Gebelik testi acil

Berrinim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
269
78
27
Merhaba arkadaslar adetimden 4 gun once hcg bakildi 0.100 dü adet gecerse test yaptir ddi adetim 4 gun gecti bugün test yaptim cok cok silik cikti atıyorum sizce gebelik varmi geç döllenme mi acaba

Eklentiler

• IMG-20210223-WA0017.jpg
    IMG-20210223-WA0017.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 176
Ufak kırmızı bir nokta var sanki ama bu silik sayılır mı bilemiyorum 😏 umudunuzu kırmak istemem ama bu yaptığınız marka test benim beta HCG 8 iken baya belirgin bir çizgi çıkarmıştı olsaydı çıkardı diye düşünüyorum

Ufak kırmızı bir nokta var sanki ama bu silik sayılır mı bilemiyorum 😏 umudunuzu kırmak istemem ama bu yaptığınız marka test benim beta HCG 8 iken baya belirgin bir çizgi çıkarmıştı olsaydı çıkardı diye düşünüyorum
Ya kızlar hemen bu sonuc cikti hic beklemeden

Canim sanki var gibi ama git bir kan ver, bu testler pek guvenilir olmuyor ama insallah Rabbim gönlunden geçeni nasip eder 🙏

Canim sanki var gibi ama git bir kan ver, bu testler pek guvenilir olmuyor ama insallah Rabbim gönlunden geçeni nasip eder 🙏
İnşallah kuzum benimde.aklim karisti simdi yani kuruma cizgisi olmasi imkansiz cunki aninda boyle oldu ne ara kuruycak eski testlere bakiyorum hic kuruma cizgisi yok

Gidicem ama bi kac gun sonra adetim 4 gun gecikti hic bukadar gecikmedi

X