Gebelik Testi Silik çizgi

Kızlar benim teste de bakar mısınız silik çizgi çıktı internette de buharlaşma yazıyo düşük yazıyo piskolojim bozuldu iyice
Screenshot_2022-07-01-01-46-29-184_com.whatsapp.jpg

Merhaba birkaç gündür bu sitede gebelik belirtileri konularını okuyup duruyorum. 10 aylık evliyim Haziran ayında eşimle ilk kez korunmadık. Psikolojik olarak sanıyordum birkaç gebelik belirtim vardı. Normalde adet günüm yarın ve ben bugün dayanamayıp test yaptım. Erken gebelik testi. İkinci çizgimi silik gördüm. Çok heyecanlandım ama ümitlenip üzülmekten korkuyorum. Sizce ümitlenmeli miyim?

Eklentiler

• 3094D78D-7B20-489C-925F-F80DC1859CFA.jpeg
    3094D78D-7B20-489C-925F-F80DC1859CFA.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 168
Ayrıca bir haftadır çok feci şekilde idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum. Çok ağrılı ve kokulu idrarım var ve bazen silince pembemsi idrar olduğunu görüyorum. Eğer hamileysem bu durum bebeği etkiler mi? 😢

Merhaba birkaç gündür bu sitede gebelik belirtileri konularını okuyup duruyorum. 10 aylık evliyim Haziran ayında eşimle ilk kez korunmadık. Psikolojik olarak sanıyordum birkaç gebelik belirtim vardı. Normalde adet günüm yarın ve ben bugün dayanamayıp test yaptım. Erken gebelik testi. İkinci çizgimi silik gördüm. Çok heyecanlandım ama ümitlenip üzülmekten korkuyorum. Sizce ümitlenmeli miyim?

Ayrıca bir haftadır çok feci şekilde idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum. Çok ağrılı ve kokulu idrarım var ve bazen silince pembemsi idrar olduğunu görüyorum. Eğer hamileysem bu durum bebeği etkiler mi? 😢
Evet kan testi verirseniz çıkar, ayrıca enfeksiyon tehlikeli bir an önce doktora görünün

Doktora gittim 3 gün kullanacağım antibiyotik vermişti ama ben hamile olup olmadığımı bilmediğim için başlamadım önce kesinleştirmek istedim. Cevabınız için teşekkür ederim.

X