Gebelik Belirtilerimi Anlatıyorum

Merhabalar öncelikle inşallah hamilesindir🦋
Ben bu ay ovulasyonla takip ettim 13 Mart'ta pik gördüm dün yani 14 marttada ikinci çizgi siliklesmisti galiba çatladı ve ben yumurtlamayi görmeden 2 gün öncesi felaket bir bel ağrım başladı afedersiniz ama kalçamın tam üst kısımlarina gelen yerler ve şuan hala daha şiddetli bir bel ağrım devam ediyor bilmiyorum ama inşallah bende hamileyimdir ondan bu belirtiler oluyodur 🦋Siz bel ağrısı diye sorunca bende yazmak istedim 🥰
İkimizde aynı gün pik olmuş cnm bnde ovülasyon testi yaptım benimde akıntım var göğüs ağrısı birde ara ara yüzüm yanıyor insallh vardır rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlat versin

İkimizde aynı gün pik olmuş cnm bnde ovülasyon testi yaptım benimde akıntım var göğüs ağrısı birde ara ara yüzüm yanıyor insallh vardır rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlat versin
Amin canım Rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin bizlere 🤲🙏Gerçi ben 13 te pik gördüm 14 ve 15 ikinci çizgi silikti çatladı kesin demiştim 16 da bı daha pik gördüm 🤔Bu ay noldugunu bende anlamadım 🤭

Amin canım Rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin bizlere 🤲🙏Gerçi ben 13 te pik gördüm 14 ve 15 ikinci çizgi silikti çatladı kesin demiştim 16 da bı daha pik gördüm 🤔Bu ay noldugunu bende anlamadım 🤭
IMG20230315193757.jpg

Benimde bu şekilde cnm 17 döngüm 15 Mart'ta oldu ve biz 16 17 yi değerlendirdik inşallah tutmuştur

T
Testte yanılma vardır belki cnm olur Allah'ın izniyle ilerleyen zamanlarda belirtilerini paylaşırsan sevinirim cnm haberleşelim

T

Testte yanılma vardır belki cnm olur Allah'ın izniyle ilerleyen zamanlarda belirtilerini paylaşırsan sevinirim cnm haberleşelim
Bende pco var belki ondanda olabilir 🙄Ben sürekli değerlendiriyorum tabiki 🤭🤣Bekliyorum bakalım şimdilik 🙏🤲Su anlık yoğun bir bel ağrısı ve ara ara zonklayan kasıklarım var nedendir bilmiyorum 🙄

Herkese merhaba.
Hamile kalmak istediğim dönemlerde şuan da sizin de yaptığınızı tahmin ettiğim gibi belirtilerimi hamileliği kesinleşenlerle karşılaştırarak bir sonuç elde etmeye çalışıyordum. Ve benimki de kesinleşirse birilerine yardımcı olmak için yazacağım demiştim :) Şuan da 9. Ayımın içindeyim doğuma az bir sürem kaldı, yazmak için biraz geç kaldım ama olsun belki faydalı olabilirim.
Öncelikle burada konuşulanlar arasında en çok kasık ağrısı, kasıkta batma, göğüslerde şişlik ve hassasiyet, bel ağrısı gibi şeyler kesin olmalı diye okuyordum. Bu da moralimi bozuyordu açıkçası. Bende hiçbiri olmadı. Sadece her zamankinden farklı olarak aşırı bir sıcak basması ve sık idrara çıkma isteği olmuştu. Her zaman çok su içen biriyim ve sık tuvalete çıkarım ama resmen tuvaletim bile aşırı sıcak geliyordu bana. Ben buradan farkettim hamile olabileceğimi. Reglime 4 gün kala, akşamüstü idrarımı yaklaşık 2 saat tutarak normal bir kaset test yaptım. İkinci çizgi silikti. Hemen kan verdim beta hcg 14 çıkmıştı. Bunun düşüklüğü de o zaman kafama takılmıştı ama bunun hiçbir önemi yokmuş, önemli olan katlanarak artmasıymış ki nitekim öyle de oldu. Ben bebek istemeye başladığım 3.ayımda hamileydim çok şükür erken nasip oldu ama 2. Ayda da çok fazla belirti yaşayıp kesin hamile olduğumu düşünüp hüsrana uğramıştım. Ve o ay reglim aşırı yoğun olmuştu. Belki de kimyasal bir gebelikti ve sonraki ay hemen hamile kaldım. Çok bir matematiği yok sanki belirti durumunun o yüzden kendinizi olabildiğince rahat tutmaya bakın. Stres yapmamak imkansız ama gerçekten ne zaman rahatlarsanız o zaman bebeğiniz gelecektir diye düşünüyorum. Çünkü o ay tatile gidecektik ve sanki bu ay olmasa daha mı iyi olur dediğimiz bir dönemde geldi bebeğimiz :) umarım sizler için faydalı olur yazdıklarım, test fotoğraflarımı da ekledim. Daha silik olan regle 4 gün kala yapılmıştı. Hepimizin gönlündekinin bir an önce gerçekleşmesi dileğiyle. Sorularınız olursa seve seve yanıtlarım. 🙋🏻‍♀️
Kızlar hayırlı günler
Polikistik over sendromu var bende ve bu zamana kadar hep devlet hastanesine gittim bu ay özele gidip kafamı daha çok rahatlatmak istedim alttan muayene ettiğinde yumurtamın büyüdüğünü ve 3 günü değerleridirmemi söyledi doktorum değerlendirdik. Martın 8-10 yumurtalama günüydü.Yumurtalamadan 10 gün sonradan itibaren akşamları mide yanması yaşadım ve açık sarı akıntım var ve hala devam ediyor mide bulantısı yaşıyorum koku hassasiyetim,belim de ve karnım da ağrı başladı dün itibari ile dün bunun üzerine idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı tekrar test yapmalımıyım şikayetlerim hala devam ediyor

X