Gebelik testi

deryaumit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
2
1
31
Kızlar kanamam geliyordu idrarimdan kadın dogumcuda 10 gün önce alttan muayene olmuştum , idrar testi yaptılar beta 1.20 çıkmıştı. Antibiyotik falan verdi taş dusuruyormusum. Fakat adetim 6 gün gecikti gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamileyim galiba ama alttan muayenede yada idrarda cikmazmiydi bu değerler

Bazen cikmiyor canim alttan muayenede kese gorunmedigi icin olabilir allah anali babali buyutur insalalh

Kızlar kanamam geliyordu idrarimdan kadın dogumcuda 10 gün önce alttan muayene olmuştum , idrar testi yaptılar beta 1.20 çıkmıştı. Antibiyotik falan verdi taş dusuruyormusum. Fakat adetim 6 gün gecikti gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamileyim galiba ama alttan muayenede yada idrarda cikmazmiydi bu değerler
Canım on gün onceden bahsediyorsn tabiki görünmez şimdi çok yeniyse o zaman döllenme bile olmamış olabilir. Antibiyotik kullanmışsn inşallah bu sıkıntı olmaz

Kızlar adetim 5gün gecikti bugün 6.gün gebelik testinde silik çıktı kan verdim 5 dedi iki gün sonra tekrar kan tahlili yapalım dedi sizce hamilemiyim böyle bişey başına gelen var mı

Kızlar adetim 5gün gecikti bugün 6.gün gebelik testinde silik çıktı kan verdim 5 dedi iki gün sonra tekrar kan tahlili yapalım dedi sizce hamilemiyim böyle bişey başına gelen var mı
5 ve üzeri gebelik kabul ediliyor

Ya ikinci çocuğum aslında ilkinde başıma böyle bişey gelmedi hemşirede hastalanırsın büyük ihtimalle dedi morelim bozuldu adetim şaşmaz en fazla 2 3 gün yani
Anladım canım ilki kaç yaşında bide benim gibi sezeryan mı oldun ilkinde belki bi nebze olsun rahatlarım

Ya ikinci çocuğum aslında ilkinde başıma böyle bişey gelmedi hemşirede hastalanırsın büyük ihtimalle dedi morelim bozuldu adetim şaşmaz en fazla 2 3 gün yani
İkimizinde aynıysa

Bide idrar testin nasıl çıktı

Bozma moralini de ayrıca bebiş etkilenmesin 🥰

13 saat sancı çektim doğmadı Sezeryan oldum canım ilk çoçuğum 2yaşımda senin durumun ne
Anladım canım benim sezeryan oldum bende oğlum 11 aylık olacak bu ay silik çıkan testlerim var pazartesi kan vereceğim inşallah 2.ci sezeryan korkusu başladı şimdiden bende🤦‍♀️

X