Gebelik mi acil kizlar

rgtdhr

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
206
32
28
Kızlar bugün ovitrelle iğnenin 13.gunu kanda hcg 46.1 bu değer gebelik mi nolur acil ssabah erken gebelik test te pozitif çıktı

Eklentiler

• IMG-20231015-WA0000.jpg
    IMG-20231015-WA0000.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 90
Kanda çıktıysa idrar testinin hiçbir anlamı ve önemi yok. Mühim olan kandır ki sizinde 46 çıkmış. 5’in üzeri pozitif sayılır. Betada önemli olan ilk çıkan değer değil iki gün içinde iki katı ya da %60 artmış olması.

Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Kanda çıktıysa idrar testinin hiçbir anlamı ve önemi yok. Mühim olan kandır ki sizinde 46 çıkmış. 5’in üzeri pozitif sayılır. Betada önemli olan ilk çıkan değer değil iki gün içinde iki katı ya da %60 artmış olması.
Salı günü tekrarliycem kan tahlilini inşallah yükselir insallah

Kanda çıktıysa tamamdır Allah’ın izniyle, iki günde bir katlanmasına bakın, stres yapmayın, Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🏻🥰

175 çıktı bugün normal mi sizce

Hayırlı olsun sadece ovitrelle mi yaptınız başka bişey kullandınız mı
Teşekkür ederim klomen kullanıp sonra ovitrelle vuruldum bu dönemde bol havuç yedim ve doktorun verdiği günler haricinde kesinlikle ilişki yasamadim.. ama bugün çok şiddetli kasık karın ve mide ağrısı yaşıyorum😔

Teşekkür ederim klomen kullanıp sonra ovitrelle vuruldum bu dönemde bol havuç yedim ve doktorun verdiği günler haricinde kesinlikle ilişki yasamadim.. ama bugün çok şiddetli kasık karın ve mide ağrısı yaşıyorum😔
Çok normal ilk haftalarfa. Peki ovitrelleyi yumurta kaç mm iken yaptırdınız ve 36 saat sonra mı ilişki oldu

X