Gebelik testi sonradan çıkan pembe çizgi

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
24
Sabah 6 da gebelik testi yaptım başlarda gölge gibi silik cizgi cikti sonra baktım ki pembeleşmiş kuruma çizgisi normalde renksiz oluyordu böyle başına gelen ve hamile olduğunu öğrenen var mı acaba ???

Eklentiler

• 20240213_132949.jpg
    186,3 KB · Görüntüleme: 355
Merhaba ben 4 aydır yumurtlama testi kullanıyorum ve hep pik gördüm ama bu ay aynı renkti. Ve dün ve bu gün yine pik gibi ama aynı tonlarda oldu. Sormak istediğim ben ilk yumurtlamadan (28-30 ocak) 1 hafta sonra testlerde silik çizgi gördüm. Ve hatta yeni yaptığım tstte biri pembelesmişti. Sizce yumurtlama zamanı şimdiyse neden hamilelik testi silik çıktı? Yumurtlama yaklaşınca sizce silik çizgi çıkar mı?

Eklentiler

• IMG_20240213_135638.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 304
Sabah 6 da gebelik testi yaptım başlarda gölge gibi silik cizgi cikti sonra baktım ki pembeleşmiş kuruma çizgisi normalde renksiz oluyordu böyle başına gelen ve hamile olduğunu öğrenen var mı acaba ???
İdrarı damlattığın yere aynı miktarda su damlat. Bir de sonuç hatalı gibi geldi çizgi dağılmış sanki bilemedim.

Hamilelikte de ovulasyon testlerinin pik çıktığını söyleyen çok bence sizin yumurtlamadan ötürü değil hamilelikten ötürü pik olmuş

Canım ben de senin durumundaydım test yaptım 2 saat sonra çift çizgi çıktı ona inanmadım bir gün sonra yine test yaptım baktım silik çizgi çıktı diğer gün de baktım iki tane çift çizgi çıktı, hastaneye gittim betama baktılar hamileydim

Kızlar selam. Biliyorum beklemek çok zor. Bebek var mı yok mu merak ediyorsunuz ama gününüz geçmeden test yapmanızı tavsiye etmiyorum. 3 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz. Adetten 4 5 gün önce sabah ilk idrarla test yapıyorum. Bazıları belirgin bazıları gölge şeklinde ikinci çizgi çıkıyor ama sonuçlar negatif. Hiç de öyle bekletmiyorum en fazla 10 dk da çıkıyor. Fotoğrafları elimde olanları paylaşıyorum şimdi. Gerçekten bu duruma anlam veremiyorum. (Fotoğraflardakinden daha net canlı halleri, ve çoğu markayı denedim hatta bir tanesi yurtdışındayken almıştım) Bu probleme benim kadar çok denk gelen var mı ?

Eklentiler

• Screenshot_20240303-220209_WhatsAppBusiness.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 216
  • Screenshot_20240303-220233_WhatsAppBusiness.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 174
  • Screenshot_20240303-220345_Gallery.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 185
  • Screenshot_20240303-220400_Gallery.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 200
Canım sen kimyasal gebelik yaşıyor olmayasın

Canım sen kimyasal gebelik yaşıyor olmayasın
Her ay kimyasal gebelik yaşanır mı bilemiyorum. Bu ay adetim lekelenme şeklinde oldu kesilir gibi olunca testten de şüphelendiğim için haliyle gittim kan verdim. Negatif. Ama sonradan adetim gelmişti. Enfeksiyonum olduğunu öğrendim. İlaç kullandım. Bu ay bakalım sonuç ne olacak. Ama kesinlikle günüm geçmemiş yapmam. Çok sıkıldım çünkü.

Aslında bir çok kadın arka arkaya kimyasal gebelik geçirebiliyormuş ve adetle atılıyormuş. Ben burda çok gördüm üst üste 4 ay kimyasal gebelik yaşayanı yani bilemedim. En mantıklısıda günün geçtikten sonra yapmak zaten erken yapılan testler yanıltıcı olabiliyor ama çok istediğimiz için sabırsız davranıyoruz.

Ayrıca bu testlerin bariz pozitif

Ben varim sanirim cok erken yapinca vucutta bu hormondan mi bulunuyor nasil bisey bende cozebilmis degilim siz ne dusunuyosunuz bu koni hakkinda

Ben varim sanirim cok erken yapinca vucutta bu hormondan mi bulunuyor nasil bisey bende cozebilmis degilim siz ne dusunuyosunuz bu koni hakkinda
Merhaba. Gebelik testlerinde ovülasyonla alakalı sonuç çıkmıyor deniyor. Aslında yumurtlamadan şüphelenmiştim ancak yumurtlama zamanım ile bu çizgileri gördüğüm zaman farklı. Tek çare adet günü geçmeden bir daha yapmamak. 3 gün olmazsam devam eden günlerde 3 gün boyunca test yapar öyle kan veririm. Test almaktan bıktım.

Kesinlikle erken test yapmak yalanci pozitife neden oluyor

Siz kimyasal gebelik yasamissiniz. Üst üste 2 den fazla yasadiysaniz bir kadın doğuma gorunseniz iyi olacaktır. Bol şans diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…