Gebelik belirtisi mi

turuncuemoji

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
111
24
26
Reglimin son günü 25 aralıktı. 4 ocak tarihine kadar gün aşırı korunmasız ilişki yaşadık. Çünkü artık çocuk istiyoruz hayırlısıyla. Adet tarihime yaklaşık 10 gün var. Ama bugün alt karın ağrım var. Hani böyle regl olma üzeriyken bi ağrı yaşarsınız ya aynen o şekil. Birde ilk kez bugün inanılmaz uyku bastırdı işyerinde zor dayandım. Dikkatimi çeken şuanlık başka belirtim yok. Yorumlarınızı merak ediyorum

Çocuk isteyince ister istemez her belirti acaba mı diye düşünüyoruz daha 10gun var olsa bile yeni dollenmis rahime tutunmasina ortalama 2 3gun var regli tarihiniz geçerse veya reglinize 2gun kala kandan baktirin umarim hayirli haberlerimiz olur..

Yumurta takibi yapicaksiniz laboquick ovülasyon testi öneririm veya servikal mukus takibi yapabilrsiniz yumurtlama zamanini kacirmamis olursunuz. 👣👩🏼‍🍼🤲🏻

Reglimin son günü 25 aralıktı. 4 ocak tarihine kadar gün aşırı korunmasız ilişki yaşadık. Çünkü artık çocuk istiyoruz hayırlısıyla. Adet tarihime yaklaşık 10 gün var. Ama bugün alt karın ağrım var. Hani böyle regl olma üzeriyken bi ağrı yaşarsınız ya aynen o şekil. Birde ilk kez bugün inanılmaz uyku bastırdı işyerinde zor dayandım. Dikkatimi çeken şuanlık başka belirtim yok. Yorumlarınızı merak ediyorum
Yumurtlama zamanindasin yumurtlama zamanında oluyor öyle ağrılar şuan çok erken yorum yapmak için biraz bekle inşallah vardir🙏

Çocuk isteyince ister istemez her belirti acaba mı diye düşünüyoruz daha 10gun var olsa bile yeni dollenmis rahime tutunmasina ortalama 2 3gun var regli tarihiniz geçerse veya reglinize 2gun kala kandan baktirin umarim hayirli haberlerimiz olur..

Yumurta takibi yapicaksiniz laboquick ovülasyon testi öneririm veya servikal mukus takibi yapabilrsiniz yumurtlama zamanini kacirmamis olursunuz. 👣👩🏼‍🍼🤲🏻
3 farklı uygulama kullanıyorum. P.C - Meetyou - Period üç uygulamadada yumurtlama haftası bitti

Adetime 10 gün var demişsiniz ama zaten belirti vermez daha dollenme anca oluyodur varsada zaten. 10 gün bekle adet geciksin
3 farklı uygulama kullanıyorum. P.C - Meetyou - Period üç uygulamadada yumurtlama haftası bitti. Ya böyle arada sağ ve sol kasığıma ağrı girip çıkıyo. Bide geçen hafta çok ciddi gaz sıkışması yaşadım. Bilemedim

3 farklı uygulama kullanıyorum. P.C - Meetyou - Period üç uygulamadada yumurtlama haftası bitti

Uygulamalar malesef yanlıs her kadin uygualamya gore yumi olmuyor bnde ilk baslarda ole saniyordum meger 17gun ile 20.gun arasi yumi oluyormuş.

Ne güzel yazmışsınız, güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Zaten deneme için ilk ayımız, ilk kez korumasız sürece başladık. Ama düzenli bi şekilde gün aşırı yaptık. İnşAllah hayırlısı

Şimdi yükledim son 1 yıl verilerimi girdim, o uygulama görede doğru planlama yapmışım. Benim zaten ilk kez korunmasız sürecim. Tecrübesizim. Sadece gün aşırı düzenli yaptık
Bende öyleydim 2 yıl korunduk. Sonra istedik. Flo ile takip ettim hep 3. Ay denemede hamile kaldım çok şükür ama adet bitiminden sonra gün aşırı ilişki yaşamak en mantıklısı strese girmiyorsun

Güncel : bugün iş yerinde çalışırken 3-4 kez şiddetli kramp girdi kasıklarıma kitlendim kaldım tabi 1 dk içinde kasık ağrılarım bitiyor. Alt karın ağrım sabah yoktu ama şuan öğle vakti hafiften alt karın ağrım var

Bende regl öncesi 4 gün ilişki yaşadım regli oldum bitti ama midem bulanıyor/ağrıyor gibi kasıklarımda da dolgunluk var hiç anlamadım böyle hamilelik ihtimalim var mı sizce

X