gebelik referans degerime bakar mısınız lütfen

İnan aynı lafı duydum bende 25 yaşındayım geçen ay izindeydim hiç çocuk bebek falan düşünmedim tutmuş şansımıza jnsallah sağlıklı gebeliktir hakkımız da hayirlisi olsun inşallah 🤲🤲🤲 yarın yazarım mutlaka
Amin inşallah ❤️❤️ ben bu ay sadece 3 kere korunmadim ona rağmen tuttu önce Allah sonra aktarcilar sağ olsun aktara gidip kadın hastalıkları için macun dersen hazırlıyorlar bir sürü karışım fiyatı 400tl

Amin inşallah ❤️❤️ ben bu ay sadece 3 kere korunmadim ona rağmen tuttu önce Allah sonra aktarcilar sağ olsun aktara gidip kadın hastalıkları için macun dersen hazırlıyorlar bir sürü karışım fiyatı 400tl
Neden korundun ki ben bi sene boyunca hiç korunmadim anca oldu şimdi sevinemiyorum bile

Neden korundun ki ben bi sene boyunca hiç korunmadim anca oldu şimdi sevinemiyorum bile
Bende hiç korunmadim 1 sene 2 aylık evliyiz doktora bu ay gittim 2 kere adet olduğum için ve çocuğum olmadığı için yumurta rezervimin düşük olduğunu söyledi tüp bebek şart normal şartlarla asla olmaz dedi. Bu ay çok karamsardim yemekten içmekten kesildim ilişki dahi istemiyordum eşim bu ay hissediyorum olacak dedi onun Zoruyla korunmadim. 2 haftadır yemeklerden tiksindim kokuyordu bende dedim herhalde üzüntüden bir anda supriz oldu bana da

Bende hiç korunmadim 1 sene 2 aylık evliyiz doktora bu ay gittim 2 kere adet olduğum için ve çocuğum olmadığı için yumurta rezervimin düşük olduğunu söyledi tüp bebek şart normal şartlarla asla olmaz dedi. Bu ay çok karamsardim yemekten içmekten kesildim ilişki dahi istemiyordum eşim bu ay hissediyorum olacak dedi onun Zoruyla korunmadim. 2 haftadır yemeklerden tiksindim kokuyordu bende dedim herhalde üzüntüden bir anda supriz oldu bana da
Maşallah 💓 bana da gecen ay klomen verip aşılama yapacaktı ben tatile gidicem burda olmicam diğer ay yapalım dedim tatilde inanılmaz bosvermistik çocuk meselesini esimde bende. bende hiç tiksinme olmadı ama kokuları çok net alıyorum birde dediğin gibi kaşık ve bel ağrım çok var göğüslerim çok hassas hatta öğrenmeden önce goguslerime surekli iğne batırıp çıkarıyorlar gibiydi

Maşallah 💓 bana da gecen ay klomen verip aşılama yapacaktı ben tatile gidicem burda olmicam diğer ay yapalım dedim tatilde inanılmaz bosvermistik çocuk meselesini esimde bende. bende hiç tiksinme olmadı ama kokuları çok net alıyorum birde dediğin gibi kaşık ve bel ağrım çok var göğüslerim çok hassas hatta öğrenmeden önce goguslerime surekli iğne batırıp çıkarıyorlar gibiydi
Bende daha önce 2 doktora gittim ilk doktor tüp bebeksiz imkansız tüp Bebek merkezine gidin dedi 2. Şuan ki doktorum da bu hormonlarla çok zor demişti bana geçen ay doğum kontrol hapı verdi hormonlarim için belki de o sayede hamile kaldım bende hem pko var hem hormon bozukluğu

Maşallah 💓 bana da gecen ay klomen verip aşılama yapacaktı ben tatile gidicem burda olmicam diğer ay yapalım dedim tatilde inanılmaz bosvermistik çocuk meselesini esimde bende. bende hiç tiksinme olmadı ama kokuları çok net alıyorum birde dediğin gibi kaşık ve bel ağrım çok var göğüslerim çok hassas hatta öğrenmeden önce goguslerime surekli iğne batırıp çıkarıyorlar gibiydihic

Ben banyo yapmaya bile korkuyorum sürekli uzanıyorum sende çok dikkat et kendine ve süt iç bol bol inşallah Allah hayırlısını verir çok da düşünmemek gerek

Bende daha önce 2 doktora gittim ilk doktor tüp bebeksiz imkansız tüp Bebek merkezine gidin dedi 2. Şuan ki doktorum da bu hormonlarla çok zor demişti bana geçen ay doğum kontrol hapı verdi hormonlarim için belki de o sayede hamile kaldım bende hem pko var hem hormon bozukluğu
Allah ol derse olur dediğim gibi herşey kafada bitiyor çok düşünme hayırlısını iste

Ben banyo yapmaya bile korkuyorum sürekli uzanıyorum sende ç

Ben banyo yapmaya bile korkuyorum sürekli uzanıyorum sende çok dikkat et kendine ve süt iç bol bol inşallah Allah hayırlısını verir çok da düşünmemek gerek
Sende baya dikkat ediyorsun :) sakınan göze çop batar diye pek şey yapmıyorum ben neyi çok istesem de olmuyor 🥺 bu yüzden sevinmeye bile korkar oldum birde doktorun dün dediklerinden dolayı artık kendimi hamile gibi hissetmiyorum

Açıkçası bende geç döllenme olabileceğini düşünüyorum çünkü son adetten eşimle yan yana değildik farklı şehirlerdeydik adet bittikten sonra gelmişti eşim birde pko var ne zaman yumurtamin catlatacagi belli değil yazdığıniz yazıyla şuan çok morel verdiniz çok kalp 💓
Yani kağıt üstünde ve gerçekte hafta tarihimiz her zaman aynı olmuyor ne yazıkki. Ben hamile kaldığım ay adet bitiminden 2 3 gün sonra birliktelik olmuştu o ay. O zaman kalmışım. Kapıt üstündekine yakındı yani beta yüksek gidiyordu o yüzden. Kimi dd adet bitiminden 15 20 gün sonra hamile kakıyor

X