Gebelik oluşmuş mudur, ilaç yan etkisi mi? Yardımcı olur musunuz

Asdhyt12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
8
4
29
Kızlar merhaba endişelendiğim ve sormak istediğim bir soru var. 9 gün önce nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Boşalma esnasında geri çekildi, Ben idrara çıktım ve ardından sabunla vajina etrafını yıkadım. Sonrasında tenlerimizin birbirine teması söz konusuydu. Boşalma olmadı ama Zevk suyundan şüphelenip tekrar idrara çıktım ve temizlendim. Normal şartlarda adet düzensizliği olan bir insanım. İlişkiden sonra 12 saat içinde Ella hapı kullandım. Adet düzensizliğim olduğu için gecikme olup olmadığını anlamıyorum. Fakat yumurtalık bölgemde adet öncesi gibi ağrı var.çok şiddetli bir ağrı değil. Sanki adet olacakmışım gibi ama olamıyomuşum gibi. 3 gündür mide bulantısı yaşıyorum. Ve hafif baş dönmesi mevcut. İdrara normalden 2 3 defa daha fazla çıkmAya başladım Çok stresli ver gergin hissesiyorum kendimi. Sizce gebelik oluşmuş mudır. Bu durumda böyle birşeyin olaslığı ne kadardır? İlişkiden kaç gün sonra idrarda gebelik testi yapmalıyım ?

Ella da kullansanız gebelik oluşma ihtimali her zaman var, burda bir üye kullandı ve hamile kaldı,bebek de sağlıklı. Altından kalkamayacaginiz şeylere kalkışmayın derim,zevk suyundan da hamile kalınır.

X