Gebelik en erken ne zaman anlaşılır? Yardım

hmsirehanm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
174
126
Çok tebrik ederim sizi Allah tamamına erdirsin darısı tüm bekleyenlerin başına olsun. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰🥰:KK200::KK200:
Amin inşallah çok teşekkür ederim rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip eder inşallah😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Carpediem4

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
259
135
30
Merhaba evet dün gebelik testi yaptım pozitif geldi beta hcg de 31,93 geldi ayın 31inde tekrar doktor muayene var umarım sağlıklı bir gebelik olmuştur ve beta hcg düzenli artmıştır 😍
Yaaa Tebrik ediyorum cok sevindim sizin adiniza ayni günlerde gebe kalmisiz umarim ikimizinde saglikli ilerler gecen ay kimyasal gebelik gecirdim bunda regl gunu gelmeden kan vermek istemiyorum korkudan umarim saglikla aliriz kucagimiza bebislerimizi 😊😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-05-2022

Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

hmsirehanm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
174
126
Yaaa Tebrik ediyorum cok sevindim sizin adiniza ayni günlerde gebe kalmisiz umarim ikimizinde saglikli ilerler gecen ay kimyasal gebelik gecirdim bunda regl gunu gelmeden kan vermek istemiyorum korkudan umarim saglikla aliriz kucagimiza bebislerimizi 😊😊
İnşallah ikimizin de sağlıklı gebeliği vardır 😍😍 folik asit kullanmaya da başladım bakalım inşallah sağlıkla gelir bebişlerr

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2022

Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Carpediem4

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
259
135
30
İnşallah ikimizin de sağlıklı gebeliği vardır 😍😍 folik asit kullanmaya da başladım bakalım inşallah sağlıkla gelir bebişlerr
Evet bende 3 aydır kullanıyorum sağlikla gelsinler 😍😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-05-2022

Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.