gebelik belirtisi akinti olabilirmi? bilenler cvp lütfen...

SadeceMeyra

heyecanlı ve acemi :)
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
2.299
42
arkadaslar biz bebis bekleyen arkadaslar icin her ay yeni bir umut oluyor. ay sonuna yaklastikca acaba acaba acaba diyoruz?????

peki gebe kalinca beyaz akinti devam ediyormu yada duruyor mu? belki bi ipucu olur bizim icin???

yumurtlama dönemi akinti cogaliyor ama adet yaklastikca duruyor. gebe kalinca ne oluyor bilen var mi?CADIARZU

canım benim akıntı normalden fazlaydı gebe kaldıgım ilk haftalarda rengi ve kıvamıda koyuydu ama her insanda farklı oluyor bunlar sonucta her bünye aynı değil

saol cvp icin.

birde hamilelik gerceklesince hormon seviyesi yükseldiginden cinsel istekte artis yasaniomus? bu dogrumu? yani mantikli ama ne kadar gercek bilmiyorum? bilen varmi yaaaa

galiba cinsel istekte artış oluyor ama ben yasayamadım eşim ayın 20 günü görevde 10 günü yanımda oldugu için :))

lekelenmeden kastın yerleşme kanaması mı canım

ben iki gebeliğimdede tam adet günlerinde yaşadım onu zaten kan gibi olmuyor hani adet baslarken kahverengi akıntı olurya ona benzio hafif bi kahverengi akıntı şeklinde umarım cevabım yeterli olmuştur:)

Hamile kaldığımda beyazımsı akıntım benimde 1 - 1,5 hafta sürdü ama şuanda yok mesela.yerleşme kanamam adetime 9 gün kala olmuştu.

yani aslinda her ay test yapmaya ve bütceyi sarsmaya gerek yok. akintinin devam etmesi ve cinsel istekte artis gözlemlenirse muradimiza erdik demektir:)
hayirlisi...
saolun arkadaslar, gercekten iyi ki varsiniz:)

arkadaslar biz bebis bekleyen arkadaslar icin her ay yeni bir umut oluyor. ay sonuna yaklastikca acaba acaba acaba diyoruz?????

peki gebe kalinca beyaz akinti devam ediyormu yada duruyor mu? belki bi ipucu olur bizim icin???

yumurtlama dönemi akinti cogaliyor ama adet yaklastikca duruyor. gebe kalinca ne oluyor bilen var mi?CADIARZU

meyram ben bi hamile kalayım söz sana detaylı yazarım canım:roflol: :roflol:sırnaşık şey

canım hamile kalıncada akıntı olabiliyor ama bu herkesde olacak diye birşey yok.yerleşme kanamasıda yaklaşık hamile kaldıktan 3 hafta ile 5 hafta sonrasında oluyor

Bende yerleşme kanaması olmadı onu mutlaka beklemeyin, zaten aslında çoğu kişidede gerçekleşmiyormuş. Bende inanılmaz akıntı ve gaz vardı. Hatta o kadar çok akıntım vardı ki adetim gelecek diye bekliyordum...

Evet beyaz akıntı bende de var.Önceleri pek olmazdı.Demek ki, hamileliğin belirtisi ola bilir.İlk bebişimde akıntı olduğunu hatırlamıyorum.Kahverengi akıntım ise hiç olmadı.Doğum sancıları başlarken olmuşdu.Ama adetime daha 5 gün var bi yenilik olursa mutlaka yazarım.Her şeyin güzelini dilerim

Arkadaslar adetime 3 gun var ve renksiz kokusuz akıntım var su gibi hamile olabilir miyim sizce?

Akıntı sorunu bendede var kızlar adetime henüz 2 hafta var ve beyaz akıntım var birkaç gündür,

Sizce gebelik olabilir mi?

evet su bı kac gundur en merak ettıgım konu buydu

adetıme 6 gun var ve bendede sureklı bı akıntı halı mevcut camasırım sureklı ıslanıyo su gıbı ama

adet yaklasınca kımı kuru gunler baslar dıyo kımısı akıntıda cok yogun olur dıyor

cok merak edıyorum acaba hamılelık belırtısı olabılrmı?

bılen deneyımlı hamıle arkadaslar cevap verırlerse sevınırız

ben hamileyim sanmıştım bu akıntı yüzünden...
adetime 4 gün kala katı beyaz akıntım başladı öyleki gün içinde akıntının düştüğünü hissediyodum bu 3 gün sürdü sonra adetime 1 gün kala aynı yumurtlama akıntısı gibi akıntım başladı .. hatta çok şaşırmıştım benim adetim zor sökülür affedresiniz ama büyük tuvaletimi yaparken vajina ve etrafı sızlar ve sonra kahverengi akıntım başlar ama bu sefer noldu ben kahverengi akıntı beklerken bembeyaz akıntı geldi... ama o akıntıyı görünce neredeyse tuvalette ağlayacaktım o kadar sevindim sandım ki kesin hamileyim yoksa bu akıntı neden gelsindi üstelikte 3 gün kala kahverengi bi akıntı gelmişti heralde dedim o da yerleşme kanamasıydı ...
ama malesef 1 gün gecikmeyle adet oldum... moralinizi bozmak istemiyorum kızlar ama fazla kaptırmayın adetiniz 2 gün geçmesine rağmen hala belirgin beyaz akıntı geliyorsa o zaman ihtimal fazla ama adet gecikmeden olmuyormuş hemilelik belirtisi yaşadım gördüm :KK43:((

offf belkıde dedıgın gıbı bız fazla umıtlenıyoruz belkıde gereckten oylesıne gelen bı akıntı ama napım ben kendım herseyı hemen ona yorumluyorum yınede ınsallah hamıleleık belırtısıdır hepımız ıcın

X