Gebelik belirtilerim geçmiş ilişki aldatılma dolandırılma kürtaj

Kızlar kasık batmalarım oturup kalkarken devam ediyor bu gün döngümün 22. Günü . Üst bacak ağrım da var göğüslerimde de dokununca sızı gibi acı oluyor halen
Hayirlisi olsun hakkinizda eger negatif cikarsa histereskopi isteyin doktorunuzdan kürtaj sonrasi yapiskanliklar olusabiliyor ve bu gebe kalmayi engelliyor

Kızlar kasık batmalarım oturup kalkarken devam ediyor bu gün döngümün 22. Günü . Üst bacak ağrım da var göğüslerimde de dokununca sızı gibi acı oluyor
Hayirlisi olsun hakkinizda eger negatif cikarsa histereskopi isteyin doktorunuzdan kürtaj sonrasi yapiskanliklar olusabiliyor ve bu gebe kalmayi engelliyor
eskiden olduğum dermoid kist ameliyatımda histereskopi olmuştum aynı zamanda lakin şu an ameliyat yapan doktorum da dahil kendi şu an gittiğim doktorum bunu uygun görmüyor . Yumurta rezervini yakarak yok ettiği içinmiş . Hsg çekilecek yapışıklık varsa hsg ile açılıyormuş

Bu gün den haberlerde kızlar şu an iş yerindeyim ayaktaydım az önce hareketimi kısıtlayacak şekilde kramp girdi 10 15 saniye kadar . Böyle gaz sansıcı gibi ama kasığımda girdi bu ağrı . Halen ara ara sızılar devam ediyor . Adetime 7 gün kaldı

Bu gün döngümün 23. Günü göğüslerim dokununca acıyor yine sadece . Bu gün adet olacak gibi rahim ağrım var batmadan ziyade aşağıya çekilir gibi . Dün gece aşırı baş ağrım oldu o da tansiyonum çıktı sanırım kızartma yedik eşimle sonra uyuyakalmışım eşim anlattı çok sayıkladın diye . Ayrıca uzun zamandır görüşmediğim arkadaşım mesaj attı bu sabah seni rüyamda gördüm hamileydin diye o da yeni doğum yapan birisi . İnşallah kızlar ben gün gün buraya ekleyeceğim inşallah bebeğim benimledir 🙏

Merhabalar bende 2 yıla yakın evliyim femara ve bir aşılama yaptım geçen ay başarısız oldu bu ay 10 Mart'ta adet oldum iki gündür devam eden kaşık batmam ve gogus uçlarımda baya bı ağrı adetime henüz 11 gün var çok erken belirti göstermesi için adet mi olacam da ağrıyor korkuusu var içimde bu ay hiçbir tedavi olmadım bu arada

Merhabalar bende 2 yıla yakın evliyim femara ve bir aşılama yaptım geçen ay başarısız oldu bu ay 10 Mart'ta adet oldum iki gündür devam eden kaşık batmam ve gogus uçlarımda baya bı ağrı adetime henüz 11 gün var çok erken belirti göstermesi için adet mi olacam da ağrıyor korkuusu var içimde bu ay hiçbir tedavi olmadım bu arada
Yaa belki de kendimizi dinliyoruz dicem ama tahmini yumurtlama gününden itibaren hiç kesilmedi benim de batmalarım . Bu gün döngünün 25. Günü iki gündür yanlış yazmışım günleri . Sabahtan beri belimde inanılmaz bir ağrı var çalışıyorum şuan çok zorlanıyorum

Yaa belki de kendimizi dinliyoruz dicem ama tahmini yumurtlama gününden itibaren hiç kesilmedi benim de batmalarım . Bu gün döngünün 25. Günü iki gündür yanlış yazmışım günleri . Sabahtan beri belimde inanılmaz bir ağrı var çalışıyorum şuan çok zorlanıyorum
Hiç erken gebelik testi yaptınız mı sizin varsa muhtemelen çıkar regl gününüze ne kadsr var

Hiç erken gebelik testi yaptınız mı sizin varsa muhtemelen çıkar regl gününüze ne kadsr var
Dün akşam yaptım ama negatif yani yeri belli gibi gölge vardı ama bu gölgeler hep var yani bu gün de akşam yapmayı düşünüyorum 2 gündür belim tutulduğu için buraya da giremedim ciddi anlamda hareket edemedim bel korsesi ile dik durabiliyorum . Vücudun ağrısı şu an belde olduğu için de karın ağrım azaldı sadece üst bacak ağrısı ve göğüste yanma var uçları yanıyor ve dokununca çürümüş gibi acıyor. Eşime hediye olsun isterdim çünkü çok istiyor ona bi evlat veremiyorum çok üzülüyorum

Dün akşam yaptım ama negatif yani yeri belli gibi gölge vardı ama bu gölgeler hep var yani bu gün de akşam yapmayı düşünüyorum 2 gündür belim tutulduğu için buraya da giremedim ciddi anlamda hareket edemedim bel korsesi ile dik durabiliyorum . Vücudun ağrısı şu an belde olduğu için de karın ağrım azaldı sadece üst bacak ağrısı ve göğüste yanma var uçları yanıyor ve dokununca çürümüş gibi acıyor. Eşime hediye olsun isterdim çünkü çok istiyor ona bi evlat veremiyorum çok üzülüyorum
Hiç böyle düşünme olacaktır insAllah bizde çok uzun zamandır bekliyoruz benim eşimde çok istiyor ancak emin ol eşlerden daha çok çaba gösteriyoruz biz sadece araciyiz verecek olan Rabbimdir umudunu kesme moralini bozma
Bu arada çok geçmiş olsun
yap bakalım test sonucunu haber verir misin

Hiç böyle düşünme olacaktır insAllah bizde çok uzun zamandır bekliyoruz benim eşimde çok istiyor ancak emin ol eşlerden daha çok çaba gösteriyoruz biz sadece araciyiz verecek olan Rabbimdir umudunu kesme moralini bozma
Bu arada çok geçmiş olsun
yap bakalım test sonucunu haber verir misin
Döngümün 27. Günü günaydın hanımlar . Sabahın ilk idrarı ile yaptım testi negatif çıktı . Adetime 4 gün kadar var belki erken olduğu içindir . Ben adet olana kadar yazacağım buraya .

Kasık rahim ağrım vardı bel ağrım vardı göğüslerim inanılmaz agrıyordu tam bir gaz sıkışması da yaşadım gazım da çoktu akıntım da hırlaydı ama adet oldum. Bence kendinizi dinlemeyin gebelik ve adet belirtileri çok benziyor birbirine

Kasık rahim ağrım vardı bel ağrım vardı göğüslerim inanılmaz agrıyordu tam bir gaz sıkışması da yaşadım gazım da çoktu akıntım da hırlaydı ama adet oldum. Bence kendinizi dinlemeyin gebelik ve adet belirtileri çok benziyor birbirine
Ben de öyle düşünüyorum bu aydan sonra iyice serbest bırakcam çünkü çok yıpranmaya başladım . Eşim çok istiyor sık sık dile getiriyor ailesi de öyle . Ben baya üzülüyorum ama yapacak bi şey yok olmayınca olmuyor işte

Pcos olduğunuz için ovulasyon da pik görseniz bile o yumurta kaliteli değildir yani ya istenen boyuta gelmemiştir ya da catlayamadan kiste dönmüştür pcos da yumurta çatla olayi normal değil o yüzden tavsiyem catlatma tedavisi görmeniz doktor sizi regl çağıracak yumurta için ilaç verecek bu yumurtayı normalde olmadığı boyuta getirip büyütecek ardından catlatma iğnesi için size bir saat verecek ve igne olacaksınız bu sayede aslında pcos dan catlayamayan yumurtaniz çatlayacak . Bunu 2 kere deneyip olmazsa hemen aşılama denemenizi öneririm yaşınız 30 ve madem çocuk istiyorsunuz bu süreçleri hızla deneyin derim normalde olsa kendiniz 2 sene deneyin derim ama pcos olunca tavsiyem budur

Pcos olduğunuz için ovulasyon da pik görseniz bile o yumurta kaliteli değildir yani ya istenen boyuta gelmemiştir ya da catlayamadan kiste dönmüştür pcos da yumurta çatla olayi normal değil o yüzden tavsiyem catlatma tedavisi görmeniz doktor sizi regl çağıracak yumurta için ilaç verecek bu yumurtayı normalde olmadığı boyuta getirip büyütecek ardından catlatma iğnesi için size bir saat verecek ve igne olacaksınız bu sayede aslında pcos dan catlayamayan yumurtaniz çatlayacak . Bunu 2 kere deneyip olmazsa hemen aşılama denemenizi öneririm yaşınız 30 ve madem çocuk istiyorsunuz bu süreçleri hızla deneyin derim normalde olsa kendiniz 2 sene deneyin derim ama pcos olunca tavsiyem budur
Zaten bunları yapacaktık lakin 1. Yılımız dolmadığı için yapmadı doktorlar . Haziranda senemiz doluyor bu tedavilere o şekilde başlayacağız . Önce hsg çekilecek yapışıklık vs varsa diye sonra yumurta tedavisine başlayacağız .

Hanımlar bu gün test yaptım adetime 3 gün var böyle çok silik bi çizgi çıktı ama pembe bu sefer dikkatli bakınca görünüyor yani tahmini yumurtlamanın 11. Günü bu gün haber vereceğim tekrar

Sonucun nedir canim baktın mı tekrar insAllahh vardir
Yaa canım sabah ağrıyla uyandım böyle adet ağrısı sökülüyor muhtemelen 😞 işe gelmeden ilk idrarla baktım 1 saat önce işte sadece gölge var koyulaşma falan da yok . Ama testim prodoctor olandan genelde hatalı çıkardığı olmuştu ilk evlendiğimizde de . Yani bu ağrıyı biliyorum kasık falan değil adetim sökülüyor 😞 2 gün var aslında adete ümidimi kaybetmek istemiyorum

Döngümün 27. Günü günaydın hanımlar . Sabahın ilk idrarı ile yaptım testi negatif çıktı . Adetime 4 gün kadar var belki erken olduğu içindir . Ben adet olana kadar yazacağım buraya .
Erken yapmayın,ben adettim bitti 2 hafta sonra kasikta batma başladı değişikti bi cekme hissi , ben hamile kaldığımi anladım. Adetten 3 gun önce test yaptim negatif cikti sonra 1 gün kala yaptım negatif ama ağrı hala devam etti adet olmadım kan testiyle pozitif olduğunu öğrendim

X