Gebelik testi silik çizgi

Cemileminov

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1
0
27
Kızlar ben 2 gün önce test yaptım adete 3 gün vardı daha çok silik bir çizgi çıkmıştı bugun bidaha yaptım adete 1 gün var resmi atıcam varmıdır sizce ?

Eklentiler

• D67CA121-FC7D-4CC2-926F-5DD0D4494B08.jpeg
    D67CA121-FC7D-4CC2-926F-5DD0D4494B08.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 800
Canım ar gibi duruyor çizgiyi bende gördüm adetin geçince tekrar test yap testler bazen Yanıltabiliyor ümitlendirmek istemem hayırlısı olur inşallah😌

Kuzum bence hamilesin. Kan testi yaptir mutlaka. Yarın doktora git derim yada sağlık ocağına. Hayırlı olsunn...

D DilekBurcu Kekke Kekke Hamilrlik belirtileriniz nelerde arkadaslar bata 2 gun varda benim merak ediyorum :KK64:
Ben 5 gün varken öğrendim gebeliğimi abi harekette kasıklarıma batma oluyordu başka hatırlamıyorum ne yaşadığımı zaten bu şüpheyle yaptım ertesi günde kan verdim 43.36 çıkmıştı

Senin yaşadığın belirtiler varsa anlat bende ona göre evet yaşamıştım diyebilirim sana
Oncelikle tesekkur ederim 🙏🏼Canım 4 gun dur goguslerim siski ve agri vardi alt yanlari ozellikle ama bugun azaldi o agri goguslerimin siskinligide indi, karnimin alt kismindada sanki adet olacakmisim gibi bir sızi agri olur ya onun gibi bi agri ama ufakdan sonra geciyor agir bir agrim sizim yok kafam karisti bu ay ilk defa boyle oldu cogunlukla ya cok agrim olur yada bel agrisi ceker olurum adet bu ay farkli bir agri gibi 😔 nedirnsizce

Oncelikle tesekkur ederim 🙏🏼Canım 4 gun dur goguslerim siski ve agri vardi alt yanlari ozellikle ama bugun azaldi o agri goguslerimin siskinligide indi, karnimin alt kismindada sanki adet olacakmisim gibi bir sızi agri olur ya onun gibi bi agri ama ufakdan sonra geciyor agir bir agrim sizim yok kafam karisti bu ay ilk defa boyle oldu cogunlukla ya cok agrim olur yada bel agrisi ceker olurum adet bu ay farkli bir agri gibi 😔 nedirnsizce
Adet tarihine ne kadar kaldı test yaptın mı hiç?

Bence yapmalısın eğer yoksa bile bunu öğrenmiş stresini atmış olursun eğer varsa takipte kalırsın ama bence olabilirsin yani hamilelik belirtileride böyle oluyor
Bir cesaret yarin ilk idrarla yapayim ozaman en azindan icim icimi yemez 🙄 dogru diyorsun. Cok tesekkut ederim tekrardan 🙏🏼

Arkadaşlar bugün test yaptım, test sonucum bu şekilde çıktı, olumlu ya da olumsuz anlayamadım, bilgisi olan var mı

Eklentiler

• 16037407810966209361934680817453.jpg
    16037407810966209361934680817453.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 357
X