Gebelik olabilir mi? Kanı ne zaman vermeliyim? Acil desteğe ihtiyacım var tecrübesizim

Merhabalar. Öncelikle araniza yeni katıldım. Sürekli okuyordum ama sanırım artık sormam gerekiyor. Acil desteğe ihtiyacım var. Öncelikle son regl tarihim 1 mart 5-9-10 martta birliktelik oldu aslında ovülasyon testi kullandım ama inanın ben çözemiyorum ovülasyon testini ben adet takip uygulamasına güvenerek ovülasyonda ilişkiye girdim. 12 martta kasıklarımda hafif sızlama ve baskı oldu. Alındım benim normal dönemde de olur ama çok sıklaştı. 14 martta soll kasığımda ağrı oldu benim regli dönemimde çok ağrılı değil bu ağrı da çok fazla değildi çok halsizleştim. Ve karnım çok şişkindi gaz dolu gibi. 16 mart gibi ayaklarımı asla ısıtamıyorum. Çorap patik panduf var ama hala ısınmıyor ayaklarım kasık ağrım yok ama iştahsızlık ve böyle hastalık halı söz konusu reglime 9 gün kaldı Ki ben yaz kış çoraptan nefret eden biriyim sadece dışarı çıktığımda kullanırım. 17 si cuma günü kan testi verdim biliyorum çok erken ama dayanamadım 0.01 çıktı şuan 20 martta bugün kasığımda yürürken beni durduran iğne batmaları oldu belimde2 gündür ağrı var halsizlik ve sirt ağrıları arttı ablam doktor ona sorduğumda erken davrandigimi 1 hafta reglimin geçmesi gerektiğini soylledii sizce ben ne yapmalliyim siz ne hissediyosunuz. 7 aylık evliyim ve 7 aydır deniyoruz ilk defa bu ay böyle oldu. Cevaplarinizi bekliyorum.
Benim de böyle aynı… 19-20 Mart beta hep negatif çıktı son adet tarihim 27 Şubat. Üstüne 19 martta acile gittim ağrı çok Yüksediği için. Kese gibi bir şeyler gördüler ama beta negatif diye bi şey demediler. İki gündür de adet olacak hatta oluyor gibi ağrım var arada oluyor. Üç gün sonra olmazsa bi daha kan vercem inşallah bebekler bizimledir

Benim de böyle aynı… 19-20 Mart beta hep negatif çıktı son adet tarihim 27 Şubat. Üstüne 19 martta acile gittim ağrı çok Yüksediği için. Kese gibi bir şeyler gördüler ama beta negatif diye bi şey demediler. İki gündür de adet olacak hatta oluyor gibi ağrım var arada oluyor. Üç gün sonra olmazsa bi daha kan vercem inşallah bebekler bizimledir
Benimde regllim 2 gün gecikti belimin ağrıması dışında hiç ağrım yok pazartesiye-saliya kadar bekleyip kan vericem tekrar birde 20 dk bir inanılmaz idrar sıklığim var ve ben su çok tüketmeyen biriyim. Inşallah bizimledir.

X