Gebelik belirtileriyle kafayı bozanlar +1:)

Cok uzuldum adiniza allah kucaginizi bos birakmasin insallah❣ bende bebegimi yakin zamanda 10 haftalikken kaybetmistim benimde ilk gebeligimdi sizi o kadar iyi anliyorum ki🌼❣ bol sevgi dua gonderiyorum size
Merhaba benim de adetime 8 gün var ve ara ara kasıklarıma belime ağrı girmeye başladı akıntım devam ediyor dün gece de sol kasığımdan bacağıma çok sıcak bir ağrı hissettim ilk defa deniyorum sizce olasılığı var mı

Merhaba benim de adetime 8 gün var ve ara ara kasıklarıma belime ağrı girmeye başladı akıntım devam ediyor dün gece de sol kasığımdan bacağıma çok sıcak bir ağrı hissettim ilk defa deniyorum sizce olasılığı var mı
Merhaba, benim ilk gebeligimde acikcasi adetime 5 gun kala yerlesme kanamasi gelmisti ama ben yeni oldugum icin adet oluyorum sanip ped koymustum :) ve adet olacagim gun yataktan kalkamadim agridan sol tarafim cok agrimisti ve belimin sol tarafina da agri vuruyordu. 2 gun gecikince test yapmistim 26 cikmisti. Ama hic bacagima agri yada bu 10 haftalik surecte mide bulantisi vs yasamamistim. Sadece uyku ve yorgunluk cok fazlaydi.Suanda da belki psikolojik bilmiyorum sag tarafimda agri oluyor (belki kurtaj kaynaklidir bilmiyorum) , cok fazla terliyorum ve asiri derecede gazim var. Tabi belirti mi benimkiler bilmiyorum hic insallah hamileyizdir 🤭🌼🧿

Merhaba, benim ilk gebeligimde acikcasi adetime 5 gun kala yerlesme kanamasi gelmisti ama ben yeni oldugum icin adet oluyorum sanip ped koymustum :) ve adet olacagim gun yataktan kalkamadim agridan sol tarafim cok agrimisti ve belimin sol tarafina da agri vuruyordu. 2 gun gecikince test yapmistim 26 cikmisti. Ama hic bacagima agri yada bu 10 haftalik surecte mide bulantisi vs yasamamistim. Sadece uyku ve yorgunluk cok fazlaydi.Suanda da belki psikolojik bilmiyorum sag tarafimda agri oluyor (belki kurtaj kaynaklidir bilmiyorum) , cok fazla terliyorum ve asiri derecede gazim var. Tabi belirti mi benimkiler bilmiyorum hic insallah hamileyizdir 🤭🌼🧿
Gaz konusunu bende yaşıyorum aşırı tuvalete çıkma olayı da var akıntım da devam ediyor çok olmasa da var sadece bugün çok belime vurduğu için yazmak istedim ilk defa olcak çünkü çok ta bilgili değilim bide ben adetime 12 gün varken erken gebelik testi yapmıştım çok çok silik bir çizgi belirmişti o yüzden biraz o psikolojiye girdim galiba 🥺

Gaz konusunu bende yaşıyorum aşırı tuvalete çıkma olayı da var akıntım da devam ediyor çok olmasa da var sadece bugün çok belime vurduğu için yazmak istedim ilk defa olcak çünkü çok ta bilgili değilim bide ben adetime 12 gün varken erken gebelik testi yapmıştım çok çok silik bir çizgi belirmişti o yüzden biraz o psikolojiye girdim galiba 🥺
Sekerim eger silik cizgi belirdiyse idrarda tekrarlayabilirsin yarin belirginlesmesi gerek cunku ustunden 4 gun gecmis olacak.ben hamileyken kanda pozitiftim ama idrar negatifti silik cizgi bile yoktu 🤭

Üç hamilelik yaşadım ilki ikizdi çok şiddetli kasik ağrılarım olmuştu batmalar şeklinde adet olacağım zannediyordum...

İkinci hamileliğimde göğüslerim de acıma,kasiklarda batma, bel ağrısı olmuştu...

Şuan üçüncü gebeliğim sıfır belirti. Ne kasiklarda batma ağrı,ne göğüs hassasiyeti,ne akıntı,hiçbiri yoktu.. Tup bebek tedavisiyle hamile kalabiliyorum oyuzden tutmadığına o kadar emindim ki pozitifi görünce şok olduk..

Sürekli belirti aramayın psikolojik olarak tüm belirtileri yasacaksiniz akışına bırakıp pozitif düşünüp vaktini bekleyin umarım gönlünüzce olur herşey 🌸
Karın ağrınız ne kadar sürdü aynı şekilde benimde karnım ağrıyor

Karın ağrınız ne kadar sürdü aynı şekilde benimde karnım ağrıyor
Gebeliği ilk öğrendiğimde ağrım yoktu sonradan başladı rahim büyüdüğü için ağrılar normal demişti doktorumuz ilk üç ay kasik ve karın ağrısını yoğun yaşadim kanamam ve düşük tehlikemde vardı belki onların etkisiyle daha fazla olmuştur şuan 14. Haftamdayim çok daha iyiyim..

Gebeliği ilk öğrendiğimde ağrım yoktu sonradan başladı rahim büyüdüğü için ağrılar normal demişti doktorumuz ilk üç ay kasik ve karın ağrısını yoğun yaşadim kanamam ve düşük tehlikemde vardı belki onların etkisiyle daha fazla olmuştur şuan 14. Haftamdayim çok daha iyiyim..
Ben daha dün test yaptım 5 gündür karnıma adet sancısı gibi ağrı giriyor dün hafif silik bir çizgi belirdi Bu ağrı normal mi acaba yoksa bir sıkıntım var demek çünkü 4.05 gündür karnımda bir ağrı var adet sancısı gibi böyle ara ara giriyor kramp böyle ama yani canımı alıyor ya.

Ben daha dün test yaptım 5 gündür karnıma adet sancısı gibi ağrı giriyor dün hafif silik bir çizgi belirdi Bu ağrı normal mi acaba yoksa bir sıkıntım var demek çünkü 4.05 gündür karnımda bir ağrı var adet sancısı gibi böyle ara ara giriyor kramp böyle ama yani canımı alıyor ya.
Evet benim de aynı şekilde sürekli degil ama ara ara kasıklarda sızlama bel ağrısı adetime de daha 8 günüm var bence siz de testi tekrarlayın bir iki gün sonra

Ağrı normal ama çok şiddetli ise bilgim yok kan testi yaptırdığıniz da doktorunuza sormanız da fayda var..

Teşekkür ederim peki doğal yöntem olarak bu ağrıya ne iyi gelir hamileyken kekik çayı içmek zararlımı ilk hamileliğim pek bişey bilmiyorum
Tedaviyle hamile kaldığım bir sürü iğne ilaç kullandığım için tüm bitki çayları,doktorun belirttiği ağrı kesici hariç tüm ilaçlar,tüm kürler yasak..
Kekik çayı adet söktürücü özelliği olduğu için düşüğe sebebiyet verebilir.

Evet değerli kadınlar kulübü arkadaşlarım ilk açtığım başlığa hoşgeldiniz :).Bendeniz 4 aylık evli 25 yaşında bir kadınım .Evlenmeden önce bu siteden haberim bile yoktu hiç yollarımız keşismemişti.Şimdi ise kendim hiç yorum yada başlık açmama rağmen çoğu hamilelikle ilgili yazıları okumuş hatta bazılarını çift tekrarlamış olabilirim.Yıllar önce yorum yapmış başlık açmış çocuk isteyen, ben o yorumu okurken profilinde doğumdan sonraki şu kadar gün geçti yazısını görünce onlar için tekrar seviniyor ve çocukları kocaman olmuş diyorum(Allah analı babalı büyütsün).
Gelgelelim benim bu başlığı açma nedenine çocuk için bariz bir ugraşimiz yok ama her ay adet zamanı gelince acaba demekten kendimi alamıyorum ve bu sitedeki yazıları okumak hobim haline geldi .Bana gelirsek ikinci ayımda psikojenik gebelik yaşadım :).Burda yazan tüm belirtiler bende vardı ve gebe kalmak çok kolay diye düşünüyordum.gecen ay hiç dusunmeyecegim dedim ama akıntım olup adetim gecikince (stresle düzenli adetimi bozdum)yani 22-23 günde adet olan ben 35 gün oldu olmamıştım testlerde negatif gelince kadın doğum doktoruna göründüm herhangi bir sorun görmedi
Gelelim bu aya 27 nisan sat(adetlerim normalde 22 günde gelirdi) .yumurtlama takibi yapmadım .Düzenli ilişkim oldu .17 Mayıs da gün içinde üç damla gibi kahverengi sulu lekelenmem (yerleşme kanaması ?)oldu.Ve bir daha tekrarlanmadı beyaz olarak devam etti.Bariz gaz sancım var karnım şiş.Zayif olup kilo alamayan ben iştahım açıldı iki kiloya yakın aldım.Bel ağrım var kuyruk sokumu tarafında sızlama batma tarzında ara ara .kasıklarımda ağrı oluyor.ve iki gün önce bir gün ara ara gelen affınıza sığınarak süt beyazı rengi kalın yuvarlak elde topak olan çok sunmeyen akıntı(kremsi servikal mukus ?) Oldu.simdide beyaz sarı renk arası az miktarda hafif yapışkanlı ara akıntılar bel ağrısıyla devam ediyor.BAT bu aralar karışık olduğu için test yapmadım beklemekten zarar gelmez dedim.bel ağrısı kasık ağrısı ara ara yokluyor başka belirtiler de var da psikojenige tekrar bağlamak istemiyorum .Bu yazıyı buraya hem kendim hem başkaları için hamilelik belirtisi sayılıp sayılmayağını görmek için yazdım.Yorum yapanlarda olursa sevinirim .Ya nasip bakalım verende alanda Allah'tır.herkese musmutlu günler :))
Merhaba benim de adetimden 2 gün sonra test yaptım beklenmiyordu aslında gebelik felan.. jinekolojik muayenede bazi testler için vermiştim.. orada çıktı beta 610 .. doktor hamilesin diye aradi geri.. ilaç vermişti kullanma hiçbirini dedi . Kasik ağrılarım oldu 3-4 gün sonra yavaş yavaş kesildi acaba boş gebelik mi geciriyorum . Böyle olanlar var mı.. belirltiler yavaş yavaş azalmasi. Doktor Ağustos 4 e randevu verdi. Kesene bakicam dedi ..

Merhaba benim de adetimden 2 gün sonra test yaptım beklenmiyordu aslında gebelik felan.. jinekolojik muayenede bazi testler için vermiştim.. orada çıktı beta 610 .. doktor hamilesin diye aradi geri.. ilaç vermişti kullanma hiçbirini dedi . Kasik ağrılarım oldu 3-4 gün sonra yavaş yavaş kesildi acaba boş gebelik mi geciriyorum . Böyle olanlar var mı.. belirltiler yavaş yavaş azalmasi. Doktor Ağustos 4 e randevu verdi. Kesene bakicam dedi ..
Hayırlı olsun Belirtilerin artması azalması önemli değil .YouTube da bunu izle Dr burada bahsediyor.Sagsalim gelir insAllah bebiş Allah olmayan herkese hepimize nasip etsin .

Hayırlı olsun Belirtilerin artması azalması önemli değil .YouTube da bunu izle Dr burada bahsediyor.Sagsalim gelir insAllah bebiş Allah olmayan herkese hepimize nasip etsin .

Çok teşekkür ederim . İzliycem . Ve gelislmeeri yazıcam buraya . 4 ağustosta randevu verdi doktor . Yazıcam buraya .. detayları. İnşallah rabbim hayırlısını versin.

X