Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende baslicam glifora tekrar ..bana da aşırı mide bulantısı yapıyor😔😔 ama kilo veremiyorum.faydasi olur belki 80 den 69 a çok zor düştüm. . Şimdi biraz daha kilo vermeye çalışcam.birde hayıt tohumu çayı içecem.bakalim.nasip. bir daha ki denemeye kadar.belki öyle vesile olur. İnşallah en kısa zamanda bizlere de nasip eder Allah'ım ,🤲
Amin inşAllah canımmm..bence kullan hamile kalanda çok bu ilaçla..bende çok zor kilo verdim.şimdi dr glifor adetini duzenler dedi tek aksam 850 iciyodum dahiliye dr 1 ay 1000lik kullan ve kontrol gel dedi asiri midemi bulandirsada sagligimiz icin mecburuz..bu arada boyum 1.75 65 kiloyum sanirim tedaviye kadar 60 duserim bu ilacla..

Amin inşAllah canımmm..bence kullan hamile kalanda çok bu ilaçla..bende çok zor kilo verdim.şimdi dr glifor adetini duzenler dedi tek aksam 850 iciyodum dahiliye dr 1 ay 1000lik kullan ve kontrol gel dedi asiri midemi bulandirsada sagligimiz icin mecburuz..bu arada boyum 1.75 65 kiloyum sanirim tedaviye kadar 60 duserim bu ilacla..
Haklısın canım zorlansakta sonu güzel olur inşallah. Bende binlik var evde. Onu kullancam. Oo senin baya boyun varmış. Ben 162 yim. Daha çok vermem lazım. Neyse bolbol yürüyüş bakalım.olacak inşallah. 🤲

Haklısın canım zorlansakta sonu güzel olur inşallah. Bende binlik var evde. Onu kullancam. Oo senin baya boyun varmış. Ben 162 yim. Daha çok vermem lazım. Neyse bolbol yürüyüş bakalım.olacak inşallah. 🤲
inşAllah ya her seyden once kendimize inanmaliyiz 🤗zaten diyorum basarirsam ben nasil umut aradiysam burda sayfalarca konu okuduysam herkese yardimci olmak istiyorum basimdan neler gecti neler yaptik yapmadik..yaa makale bile cevirdim 🤭 zaten bu konu yuzunden tertemiz delircezz 🤣

inşAllah ya her seyden once kendimize inanmaliyiz 🤗zaten diyorum basarirsam ben nasil umut aradiysam burda sayfalarca konu okuduysam herkese yardimci olmak istiyorum basimdan neler gecti neler yaptik yapmadik..yaa makale bile cevirdim 🤭 zaten bu konu yuzunden tertemiz delircezz 🤣
Çok haklısın canım bende arastrima yapmaktan kafayı yicem sanırım.😂😂 Stres en büyük düşmanımız da işte gelde kalbine anlat ☺️ hayırlısı inşallah hakkimizda ❤️

Çok haklısın canım bende arastrima yapmaktan kafayı yicem sanırım.😂😂 Stres en büyük düşmanımız da işte gelde kalbine anlat ☺️ hayırlısı inşallah hakkimizda ❤️
inşAllah canımmm ya..stressiz de olmuyo artik olmuyo napalim dedigimizde mi olacak bilemedim biraz caba gosterelimde ondan sonra ansizin mucizemiz gelsin bizimde 🤲😍

Merhabalar arkadaşlar.. Benim 3.5 yıldır süren gebe kalma isteğimi, yaşadığım 2 kaybımı anlatmaya, burada aynı kaderi paylaşan arkadaşlarımla dertleşip rahatlatmaya çok ihtiyacım var.. Bu sıkıntıları herkesle paylaşamıyosun. Kadınlar kulübü arkadaşlıkları çok güzel gerçekkten, birkaç yıldır haberleştiğimiz arkadaşlarım var mesela. Onların kiminin bebişleri oldu, kimi hala benim gibi mücadelede...
3.5 yıla 1 tüp bebek, 1 kürtaj ve 1 düşük sığdırdım. O kadar zzor zamanlar yaşadım ki.. İllaki daha zor süreçlerden geçmiş arkadaşlar vardır. Rabbim hepimize sabır ve güç versin, mücadelemizin sonu bebikolarımızla bahar bahçelerinde gezinmek olsun inşallah 🙏👧👦💐🌻🌼
Gelelim serüvenime.. Biz 1.5 yıl korunduk, aman düğün borçlarımızı ödeyelim, aman ev alalım derken 1.5 yılı geride bırakmıştık. Sonra tamam artık bir bebeğimiz olsun dedik ama tabiki bizim hesabımız tutmadı. 1 yıla kadar hiçbir doktor ekstra bişey yapmıyor. Pcos olduğumu gördükleri halde. 1 yıl sonunda gittiğimiz doktor tüp bebek dedi kafadan.. Eşimin spermlerinde de problem çıkınca bu yolu seçtik. Alelacele pat bi baktım yumurta toplama için anestezi alıyorum. Tabiki yanlış seçim olan merkezde negatif gördük ve bu beni çok yıprattı... Sonra üzerinden baya geçince 2.tedavi için Ankara'da çok önerilen bi doktora gittik. Rapor çıkardık, iğneleri aldık, reglim bi türlü gelmiyor. Doktoruna mesaj attım yinede test yap gebelik yoksa tarlusal al dedi. Ben kaç bin kez yaptığım gebelik testini çıkardım yaptım bide ne göreyimmm t çizgisi damlatır damlatmaz belirdi. Tabi biz havalara uçtuk falan. Bu arada kız kardeşim benden birkaç gün önce gebe olduğunu öğrendi. O keseyi görmek, kalbinin atışı muhteşemdi. 11.haftada 2 ki test için konuşmaya doktorumuza gittik 1 hafta öncesinde nasıl heycanlıyız. Kardeşim önce muayene oldu bebik kıpır kıpır onun videolarını çektik falan sıra bana geldi, doktorun suratı değişti, hiç konuşmuyo ben anladım bişey mi oldu dedim. Çok üzgünüm dedi. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Kalbi durmuş çiçeğimin ertesi gün sabah kürtaj oldum. Uç ay korunduk. Korunmayı bıraktığımız ay tekrar gebe olduğumu öğrendim. Onu da 6.haftada kendiliğinden düşürdüm. Testler yaptırdık bende pıhtılaşma problemi varmış. İnşallah sağlıkla bundan sonra ilk gebeliğimde doğuma kadar iğne kullanacağım.. Yine bi süre ara verdik. Çünkü dinlenmek istiyodum ve kayınvalidem rahatsızlandı, sürekli eşimin memleketi ve evimiz arasında mekik dokuduk(800 km mesafe) ve maalesef kayınvalidemi kaybettik. Eşim uzunca bi süre toparlayamadı kendini...
Artık bu ay yoğunlaşalım tekrar dedik.. Ovulasyon testi aldım. Glifor ve inofolic combi kullanıyorum. Sizde benimle ovulasyon takibi ile bat beklemek ister misiniz ? Yada bu yolda neler yaşadığınızı paylaşmak ister misiniz ? Herkesin sağlıklı bir gebelik dönemi ardından sağlıkla, bebeğini kucağına alması dileğiyle...🙏👦👧💕💐
Canım benim durumunuz nedir

X