Gebelik Belirtilerinizi Saklayın

Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur hiç vermiyorsa da bizi bir şeylerden koruyordur. Tabii ki gönlüm bebek gördüğünde içi sızlayan herkesin anneliği tatmasından yana ama gördüğümüzün ötesinde bir gelecek var o yüzden en mutlu olacağımız şekilde gelsin inşallah kalan günler ☺️
amin inşallah :) ibrahim meltem çifti var instagramda onun 5 yıl olmadı hep tedavileri düşükle sonuçlandı.
en on ki transferden sonra öğreniyor ki ikizlere hamile şuan doğdular 3 aylık :) hem de 1 kız 1 erkek Allahım nasıl bir mucize dedim bu ya nasıl bir şeyyy o yüzden umut hep bizimle olsun kendini sıkma akışına bırak :)

amin inşallah :) ibrahim meltem çifti var instagramda onun 5 yıl olmadı hep tedavileri düşükle sonuçlandı.
en on ki transferden sonra öğreniyor ki ikizlere hamile şuan doğdular 3 aylık :) hem de 1 kız 1 erkek Allahım nasıl bir mucize dedim bu ya nasıl bir şeyyy o yüzden umut hep bizimle olsun kendini sıkma akışına bırak :)
Doğru her şey olacağına varıyor o yüzden soğukkanlı olabilmek en iyisi ❤️

Bebek düşünüyorum diyorum çevremde değer verdiğim yakın gördüğüm kişilere. İnsanları arayıp korunmasız ilişkiye girdim bugün demek gibi sapkın huylarım yok merak etmeyin 😂
Estağfirullah neden sapkın olasınız ❤️
Akışa bırakın biraz.
Kimseye bilgi vermeyin. O bilgiyi kendiniz de unutun.
Çocuk için sevişmeyin.
Keyif aldığını için sevişin.
faydasını görürsünüz 🫶

O işte çağımızın hastalığı başım ağrıyo diye girip tümörle karşılaşma durumu gibi bir şey çişim geldi deyip kendini hamile sanmak kdkdkdkdk Allah başka dert vermesin valla biz de hiç normal sayılmayız 😂
Evet ahshshs kendime söz vermiştim, 20 martta çatlatma iğnesi oldum. 2 hafta geçene kadar buralarda takılmayacaktım hala okuduklarımdan kendime göre anlam çıkarmaya çalışıyorum 😂😅

Arkadaşlar, ablalarım, kardeşlerim. Öncelikle gebe olup olmadığımı bilmiyorum testlerin hepsi benimle alay ediyor ama emin olun vücudum kadar alay etmiyor. Öncelikle küçük bir bilgilendirme kan testim negatif erken gebelik testim pozitif. Herkes gider Mersin’e ben tabii ki tersine… Kafam allak bullak 4 yıllık evliyim son 4 aydır da korunmuyoruz. Doğum kontrol hapıyla da korunmuyordum. İlk denemede ben baya hamileydim, normal gebelerde 3 5 belirti varsa bende 50de 50ydi 😂 Anneme sorruyorum hamilelik geçirmiş arkadaşlarıma soruyorum hepsi okeyliyor bunlar belirtidir diyor sonuç? Yok. Bir sonraki ay yine aynı şey ama bana olan inançlar azalıyor 3. Ayda teselliler başlıyor sen yine de heveslenmeler dur bakalım bekleler 4. seferimdeyim reglime 2 gün var birkaç gün yerleşme kanamamsı bir şey yaşadım ama yalancı çobana döndüğüm için en yakınım olan eşim ve annem bile dalga geçtiler gene mi hamilesin diye fkskkdkdkd velhasıl kelam alınmıyorum dalgaya vuruyorum desem de sinirlerim bozuldu bir de sabah erken gebelik testim pozitif çıkınca eşim annem arkadaşlarım hepsine bir artistlikler yaptım bana inanmadınız evladımı göstermiycem size diye gidip kan testi verdim negatif çıktı gene rezil oldum fkksfkkdk. Ben ettim siz etmeyin bebeğin var olduğu doktor söyleyene kadar belirtilerinizden bile bahsetmeyin. Okumayın da diycem ama hocanın dediğini yap yaptığını yapma gibi olacağından tavsiye verecek konumda olmadığımı düşünüyorum. Burada harika kadınlar var ve birbirlerine her zaman destekler. İnşallah isteyen ve en önemlisi hak eden (ben de dahil) herkese Rabbim nasip eder bu mübarek ayda dualarımız birbirimizle olsun. Hepinizi seviyorum ❤️
Allah yardımcınız olsun. Insallah en kısa sürede hayırlısıyla müjde verirsiniz herkese

Hanımlar merhaba, bugün döngünün 24 günü. Adete tahminen 9 gün civarı var. Yumurtlama dönemi 18inde bir kere ilişki oldu. 2 3 gün sonrasından itibaren. Adetin geleceği gün gibi bir ağrı ve bir yere uzanırken veya eğilirken hamilelikteki gibi karında bir gerilme ağrısı var. Bir hamilelik gecirmistim. İlkinde böyle adet ağrısı hissetmedim. Hayatım boyunca da 30 günden önce adet görmem l. Bugundaha 24. Gün imkansız yani.. Adet ağrısı bu kadar erken olur mu veya başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi? Enfeksiyon tarzı bir şeyde de adet agrisi olur mu🤔

X