Erkek İnfertilitesi Gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

EdaSRC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
70
26
26
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

Eklentiler

• 81D0EC47-841A-4111-93A7-625049057F02.jpeg
    81D0EC47-841A-4111-93A7-625049057F02.jpeg
    179,2 KB · Görüntüleme: 627
  • 90A6CE0D-5C6B-49CA-8A2F-818B17D3E61C.jpeg
    90A6CE0D-5C6B-49CA-8A2F-818B17D3E61C.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 601
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?
Merhaba benimde bat 15 Şubat yumurtlamanin 10. Gunu predictor marka erken gebelik testi yaptım bı bakarmisinix sizinde boylemiydi acaba

Eklentiler

• IMG_20210207_211513.jpg
    IMG_20210207_211513.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 482
  • PicsArt_02-07-09.14.49.jpg
    PicsArt_02-07-09.14.49.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 409
Canım salı günü kan verdim regilden 6 gün önceydi beta 10 çıktı bgn tekrar kan istediler bugünde beta 22 çıktı ama regilime daha 4 gün var nasıl sence
Hayırlı olsun canım bence gayet iyi önemli olan adetin gecikince kaç olduğu ve artış..

Hayırlı olsun canım bence gayet iyi önemli olan adetin gecikince kaç olduğu ve artış..
Şuan için iyi diyorsunuz yani İnşallah artışların güzel olur rabbim sağlıklı sihatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Şuan için iyi diyorsunuz yani İnşallah artışların güzel olur rabbim sağlıklı sihatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Benim ikinci gebeliğimde adetim 6 gün geçtiğinde 24 çıkmıştı beta.Geç döllenme olmuş belki öyledir.Adet gününde yaptırın doktora da gösterirsiniz sonucu daha iyi olur

Aynen Öyleyapayım ozamn ben pazartesi regil günüm ozamn bidaha yaptırırım inşallah

Merhaba sizinki gibi bir durumla karşı karşıyayım. Çok anlayamadım neden böyle oluyor :KK43: bata 4 gün kala yaptığım test üstteki daha belirgin, alttaki bugün yani bata 3 gün kala yaptığım biraz daha az belirgin gibi geldi ve bu yüzden üzüldüm. Anlayamadım neden böyle oldu 🤔 sizin 2 gün kala pozitif, 1 gün kala negatif miydi? Ve kanda ne kadar çıktı değeriniz, regl gününde mi yaptırmıştınız testi? 🤔

Eklentiler

• IMG_20210309_142042.jpg
    IMG_20210309_142042.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 219
Merhaba sizinki gibi bir durumla karşı karşıyayım. Çok anlayamadım neden böyle oluyor :KK43: bata 4 gün kala yaptığım test üstteki daha belirgin, alttaki bugün yani bata 3 gün kala yaptığım biraz daha az belirgin gibi geldi ve bu yüzden üzüldüm. Anlayamadım neden böyle oldu 🤔 sizin 2 gün kala pozitif, 1 gün kala negatif miydi? Ve kanda ne kadar çıktı değeriniz, regl gününde mi yaptırmıştınız testi? 🤔
sizinkiler bariz pozitif ama 🙂 2 gün arayla kan verirseniz daha iyi spnuc alırsınız önemli olan betanın yükselmesi

Ben farklı markayla yapmıştım 2 gün kala o negatifti ama regl günümde kan verdim 49 çıktı 2 gün sonra 150 idi hamileymişim

X