gebelik şüphesi

FarahZ65

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
144
-32
29
Arkadaşlar merhaba 3 ayı geckin evliyim yumurtlama zamanımda korunmalı geri çekme yöntemi ile ilişki yaşadık eşimde bebek bi istiyor bi istemiyor anlamadım yok maddiyat yok gelecek hazırlayalım ya hersey daha kötüye giderse diyorum hayat daha pahalılaşırsa ve 29 a girdim geç yasta istemiyorum doğum zorlaşıyor bebek sağlıksız olabiliyor gençlik dermanı olmuyor herşey tadında zamanında güzrl diyorum ama yok iki haftayı geçti sonra bu belirtiler başladı şimdilik adetim 3 gün gecikti akşamları oturduğum yerde uyuya kalıyorum bir halsizlik bir yorgunluk var göğüslerim çok şiş gibiydi ve o iki hafta süresince belim ağrıyordu akıntım vardı açık sarı sonra hafif beyaz ve sonrasında da ara ara oldu. Gazda vardı baş ağrısı oluyor arada hafif kabızlık öfkelenme aşırı sinirlilik bu hafta birgün çok üşümüştüm midemden ağzıma kadar yanma hissi acı su gelmesi ne yesem sürekli öyle oluyor ama bulantı kusma yok adetimde 3 gün gecikti belim ve kasıklarım çok ağrıyor hala adet olmadım testte yapmak istemiyorum üzülürüm diye çok istiyorum bebek ve hcg düşük çıkıp yeni olduğu için kendini göstermeyebilir diye acaba biraz daha mı gecse bi 4-5 gün sonra mı yapsam testi adet olmassam sizce hamile olabilirmiyim

Son düzenleme:
3 gün geçmiş sorular beyninizi kemirecegine test yapmanız daha mantıklı insallah vardır 4 gün beklemenize gerek yok

3 gün geçmiş sorular beyninizi kemirecegine test yapmanız daha mantıklı insallah vardır 4 gün beklemenize gerek yok
hcg hormonu düşük çıkar kendini göstermez yeni diye oyüzden yapmıyorum

hcg hormonu düşük çıkar kendini göstermez yeni diye oyüzden yapmıyorum
Adet geçtiği zaman her şekilde çıkar siz bilirsiniz hamile olma ihtimalinin yüksek normal de böyle düzensiz olup geçtiği oluyor mu

Adet geçtiği zaman her şekilde çıkar siz bilirsiniz hamile olma ihtimalinin yüksek normal de böyle düzensiz olup geçtiği oluyor mu
doğrudur fakat negatif çıkarsa korkum var çok üzülürüm

X