Gebelik Belirtisi olarak göğüs ağrısı hissetmeyen var mı ?

Benimde ilk olucak. Dün doktora gittim klomen kullanmak istedigimide söyledim ama esimin sperm testlerini görmeden veremem dedi ama o test verene kadar benim adet dönemim bitiyo. Eger bi aorun yoksa diger ayda olmazsa doktora bi daha gidicem ve ben tedaviye başlamak istiyorum artik dicem.
Benim bir arkadaşıma klomeni vermişti direk o ara eşide test yaptı ama onuda tedaviye başlatmıştı. Bende bu ay klomen kullanayım dedim ama bana vermedi geçen iki ay gonal f ile büyüttüğümüz için yine gonal f kullanacağız klomen işe yaramayabilir dedi. İnşallah güzel haberlerde paylaşırız burada 🤲🏻

Benim bir arkadaşıma klomeni vermişti direk o ara eşide test yaptı ama onuda tedaviye başlatmıştı. Bende bu ay klomen kullanayım dedim ama bana vermedi geçen iki ay gonal f ile büyüttüğümüz için yine gonal f kullanacağız klomen işe yaramayabilir dedi. İnşallah güzel haberlerde paylaşırız burada 🤲🏻
Insallah rabbim gönlümüzdekini nasip etsin

Biaey sormak istiyorum. Yumurtanin gelismedini nerden anladi doktor nasil bi muayene oldun

regl döneminde olan muayenede mi ben gittigimde 3. Günü tahliller icin gitmistim hic o konuda bisey demedi doktor. Bide hep karnimdan bakti hic vajinal ultrasona almamisti.
Ben bebeğim olsun diye gittiğimde 4.gün tabi hormon testleri vs yapıldı vajinal muayene ile bakıldı ve ilaç kullanmaya başladım 3-4 günde bir de kontrole çağırdı tekrar bu şekilde oldu hep. Senin doktorun neye göre ilerlemiş bilemem tabi

Ben bebeğim olsun diye gittiğimde 4.gün tabi hormon testleri vs yapıldı vajinal muayene ile bakıldı ve ilaç kullanmaya başladım 3-4 günde bir de kontrole çağırdı tekrar bu şekilde oldu hep. Senin doktorun neye göre ilerlemiş bilemem tabi
Anladim cok tesekürler

X