Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi silik çizgi bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de böyle olmuştu yapıp unutmuştum sonra silik çizgi görmüştüm falan sonrası negatifti. Adet olmadan önce yapmayın derim. Adetiniz geçip yaptıysanız testi tekrarlayın..

Kan vermedim başkada yapmadım test geçen 2 nisanda regl oldum ama benim çok düzensiz
Allahım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin sizin de
Cok Sagol canim rabbim her isyeyene nasip etsin bende hayalet cizgilerle öğrenmiştim ama bazilari da busekilde yaptikdan sonra hasta oluyorlar testler bozuk olabiliyormus testi tekrarlasam varsa dahads belirgin çıkacaktır

Kızlar bu sabah testi tekrar yaptım ve yaptıktan Bi kaç saat sonra yine silik çizgi göründü ama bir önceki teste nazaran daha koyuydu anlayamadım kafam çok karıştı. Haftaya tekrar test yapacağım en garantisi o olacak sanırım.

Kızlar bu sabah testi tekrar yaptım ve yaptıktan Bi kaç saat sonra yine silik çizgi göründü ama bir önceki teste nazaran daha koyuydu anlayamadım kafam çok karıştı. Haftaya tekrar test yapacağım en garantisi o olacak sanırım.
Bence en iyisi kan testi bende sizin gbi 4 tane yapmıştım acaba bozukmu die dusunurdum hep kanda cikti sizde kan verin

Eğer koyulaşıyorsa hamilesin 😊🌹

Daha Bi koyu ilk yaptığıma bakarak ama şöyle de bişi var ilk 5 dk içerisinde beliriyor Bi kaç saat sonra ikinci çizgi beliriyor bilmiyorum hemen heyecanlanmak da istemiyorum 😥😥

Ben ilk 5 dakikada çıkıyor diye yaptım yorumumu çünkü saatler sonra çıkan çizgiler burda birçok kişiyi üzdü.. Genelde testin üzerine su damlatın diyorlar kuruma çizgisi mi değil mi onu öğrenmek için

Ben ilk 5 dakikada çıkıyor diye yaptım yorumumu çünkü saatler sonra çıkan çizgiler burda birçok kişiyi üzdü.. Genelde testin üzerine su damlatın diyorlar kuruma çizgisi mi değil mi onu öğrenmek için
Yarın su damlatatım bakalım değişecek mi
Ama daha önce de böyle test yapıp saatlerce beklediğimi oluhordu herhangi bir ikinci çizgi oluşmuyordı bilemedim

X