Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi silik çizgi bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

rreyhann

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
630
439
Hanımlar iyi akşamlar. Pcos hastasıyım 1.5 yıllık evliyim ve 4 aydır bebek deniyoruz. Bu ay yaklaşık 15 gün kadar femara kullandım ve 2 adet yumurta olgunlaşımca otriville çatlama iğnesi oldum. Doktorumun söylediği günleri değerlendirdik. Şuan adetime 5 gün var dün akşam bekleyemedim merakımdan test yaptım. Merakımı tetikleyen de acayip Bi bel ağrım var arada kasıklarımda da ağrı oluyor. Ara ara mide bulantısı geliyor belki psikolojiktir diye düşünüyorum ama bel ağrısı hiç de psikolojik değil ağrı resmen kendini belli ediyor. Velhasıl kelam testi yaptığımda ilk başta tek çzigi çıkmıştı bende banyoda bırakıp Bi daha bakmadım. Sabah kalktığımda t çizgisinde hafif silik Bi çizgi gördüm sizce gebelik olabilir mi Bi bakabilir misiniz? Işığa bağlı resimde görünmeyebilir belki ama eşimle beeraber baktığımızda silik çizgiyi net görebiliyoruz.

Eklentiler

• IMG_20200430_114110.jpg
    IMG_20200430_114110.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 261
  • IMG_20200430_114054.jpg
    IMG_20200430_114054.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 245
Çatlama iğnesinin üstünden ne kadar süre geçti acaba

Ignenin etkisi henuz gecmemis olabilirr ama insallah hamilesinizdir🤲🏻

İlk resimde çizgiyi
Hanımlar iyi akşamlar. Pcos hastasıyım 1.5 yıllık evliyim ve 4 aydır bebek deniyoruz. Bu ay yaklaşık 15 gün kadar femara kullandım ve 2 adet yumurta olgunlaşımca otriville çatlama iğnesi oldum. Doktorumun söylediği günleri değerlendirdik. Şuan adetime 5 gün var dün akşam bekleyemedim merakımdan test yaptım. Merakımı tetikleyen de acayip Bi bel ağrım var arada kasıklarımda da ağrı oluyor. Ara ara mide bulantısı geliyor belki psikolojiktir diye düşünüyorum ama bel ağrısı hiç de psikolojik değil ağrı resmen kendini belli ediyor. Velhasıl kelam testi yaptığımda ilk başta tek çzigi çıkmıştı bende banyoda bırakıp Bi daha bakmadım. Sabah kalktığımda t çizgisinde hafif silik Bi çizgi gördüm sizce gebelik olabilir mi Bi bakabilir misiniz? Işığa bağlı resimde görünmeyebilir belki ama eşimle beeraber baktığımızda silik çizgiyi net görebiliyoruz.
bende gördüm canım hayırlısı olsn bakalm hayırlı haberler bekliyoruz

Kızlar merhaba test yaptım ama çok silik bi çizgi çıktı adetim geçmedi Nisan 2 regl oldum

Eklentiler

• A7DB8B99-80CA-4B5F-B144-C1D0258D4F3D.jpeg
    A7DB8B99-80CA-4B5F-B144-C1D0258D4F3D.jpeg
    75,5 KB · Görüntüleme: 171
Kızlar merhaba test yaptım ama çok silik bi çizgi çıktı adetim geçmedi Nisan 2 regl oldum
Ben gordum benimde bu sekildeydi hatta belli bile degildi resimde boyle siyah beyaz yapmıştım insalllaaah hamilesindir testi sabah ilk idrarla tekrarla canim

Gerçekten aynısımıydı ben bu testi 1 hafta olacak nerdeyse yapalı
Evet böyle hayalet cizgi gbi vardi gun geçtikçe koyuldu cizgiler baska yapmadınız mi 1 hafta icinde ? Kan vermediniz mi suan nekdr var adetinize

Valla şu anda ne desek boş. İğneden de olabilir gebelikten de olabilir. Ama dediğinize göre 9 gün geçmiş daha, bu kadar zamanda iğnenin etkisi geçip böyle bariz çıkacak kadar bhcg yükselmez bence. Siz bi de adet olmazsanız yapın test, acele etmeyin

X