Gebelik kayb─▒, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...­č弭čĹŽ­čĹž­čÖĆ...

yellowaseline

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ekim 2019
1.481
1.212

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 29-11-2021

Hamileli─čimin 35. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 36 g├╝n kald─▒.

Bug├╝nlerde bebe─činizin cildi pembe ve p├╝r├╝zs├╝z g├Âz├╝k├╝yor. ├ç├╝nk├╝ cildinin alt─▒nda biriken ya─člar k─▒lcal damarlar─▒n k─▒rm─▒z─▒l─▒klar─▒n─▒n g├Âr├╝nmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha ┼čiddetli ve daha s─▒k Braxton-Hicks Kas─▒lmalar─▒ ya┼čayabilirsiniz. Hatta bu kas─▒lmalar a─čr─▒l─▒ olabilir ama normaldir. Bebe─činizi hastaneden evinize g├Ât├╝r├╝rken arkaya bakan bebek koltu─čuna ihtiyac─▒n─▒z var. Bebe─činize hala bir isim bulamad─▒n─▒z m─▒?

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2490 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 46.2 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

askininaskisi

2.kalbim tekrar gel,bu kez sa─čl─▒kla buyuyelim­č弭čÖĆ
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 A─čustos 2015
2.653
1.626
Can─▒m a┼č─▒r─▒ silik bug├╝nki testim. Adetin de 14. G├╝n├╝ bug├╝nÔś║ Sen ne yapt─▒n can─▒m
Benim lekelerim geliyor yar─▒na adet olurum gibi.. Yumurtlamaya ├žok de─čerlendirmemi┼čtik zaten . Salg─▒n d├Ânemi beni korkuttu baya... Bu ay bakal─▒m hay─▒rl─▒s─▒...
Ya ├žak┼č─▒r suyu mu alsamkiii bu ay ­čÖä­čÖä

askininaskisi

Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 A─čustos 2015
2.653
1.626
Can─▒m a┼č─▒r─▒ silik bug├╝nki testim. Adetin de 14. G├╝n├╝ bug├╝nÔś║ Sen ne yapt─▒n can─▒m
Yumo┼čun ├žatlad─▒ tam anlam─▒yla demekki ­čĄŚ­čĄŚ ├žal─▒┼čmalara devaaam ­čÖł­čÖł

yellowaseline

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ekim 2019
1.481
1.212
Benim lekelerim geliyor yar─▒na adet olurum gibi.. Yumurtlamaya ├žok de─čerlendirmemi┼čtik zaten . Salg─▒n d├Ânemi beni korkuttu baya... Bu ay bakal─▒m hay─▒rl─▒s─▒...
Ya ├žak┼č─▒r suyu mu alsamkiii bu ay ­čÖä­čÖä
├çak┼č─▒r suyunu ben de g├Âr├╝yorum da forumda ben ├ž─▒kt─▒m bir yola bakay─▒m bir ka├ž ay devam ederim buna, ama istersen sen deneyebilirsin yorumlar nas─▒l ├žak┼č─▒r suyunun­čžÉ

Bug├╝nlerde bebe─činizin cildi pembe ve p├╝r├╝zs├╝z g├Âz├╝k├╝yor. ├ç├╝nk├╝ cildinin alt─▒nda biriken ya─člar k─▒lcal damarlar─▒n k─▒rm─▒z─▒l─▒klar─▒n─▒n g├Âr├╝nmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha ┼čiddetli ve daha s─▒k Braxton-Hicks Kas─▒lmalar─▒ ya┼čayabilirsiniz. Hatta bu kas─▒lmalar a─čr─▒l─▒ olabilir ama normaldir. Bebe─činizi hastaneden evinize g├Ât├╝r├╝rken arkaya bakan bebek koltu─čuna ihtiyac─▒n─▒z var. Bebe─činize hala bir isim bulamad─▒n─▒z m─▒?

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2490 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 46.2 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

yellowaseline

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ekim 2019
1.481
1.212
Yumo┼čun ├žatlad─▒ tam anlam─▒yla demekki ­čĄŚ­čĄŚ ├žal─▒┼čmalara devaaam ­čÖł­čÖł
Valla kuzum tam o istenilen koyulukta olmad─▒ gibi anlamad─▒m ama gittik├že a┼č─▒r─▒ silikle┼čti, belki tekrar koyula┼č─▒r teste devam ediyorum yine, bug├╝n daha adetin 15. G├╝n├╝ Ôś║´ŞĆ Belki de b├╝y├╝d├╝ ├žatlad─▒ ger├žekten de─čerlendirdim bakal─▒m ­čśé­čÖł­čśŹ

aysn-tugce89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Ocak 2017
4
0
31
Arkada┼člar kusura bakmay─▒n yanl─▒┼č yere yazm─▒┼č olabilirim ama bi konu hakk─▒nda bilginize ihtiyac─▒ var.Erken gebelik testleri adet g├╝n├╝ ge├žtikten sonra da kullan─▒l─▒r mi

yellowaseline

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ekim 2019
1.481
1.212
Arkada┼člar kusura bakmay─▒n yanl─▒┼č yere yazm─▒┼č olabilirim ama bi konu hakk─▒nda bilginize ihtiyac─▒ var.Erken gebelik testleri adet g├╝n├╝ ge├žtikten sonra da kullan─▒l─▒r mi
Kullan─▒l─▒r can─▒m

aysn-tugce89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Ocak 2017
4
0
31
Kullan─▒l─▒r can─▒m
Te┼čekk├╝r ederim cnm adetim 14 g├╝n ge├žti erken gebelik testi vard─▒ onu kulland─▒m negatif ├ž─▒kt─▒ .Son 2 ayd─▒r da adet miktar─▒m azalm─▒┼čt─▒ bu ay hi├ž gelmedi.Su an ├žok stresli bi ortamday─▒m kendimi avutuyorum ins stresten gecikmi┼čtir diye

Hamilece

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 ┼×ubat 2017
836
1.395
28
K─▒zlar merhaba d├╝n doktora gittim ve yumurtam 28 ml olmu┼č b├Âyle olup ├žatlayan varm─▒ acaba

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 225 g├╝n ge├žti.

askininaskisi

Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 A─čustos 2015
2.653
1.626
├çak┼č─▒r suyunu ben de g├Âr├╝yorum da forumda ben ├ž─▒kt─▒m bir yola bakay─▒m bir ka├ž ay devam ederim buna, ama istersen sen deneyebilirsin yorumlar nas─▒l ├žak┼č─▒r suyunun­čžÉ
Ovulasyon testine mi devam edersin ??
Ge├žen YouTube de denk geldi uzun s├╝re bebek deneyen bi kad─▒n kullanm─▒┼č kad─▒n o ay bebi┼či gelmi┼č. Forumda da okuyorum yumurta kalitesi i├žin kullanm─▒┼č ve bebi┼či gelmi┼č k─▒zlar var ­č弭čśŐ Hay─▒rl─▒s─▒ kuzum hakk─▒m─▒zda ­čÖĆ­čĹž­čĹŽ­čĺĽ

askininaskisi

Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 A─čustos 2015
2.653
1.626
K─▒zlar merhaba d├╝n doktora gittim ve yumurtam 28 ml olmu┼č b├Âyle olup ├žatlayan varm─▒ acaba
Bilmiyorum kuzum baya b├╝y├╝m├╝┼č. Klomen falan m─▒ kullanm─▒┼čt─▒n?
Bide doktorun ne s├Âyledi ?

yellowaseline

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Ekim 2019
1.481
1.212
Ovulasyon testine mi devam edersin ??
Ge├žen YouTube de denk geldi uzun s├╝re bebek deneyen bi kad─▒n kullanm─▒┼č kad─▒n o ay bebi┼či gelmi┼č. Forumda da okuyorum yumurta kalitesi i├žin kullanm─▒┼č ve bebi┼či gelmi┼č k─▒zlar var ­č弭čśŐ Hay─▒rl─▒s─▒ kuzum hakk─▒m─▒zda ­čÖĆ­čĹž­čĹŽ­čĺĽ
Ay can─▒m in┼čallah bizim de gelir hay─▒rl─▒s─▒yla, ben ┼čeker ilac─▒na ve inofolike devam edece─čim biraz

askininaskisi

Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 A─čustos 2015
2.653
1.626
Te┼čekk├╝r ederim cnm adetim 14 g├╝n ge├žti erken gebelik testi vard─▒ onu kulland─▒m negatif ├ž─▒kt─▒ .Son 2 ayd─▒r da adet miktar─▒m azalm─▒┼čt─▒ bu ay hi├ž gelmedi.Su an ├žok stresli bi ortamday─▒m kendimi avutuyorum ins stresten gecikmi┼čtir diye
Pcos mu var can─▒m? Stresli bi d├Ânem belki budur geciktiren..