28 yaşındayım evlendim bebek deniyoruz biz de. Bu bahsettiğin sağ kasık batması seyirmesi durumlarını 3-5 ay önce ben de yaşadım kendimi hamile sandım resmen hatta bir gün o kadar sağ kaldığım ağrıdı ki zor yürüdüm dedim kesin o gün tutundu ama günler sonra regli oldum:KK43: umarım sen de öyle olmaz. Bir yerde okumuştum korunmayı yeni bırakanlarda böyle durumlar olabiliyormuş vücut böyle tepki gösterebiliyormuş. İnşallah en kısa zaman da hamile kalabiliriz.

Kızlar yeni aydan merhaba adetime 7 gün var az önce kaset test yaptım ikinci çizgi de kırmızı çıktı . Diyeceksiniz çok erken ama evlendiğimden beri cinsel isteksizlik olan ben adetimin 8. Gününden sonra istekliydim sanırım 8 ile 10 u arasında yumurtladım 🥰 birazdan kan vermeye gidicem eşimin haberi yok onu da ümitlendirmemek için.

Daha damlatır damlatmaz pembe oldu 1 dk içinde de bu kırmızılığa ulaştı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 28
Kan verdim sonucum 248 çıktı kızlar 🥰 adetime 7 gün var . Lakin ben adetin 9 10. Günü yumurtladım muhtemelen rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥳🥰🥰🥰🥹

Kızlar yazım biraz uzun olacak ama çok doluyum ve bunu kimseyle dertleşemiyorum . Ailemin yanında yaşıyordum üniversite 2.sınıfa giderken birisi ile tanıştım rüya gibiydi ilgiler beni göklere çıkarmalar . Neyse uzatmayacağım bu şahıstan hamile kaldım geri çekilme ile korunuyorduk aynı zamanda pcos var bende ve hamile kalmadan 3 ay önce dermoid kist ameliyatı olmuştum . Her neyse hamile kaldığımda bu kişi inanmadı ilk baş sonra da tamam dedi evlenelim . 1 ay kadar geçti mide bulantıları aileme çaktırmadan sürekli kusmalar sürekli uyumalar.. dedi ki ailem istemiyor ben de istemiyorum aldıralım . Beni ortada bıraktılar annesi geldi sen oğlumun altına mı yattın küfürler küfürler falan . Neyse psikolojik baskılar üzerine bir klinik bulduk ben operasyon sonrası baygın yatarken bu ne zaman susacak hemşire hanım diye konuşurken uyandım . Ağlıyormuşum narkozun etkisiyle onun için diyormuş . Üzerime kredi de çekmişti zamanında sonra ortadan kayboldu sayılır bana olan borcunu da ödemedi ve ailemin evine icra için geldiler . O zamanın zamanında 20 bin lira olan borç abim kredi falan çekti kapattı 70 küsür olarak geri ödedim 2 sene maaşsız çalıştım diyebilirim bu esnada okulumu da bıraktım . Sonra çalıştığım iş yerinde biri ile tanıştım ve birbirimize aşık olduk 1 yıl içinde de evlendik . Şu an 11 aylık evliyim evlendiğimiz aydan beri deniyoruz ve bebeğimiz olmuyor . Eşim geçmişimi bilerek benimle evlendi . Aylardır her ay bu sefer oldu diyorum ama nasip olmuyor . Pcos olduğum için düzenli adetim yok ama yine de düzenli sayılır yani bi kaç gün şaşar . Son adet tarihim 4 Nisan uygulamaya göre 20 Nisan yumurtamam ama daha önce Ovulasyon testi yaptığımda 12.gün de yumurtlama oldu 19. Da da yani şöyle ben 3 gündür rahim sertliği yaşıyorum ve hareket ettiğimde sağ kasığım da batma oluyor yani bu ağrı batma 7 güne yakındır var zaten göğüs hassasiyeti ve dolgunlukta vardı . Yani diyeceğim şu an kendimi gebe gibi hissediyorum . Sadece böyle gün gün buraya belirtilerimi yazmak istedim . Bakalım bu şekilde tahmin eden olmuş mu sizlerden de olan var mıdır acaba kızlar yumurtlama sonrası gebe kaldığını hisseden . Yani bu ay bir var bir yok olarak değerlendirdik . Özellikle sağ kasık batması gün içinde defalarca oluyor . Adetime ortalama 9 gün var sizler de yazar mısınız 😇 bekliyorum haberlerinizi yaşadıklarınızı
O hamile kaldiginiz adam ve annesi allahindan bulsun hadi siz genctiniz cahildiniz bilincsizce oldu o kazik kadar kadinda hicmi vicdan yoktu allah simdiki evliliginzde esinizi size hayirli bi es etsin yazik kurtajiniza uzuldum rabbim verdi ama katilleri sen degil o ikisi iki yakalari bir araya gelmez merak etme

O hamile kaldiginiz adam ve annesi allahindan bulsun hadi siz genctiniz cahildiniz bilincsizce oldu o kazik kadar kadinda hicmi vicdan yoktu allah simdiki evliliginzde esinizi size hayirli bi es etsin yazik kurtajiniza uzuldum rabbim verdi ama katilleri sen degil o ikisi iki yakalari bir araya gelmez merak etme
Çok teşekkür ederim canım benim 😞

X