Gebelik testi silik

Merhaba herkese.ben düzensiz adet gören biriyim.şu an 25 yaşındayım 18 yaşımdan sadece yılda 1 2 kez adet görüyorum.ayın 1de kaset test yaptım anında silik çizgi çıktı ben de sevinmiştim hamileyim diye.gidip kan tahlili yaptırdım sonuç negatif.doktorum geç döllenme ola bilir dedi.3 gün geçtikten sonra yine testler yaptım ama hepsi negatif çıktı.gebelik testi yanlış ola bilir mi?yaptığım anda silik çıkmıştı.bir çok yerde araştırdım buharlaşma çizgisi falan dediler ama o da 10 dakika falan bekledikten sonra oluyormuş.boşuna umitlenmek istemiyorum(( başına böyle bir şey gelen var mı?

Merhaba herkese.ben düzensiz adet gören biriyim.şu an 25 yaşındayım 18 yaşımdan sadece yılda 1 2 kez adet görüyorum.ayın 1de kaset test yaptım anında silik çizgi çıktı ben de sevinmiştim hamileyim diye.gidip kan tahlili yaptırdım sonuç negatif.doktorum geç döllenme ola bilir dedi.3 gün geçtikten sonra yine testler yaptım ama hepsi negatif çıktı.gebelik testi yanlış ola bilir mi?yaptığım anda silik çıkmıştı.bir çok yerde araştırdım buharlaşma çizgisi falan dediler ama o da 10 dakika falan bekledikten sonra oluyormuş.boşuna umitlenmek istemiyorum(( başına böyle bir şey gelen var mı?
Benimde dün silik çıkktı bugün bembeyaz negatif çıktı 😔

Benimde 10 günüm var adetimin ertesi günü yumurtlama gördüm aşırı bel agrisi ve yangisi göğüs hassasiyeti göğsüm sizlıyor böyle yorgunluk ve kasık agrim var testim silik çıktı herkes kuruma cizgisi dedi insallah hamileyizdir
Canım ben bugun yaptım çizgi çıkmadı malesef kuruma çizgisiymiiş😔

Canım ben bugun yaptım çizgi çıkmadı malesef kuruma çizgisiymiiş😔
Ben bi kaç kişiye sordum kuruma çizgisi epey zaman geçtikten sonra oluşuyo yani ben yaptığım anda silik çıkmıştı.bi daha yap istersen yaptığın anda silik çıkarsa belki bi umut mutlu haberi verirsin.ben 2 3 gün daha bekleyip tekrar yapicam.buraya yazarım

Ben bi kaç kişiye sordum kuruma çizgisi epey zaman geçtikten sonra oluşuyo yani ben yaptığım anda silik çıkmıştı.bi daha yap istersen yaptığın anda silik çıkarsa belki bi umut mutlu haberi verirsin.ben 2 3 gün daha bekleyip tekrar yapicam.buraya yazarım
Canım bugün yaptım ama negatif çıktı yarın bir de kaset test ile deneyeceğim artık hayırlısı olsun😔 seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah vardır 🌺

Merhaba canım benim adet geçikmesi 3.gün yapmıştım çok silikti ışıkta zor gözüküyordu silik çizgi sonra adetin son gunu 6 gun yaptım yanı 3 gun sonra koyulastı kıpkırmızı olmustu 2.3 güne koyulaşır hamilelik varsa
Merhaba, anında mı cıkmıstı gölge gibi olan acaba

Kozlar ben de bu gün test yaptım, ama çok garip iki çizgi de silik çıktı test mi bozuk ben mi yapamadım anlamadım. İki çizgide 15-20 saniye içinde çıktı ama ikisi de aşırı silik var mı başına böyle bir şey gelen(
1114D22C-5408-4D56-9895-A2E31D720C07.jpeg

Eklentiler

• B9B33D71-7509-41D9-989A-BE4859A2BDB2.jpeg
    B9B33D71-7509-41D9-989A-BE4859A2BDB2.jpeg
    154 KB · Görüntüleme: 45
X