Gebelik belli olurmu

eliffyaren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
37
6
19
Hayırlı akşam arkadaşlar ilk ilişkiliden 10 gün sonra kadın doğumda gebelik belli olur mu bu çarşamba normal rütin kontrol gitçem sizce gebelik varmıdır

Peki ben doktora gebelik istiyorum çocuk istiyorum diyince ne diyorlar ilk olarak
Genel muayene yapıyor smear testi yapıyorlar genel muayenede zaten sizin onayınız ile (yılda 1 yapılması öneriliyor) haricinde birsey yapmıyorlar. folik asit başlayın diyorlar o kdr en azından bana böyle yaptı doktorum.

Peki ben doktora gebelik istiyorum çocuk istiyorum diyince ne diyorlar ilk olarak

Genel muayene yapıyor smear testi yapıyorlar genel muayenede zaten sizin onayınız ile (yılda 1 yapılması öneriliyor) haricinde birsey yapmıyorlar. folik asit başlayın diyorlar o kdr en azından bana böyle yaptı doktorum.
Bunlar dışında kan testine bakıyorlar genelde, tiroid yüksekliği mesela gebelik için sıkıntılı olabiliyor vs onlara bakılıyor. Bende rahim ve yumurtalıklara da bakmıştı ultrasonla. Adetinizin 2.günü giderseniz hormonlara da bakarlar

Bunlar dışında kan testine bakıyorlar genelde, tiroid yüksekliği mesela gebelik için sıkıntılı olabiliyor vs onlara bakılıyor. Bende rahim ve yumurtalıklara da bakmıştı ultrasonla. Adetinizin 2.günü giderseniz hormonlara da bakarlar
Aynen genel muayene dediğim de ultrason zaten. Ben bir iki gün önce dahiliyeye gidip tiroit baktırdığım için muhtemelen kendi bakmadı.

Bugün gittim yumurtlama olmuş dedi yumurtlamışsın bende yumurtlama zamanı ilişkiye girdim 1 hafta devamlı dedi döllenir bana diofol verdi bunu iç bir ay sonra gel bakalım muhteşemden dölleniyor felan dedi yolladı bi sıkıntım yokmuş bu ilacı kullandıktan sonra bebek tutar mı gebelik

Peki siz folik asit başladıktan sonra gebe ne zaman kaldınız

X