Gebelik testi pozitif kah tahlılı negatif

aysecksnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
13
0
26
Kızlar merhaba gebelık testı yaptım dun erken gebelık ve normal testen ıkısıde cizgi çıktı kan tahlılı verdım negatıf çıktı reglı guneme ıkı uc gun var daha normal mı bu durum sonra kan testı versem duzelır mı
image.jpg

Bir kaç gün bekleyin hatta regl tarihiniz 3-4 gün geçince tekrar kan vermeye gidin inşallah gebesinizdir.

Kızlar merhaba gebelık testı yaptım dun erken gebelık ve normal testen ıkısıde cizgi çıktı kan tahlılı verdım negatıf çıktı reglı guneme ıkı uc gun var daha normal mı bu durum sonra kan testı versem duzelır mıEki Görüntüle 3279730
Merhaba bugün aynısı basıma geldi ama benim adetime daha 1 hafta var yumurtalama günümdende 8 gün gecti acaba tekrar beta artar mı bende merak ediyorum

Doktorum yarında takıp et dedş bana artarsa haber veririm🙏🏻🥹
Baktırdınız mı acaba ben 4 gün gecti yine idrar testi yaptım silik cizgi cıktı kan verdim negatif eve geldim yine idrar testi yaptım silik cizgi cıktı acaba kimyasal gebelik mi diye düsünüyorum

Kızlar merhaba. Bende dün erken gebelik testi yaptım sonuç bu şekil çıktı bugünde kan testi verdim beta hcg 2.75 çıktı. Kanda 5 altı olanlar negatif oluyor ama dün bu şekilde çıktı idrarda. Adetime daha 5 gün var kan testini sizce erken mi verdim.

Eklentiler

• IMG_3576.jpeg
    IMG_3576.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar merhaba. Bende dün erken gebelik testi yaptım sonuç bu şekil çıktı bugünde kan testi verdim beta hcg 2.75 çıktı. Kanda 5 altı olanlar negatif oluyor ama dün bu şekilde çıktı idrarda. Adetime daha 5 gün var kan testini sizce erken mi verdim.
Merhaba artimed mi testiniz ve sonucunuz ne oldu

X