Gebelik testi silik çizgi tekrarladı

mrveyldzpndk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
564
1.124
33
Arkadaşlar merhaba, pazar günü regli günümdü ve olmadım. Pazartesi günü test yaptım silik çizgi çıktı testi bugün yeniden yaptım diğer testten daha silik çıktı. Benim gibi durum yaşayan var mı

Arkadaşlar merhaba, pazar günü regli günümdü ve olmadım. Pazartesi günü test yaptım silik çizgi çıktı testi bugün yeniden yaptım diğer testten daha silik çıktı. Benim gibi durum yaşayan var mı
En iyisi kan testi ver canım testlerde de yanılma payı var kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi

Arkadaşlar sizce hamile miyim bakar mısınııız??
Son adet tarihim 5 ocak adetlerim düzenlidir günü şaşmaz 8 şubat oldu hala adet olmadım bugün sabah test yaptım bu şekilde çıktı lütfen yorumlarınızı bekliyorummm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• CD10A832-608C-4EAD-9BBA-9246AB41871C.jpeg
    CD10A832-608C-4EAD-9BBA-9246AB41871C.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 79
Son adet tarihim 5 ocak adetlerim düzenlidir günü şaşmaz 8 şubat oldu hala adet olmadım bugün sabah test yaptım bu şekilde çıktı lütfen yorumlarınızı bekliyorummm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canım evet hamilesin çift çizgi😍 ama mutlaka kan ver net daha emin olursun😊

Bende plo var adetlerım düzensiz iki test yaptım sılık cıktı bugun yaptım tek cızgı cıktı ama senınkı duzenlıymıs belkıde hamılesınıdr ınsallah oyledındır
İnş Zeynep hanım, çok düzenlidir adetim. Ama geçen hafta yaptığım ikşnci silik test moralimi çok bozdu. Koyulaşması gerekirken daha açıktı. O bakımdan korkuyorum

Hayırlı olsun var kan testi verin bence

Bende seninle aynı durumdayım 5 ocak adetim bu gün erken gebelik testi yaptım silik çizgi oldu kafam çok karıştı yarın gidebilrisem kan vericem halkımızda hayrılısı olsun

X