Gebelik testi bakar mısınız lütfen

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.686
800
30
Ben de geçen Haziran’da dış gebelik geçirdim 15 ocakta da düşük yaptım kürtaj oldum şimdi ben de hamileyim elim yüreğimde ama ikinci de o kadar çok ağladım ki leke gelince yine de engel olamadım şu an da kendimi rahatlatmaya çalışıyorum çünkü 9 ay belki bir çok stres yaşayacağız ama inşallah kucağımıza alınca hepsi geçecek dua edeceğim siz de bana dua edin inşallah ❤️
Öyle tabi benim Şubat'ta ki düşüğüm de o kadar az bir lekeydi ki doktor düşük deyince şok oldum ilk defa başıma geliyordu ama az çok düşük nedir de biliyorduk ne bir ağrı ne bir sızı bu sefer kan geldi bildiğin hatta eşime gitmeyelim boşuna hastaneye demiştim düştü yada düşüyor eşim kabul etmedi her ihtimale karşı gidelim falan deyince gittik çok şükür iyi ki de gittik diyorum ama yine de korkuyorum dediğin gibi afedersin her lavobaya gittiğimde ödüm kopuyor bişey olmayınca çok şükür bugün de bişey olmadı diyorum inşallah Rabbim hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın minnoslarimizi kucağımıza almayı nasip etsin canım Allah razı olsun 🙏😘😍 dua edelim birbirimize inşallah 🙏

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
800
590

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ailem2

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
17
-1
39
Kizlar lütfen yardim edin. Erkennt gebelik testi yaptim. 6 dakika sonra cok Silik ama pembe cizgi belirdi. Fotoda okadar nett görünmüyor. Adetime 3 gün var. Silik olanlar varmi?

Eklentiler

• 20210517_122957.jpg
    20210517_122957.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 88

18Admin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
32
8
37
Bende birşey sormak istiyorum kafam çok karışık internetten laboquick marka ovülasyon testleri almıştım 2 adette gebelik testi gönderdiler dış poşetleri aynı hepsini farkında olmadan bir torba içine koydum adetin 5.günü testlere başladım arasına gebelik testide karıştığı için 13.gün onu yapmışım ertesi günü yaptığım ovulasyonları sırasıyla tarihe göre sıralarken şok oldum hepsinde lh yazarken birtanesi hcg yazıyordu bayağ ikinci çizgi belliydi ama ertesi günü gördüm akşama 1tanede farklı marka gebelik testi yaptım negatif çıktı 19 günde yada 21 günde bir adet olurum düzensiz biraz adetime 5 gün var daha resmi ekliyorum kafam çok karışık birinde var diğerinde yok.
20210531_004317.jpg